Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt? 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? 25 éves nőként ez már ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Hol tudnék ismerkedni Hajdú-Bihar megyében 25 éves nőként? Tényleg ennyire nehéz már ebben a korban, mert mindenkinek a tizenévesek kellenek?

#társkeresés #keresem a párom
2018. szept. 29. 15:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
29%
Nem kérünk a hisztidből....
2018. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
10%
Próbáltál már lefogyni?
2018. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Igazad van, így látatlanba biztos csak egy kövér nő lehetek. :)
2018. szept. 29. 18:14
 14/37 anonim ***** válasza:
40%

Kedves N.!


Nem azért hívtalak nemibeteg ribinek, mert találkoztál egy ismerősömmel, hanem azért mert mert azt mondtad(nem én kérdeztem, te mondtad mert már a 1,5 hónapos ismerkedésünk közepén kevertél más férfiakkal és nyilván ez nekem nem volt szimpatikus)hogy nem ismerkedsz más férfiakkal.


Majd a randinkon, elmondtad, hogy találkoztál vele, de nem jött be, nem volt semmi. Ezek után miközben hazafelé tartottál a buszon, szépen elkezdtél leépíteni, hogy túl messze lakom. Ez gyanús volt, mert ezt végig tudtad. Ezért ráírtam az ismerősömre, hogy mégis volt e köztetek valami, addig is megtehettem volna, ugyanis tudtam róla, hogy beszéltek, de nyilván semmi közöm nem volt hozzá egészen addig a pillanatig amíg a kölcsönösnek és számomra megalapozottnak vélt bizalmunknak és vonzalmunknak köszönhetően gumióvszer nélkül közösültünk, ugyanis te (remélhetőleg)fogamzásgátlót szedsz. A két aktust benned teljesedett be. Ezek után nyilván már közöm lett a dologhoz, mert hiteltelené váltál a szememben és ráébredtem, hogy akár még a fogamzásgátló alkalmazását is bekamuztad. Nos...


Mint kiderült, te nyomultál rá a közös ismerősünkre és te akartad szobára vinni, amit ő elutasított. Majd amikor meggondolta magát, te utasítottad el, de ez már inkább csak a hiúságodnak köszönhető, nem a nemi feddhetetlenségednek. Mindezt 6 nap ismeretség után, úgy, hogy velem 1,5 hónapig ismerkedtél.


Majd, miután szembesítettelek, te letiltottál azzal, hogy nem érdekelnek az érzéseim, mert téged is mindig csak kihasználtak és csak egy idegen férfival akartál szexelni.


Mire én felhívtalak és megkérdeztem, hogy eddig ugyan hány partnered volt, mire te azt a választ adtad: "Nem számoltam" Végül 8ig jutottál egy gyors fejszámolás után, vagy azt még nem érezted túlságosan nagy számnak. Hogy valós e? Lehet te sem tudod.


Itt már két normális, egészséges lelkületű ember rég békén hagyta volna egymást, de mi nem vagyunk azok, úgyhogy mit ad isten: Feloldottál, elkezdtünk tovább beszélgetni és mivel nyilvánvaló volt, hogy átcsesztél, én haragos voltam rád és próbáltam kitalálni, hogy mégis mi az igaz abból, amit mondtál nekem, hogy mennyire aggódjak az egészségem és a lehetséges első gyerekem anyja miatt.......


Te ezt nehezményezted, pedig egy szóval nem ítélkeztem, nem ribiztelek le, nem bántottalak, ugyanis iszonyatosan vonzó voltál számomra és egy értelmes, de sérült lánynak láttalak, akit tudnék szeretni annak ellenére is, hogy valószinűleg nem ez lett volna az első és egyetlen "nézeteltérésünk".


Majd sorozatos tiltás, feloldások után, amikor én nem válaszoltam a bocsánatkérő üzeneteidre, te sirva felhívtál, hogy bocsássak meg. Mondtam, hogy majd gépnél megbeszéljük. Igy is lett, te viszont kötötted az ebet a karóhoz és továbbra is úgy gondoltad, hogy te nem hazudtál, nem bántottál meg, nem ráztál le és találkozni akartál még velem.


Igen, csak ezt körülbelül 10 percenként felváltva gondoltad, hol akartál, hol nem. Mindegy, szerintem nem rajtam múlt, hogy legyen folytatása a dolognak, nem én vertelek át stb.


Viszont tudom, hogy nem is ez a lényeg, hanem hogy tovább vadászhass a naiv férfiak sokaságára és előad magad olyan ártatlan, szeretet éhes lányként, mint nekem és az ismerősömnek.


Ha boldogságra vágysz, akkor kérlek menj el egy pszichológushoz és meséld el a történetünk, illetve ha van több is, akkor azokat is.


Egyébként egy nagyon szeretetre méltó, kedves, okos, érzelmes és vonzó lány vagy, nincs veled semmi baj, azon kívül, hogy mentálisan beteg vagy. Amiben én még segíteni is akartam neked.


Tehát ne itt csináld az eszed, hanem keress fel egy szakembert.


Ha rendbe jöttél én még szívesen találkozok veled mert egy nagyon különleges lány vagy.


Viszont nehogy azt hidd, hogy amiket csinálsz, azt bárki is lefogja nyelni. Nem véletlenül van több tucat fős tiltó listád.............

2018. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
33%

"Nem tetszettem neki, egy nemibeteg k*vának tartott, mert előtte egy héttel találkoztam egy másik fiúval, és nem tudtam, hogy barátok. Ezért tiltott! Most jobb?"


Külön leírom megint, az volt a baj, hogy 6 nap ismeretség után akartál vele az első randin szexelni. Ezt el is ismerted.... Egyébként tudtad h ismerjük egymást. :)


"Mit látsz fordítva? Pont azt írtam le, hogy igénytelen nők is párkapcsolatban vannak. Én meg odaírtam, hogy nem tudom, mi lehet velem a baj. Lehet a kisugárzásom a rossz, vagy lehet tényleg annyira visszataszító jelenség vagyok, hogy a "bűnronda" nők is jóval fölöttem állnak."


Drágám, neked nagyon cuki kisugárzásod van, jól nézel ki, iszonyatosan erős szexuális kisugárzásod van.


Tehát nem a kibszott külsőddel van baj, hanem hogy férfiakat hülyítesz. Majd jössz ide panaszkodni, hogy nem voltál nekik vonzó. Pedig az voltál, csak éppen tisztességtelen amit csináltál. A szemembe hazudtál.


Mielőtt nekem esne mindenki, hogy mit álszenteskedem:

Én végig csak vele ismerkedtem és abszolút nem tartottam volna gondnak, hogyha szexelni akart vele. Egyedüli bajom az volt, hogy letagadta. Ennyi.


Szóval légyszi ne itt picsogj mert felismerlek a kérdéseid alapján bármikor.


Kezeltesd magad és ha rendbe jöttél lelkileg akkor keress meg ha akarsz valamit még tőlem.

2018. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
33%
Hát ez ciki 😆 kíváncsi vagyok, jön e még a kérdező...
2018. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már, de te még a kib*ott nevedet sem árultad el. Aztán elkezdtél fenyegetni. Idézem a nekem írt szöveged:
2018. szept. 29. 19:11
 18/37 A kérdező kommentje:
"Lefoglak járatni egész Nánás előtt te r*kes k*va. Hogy lehetsz ennyire ny*orult, h mondom neked, ismerek ne megy nánásit és te pont engem b*ol át? Egy mo*kos b*ta sz*k*va vagy."
2018. szept. 29. 19:13
 19/37 A kérdező kommentje:
Ennek tetejében még te voltál az, aki szerencsétlen ostoba l*bának tartott, amiért úgy átvertél, hogy az igazi nevedet sem voltál hajlandó elárulni. Ezek után kérdezem én, hogy nem véletlen neked van elmebajod, csak nem akarod beismerni, hogy így akartál lekoptatni?
2018. szept. 29. 19:13
 20/37 anonim ***** válasza:

Német iparvárosban élek. A nemek aránya alapján ez Vasorrú Bábának is a földi paradicsom. Idejössz, tinderezel, regisztálsz társkeresőre, beiratkozol integrációs kurzusra. Elviszlek egy két szórakozóhelyre. Ha itt sem kelsz el veszek neked egy macskát.

F

2018. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!