Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt? 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? 25 éves nőként ez már ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Hol tudnék ismerkedni Hajdú-Bihar megyében 25 éves nőként? Tényleg ennyire nehéz már ebben a korban, mert mindenkinek a tizenévesek kellenek?

#társkeresés #keresem a párom
2018. szept. 29. 15:34
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki rákérdezne, egy kamuprofilon, álnéven ismerkedett velem végig.
2018. szept. 29. 19:37
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Élőben meg bemutatkoztam a saját nevemen és fel sem tűnt, hogy nem azt a nevet mondom, ami fb-n van. :D


Egyébként ne csodálkozz, h ilyen levelet kapsz azok után, amiket leműveltél. Tudnám még fokozni a dolgot. Szerintem inkább szívleld meg amit írtam és keress fel egy szakembert. Én is felfogok, nyugi.

2018. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Na hozom a popcornt...

Nehéz eldönteni, melyikőtök a dilis itt 😆 Szerintem hagyd a netes ismerkedést amúgy, nagyon sok nőismerős mesélte, hogy defektes férfiak vannak szinte csak ott. Barátnőmet úgy kellett kimenekíteni legutóbb egy randiról, totál elmebeteg volt a fazon :o

2018. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Jó, tidom, emlékszem, nyugi, "szia, Peti" de azt hittem, hogy csak tréfálsz velem, azért is húztam a szemem. Privire már válaszra se méltatsz? Itt beszélgessünk?
2018. szept. 29. 19:53
 25/37 anonim ***** válasza:
61%
Hajdúsági lányok már csak ilyenek, isten ments tőlük...
2018. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Letiltottál te nyomi. :D :D :D
2018. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Ne kapd fel ennyire a vizet, te tiltottál le engem. Még meg is írtad nekem, hogy tiltasz. Én nem bántottalak személy szerint, te állandó jelleggel ilyen szép szavakkal illetsz meg engem.
2018. szept. 29. 20:08
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem kaptam fel, tudod a nyomi, nálam olyan mint neked a hülye. :) Eddig nem zavart, érdekes.


Ha letiltottalak volna akkor nem tudnám mit írtál. :)


"Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 19:19

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Miért nem találok párt? 25 éves nőként ez már ennyire nehéz?

"Kedves N.! Nem azért hívtalak nemibeteg ribinek, mert találkoztál egy ismerősömmel, hanem azért mert mert azt mondtad(nem én kérdeztem, te mondtad..."

Az üzenet szövege: Szia édesem. Neked kellene felkeresned egy szakembert, amiért nem tudtad ezt az egészet úgy elengedni, hogy nem fenyegetsz, nem vágsz át. Nem tehetek róla, hogy azon kattogsz, amit te kitaláltál, és nem látod a valóságot, plusz egy kobszott szavamat sem hiszed el. Erre már akkor rájöttem, és én nem bántottalak téged. Nem értem, engem miért kell bántanod."

2018. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Azért írtam privátban, mert ez senkire nem tartozik. De a másik üzenetem akkor már miért is nem linkeled ide be?
2018. szept. 29. 20:40
 30/37 A kérdező kommentje:

Sebaj, kiírom neked ide, ha valamiért nem kaptad volna meg:

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 19:21

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Miért nem találok párt? 25 éves nőként ez már ennyire nehéz?

""Nem tetszettem neki, egy nemibeteg k*vának tartott, mert előtte egy héttel találkoztam egy másik fiúval, és nem tudtam, hogy barátok. Ezért tiltott!..."

Az üzenet: Én soha nem éreztem még ezt senki iránt, és alapból k*vára leszarnám, mi történt, de nem tudom, mert voltak érzéseim feléd. És nagyon fáj, hogy végre, mikor életemben eljött az a pillanat, hogy érzek valamit a másik iránt, erre így a földbe döngöl

2018. szept. 29. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!