Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt? 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? 25 éves nőként ez már ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Hol tudnék ismerkedni Hajdú-Bihar megyében 25 éves nőként? Tényleg ennyire nehéz már ebben a korban, mert mindenkinek a tizenévesek kellenek?

#társkeresés #keresem a párom
2018. szept. 29. 15:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%

Bárhol, komolyan bárhol. Nappali vásárlástól kezdve az éjszakai a kiskocsmába ülésig.

Miért nem írsz rám itt, én is onnan vagyok

2018. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
40%

Tizenévesek??

Pont a legkeresettebb korban vagy, lehet, nem jó helyen keresgélsz.

Én a lányoknak mindig azt tanácsolom, inkább ők keressenek párt, mert ha őket találják meg, annak túl nagy jövője nincs.

2018. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

1-es vok

A 2-esnek teljesen igaza van. Kényelmetlenebb, de sokkal jobban jársz, ha te "szedsz fel" egy megfelelő férfit, mintha egy pimasz tuskó téged.

2018. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már nőként férfiaknál, és a gyikes emberek legnagyobb meglepetésére mind úgy elküldött a p*csába....és még ha valaki azzal jönne, hogy mert én csak alfáknál próbálkozok, pont nem. Nekem nem jönnek be a nagydumás macsó férfiak, mert én sem vagyok az, és csak kényelmetlenül érezném magam mellettük. Úgyhogy inkább feladtam, de felém meg soha nem közelített senki. Igen, nem vagyok világszépe, de olyan igénytelen nőket szoktam látni párkapcsolatban, hogy sokszor elgondolkodok, vagy én vagyok ténylegesen bűnronda, vagy a kisugárzásommal van a baj. Nem tudom. De már belefáradtam. Eddig csak két párkapcsolatom volt, mindkét exemmel úgy szakítottunk, hogy megmondták a szemembe, soha nem voltak szerelmesek belém, és soha nem tartottak szépnek. Mindennek a tetejében még meg is csaltak. Nem vettünk könnyes búcsút egyikőjükkel sem, valószínűleg én sem voltam szerelmes. De egy pár napja találkoztam egy férfival, akihez elkezdtem vonzódni. Soha nem éreztem még ilyet senki iránt. Csakhogy neki sem tetszettem, és tiltott.
2018. szept. 29. 15:56
 5/37 anonim ***** válasza:
0%

Azok patkányok voltak.. csak a lelki szegény hülyék mondanak ilyeneket, hogy sosem szerettelek. Ezzel akartak megalázni.

De amúgy miért kellett már két kérdést kiírni ezért? :)

2018. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
8%
Már majdnem megsajnáltalak, de ha mi férfiak is feladnánk 2 elutasítás után, kihalna az emberiség. Tudod hány és hány ilyet kapunk? Nekünk se kevésbé megalázó ám. Vannak, akiknek nem hullik az ölébe a szerelem, tenni kell érte. Ez van.
2018. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem kértem senki sajnálatából. Pusztán csak leírtam egy tapasztalatom :)
2018. szept. 29. 17:18
 8/37 anonim ***** válasza:
25%

"Csakhogy neki sem tetszettem, és tiltott."


wtf?! azért csak úgy nem szoktak tiltani emberek, vmi komoly oka van...


amúgy én meg pont fordítva látom, bűn ronda nők is tudnak sec-pec alatt találni tőlük jobb párt, ha nem, ott más a gond

2018. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nem tetszettem neki, egy nemibeteg k*vának tartott, mert előtte egy héttel találkoztam egy másik fiúval, és nem tudtam, hogy barátok. Ezért tiltott! Most jobb?

Mit látsz fordítva? Pont azt írtam le, hogy igénytelen nők is párkapcsolatban vannak. Én meg odaírtam, hogy nem tudom, mi lehet velem a baj. Lehet a kisugárzásom a rossz, vagy lehet tényleg annyira visszataszító jelenség vagyok, hogy a "bűnronda" nők is jóval fölöttem állnak.

2018. szept. 29. 17:32
 10/37 anonim ***** válasza:
48%

azért a stílusodból itélve nem vagy egy "könnyű eset" természetileg


talán lehet ez az oka

2018. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!