Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy találok párt?

Figyelt kérdés
Nem akarok komoly kapcsolatot. Egy ahhoz hasonlót, egy bevezetőt akarok, ahol nincs nyomás, hogy ő az igazi és egyetlen, ahol elronthatom. De nem laza kapcsolatot.
2018. ápr. 15. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sehol
2018. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem értem:D

Ha önmagad adod és ő is és mind a ketten megfeleltek a másiknak akkor nyilván igaziak vagytok és nincs mit elrontani.


Ha meg megjátszod magad később úgyis kibukik a dolog.

Vagy félre akarsz lépni közben?

2018. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj hogy két ellentétes dolgot akarsz egyszerre. Ne legyen komoly, de csak egymásnak vagytok, aztán mégse vagytok együtt komolyan. Meg nem akarsz nyomást, ami általában egy laza kapcsolatnál van meg. Szóval szerintem se tudsz ilyet.
2018. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Ne akarj ilyet mert csak serulsz a végén. Vagy csináld jól vagy lazán.
2018. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolkodom én is. Ilyen személy nincs, mert mi eleve nyíltan állunk hozzá ehhez a dologhoz, és ilyenbe senki sem menne bele.
2018. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!