Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon félek, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy soha nem találok új párt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég szakítottam a párommal, elég sok problémánk volt, amit nem tudtunk megoldani. 24 éves vagyok, és én nem szeretem a diszkóban smárolást és az egyéjszakást, én jobban preferálom a kapcsolatokat. De a szakítás óta annyira rettegek, hogy nem fogok többet párra lelni. Tudom, butaságnak hangzik, de annyit lehet hallani negatív ismerkedős sztorikat, ugye én nem igazán járok el bulizni, és pl. a Tindert sem szeretném letölteni. Azért még lehet esélyem? Hogyan?

2017. júl. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig a legjobb az ismerősök ismerőseivel való ismerkedés amiben a lényeg hogy személyesen indul. Házibulikon ismerkedni vagy ilyesmi.

De ott van ezer másik társkereső amiket ki lehet próbálni. Egyet nem szabad, kétségbeesni emiatt. Legyél magabiztos amennyire lehet. Remélem segítettem.

2017. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy hangzik, hogy társfüggő vagy. Ne görcsölj rá így a dologra, legyél kicsit egyedül.
2017. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugy hogy nem rinyálsz hanem cselekszel.


Én 27 évesen találtam meg a férfit, skivel egy életet el tudunk képzelni egymás mellett.


Semmiröl nem vagy lemaradva.

2017. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

24 vagy, ne rinyálj! ;)

Nekem 37 évesen kell újra párt találnom... Megoldom, ahogy te is!

2017. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!