Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég nehézkesen találok párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nehézkesen találok párt, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Társkeresési problémáim vannak egy ideje. Én már kinőttem az ilyen egyéjszakás, meg bulizós kapcsolatokból, és komoly, normális gondolkodású hölgyet keresek, de nem igazán találok. Próbáltam regizni társkeresőkre, de az nem arról szól szerintem, amiről szólnia kéne. Ahogy észre vettem, nagyon a pénzről szól ez a dolog mostanában. Számít a külső, mert persze hogy számít, de az hogy mennyi zsugád van, az sokkal jobban. Tudnátok esetleg tanácsot adni, hol tudnék normális gondolkodású embereket megismerni? 29 éves ffi vagyok.

2017. jún. 18. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kutyás rendezvényeken szerintem nagyon sok szingli nő lehet, aki az egy szem kedvencét és egyben lakótársát viszi programokra, megmérettetésekre. Nem tudom, mennyire vagy kutyás, de ez is egy lehetőség. A nők szerintem elég nyitottak is lehetnek ilyen helyeken és beszélgetést kezdeményezni sem olyan nehéz velük. A zömük imádja a kutyusokat.
2017. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell hogy írjam szerencse kell hozzá!

Bárhol és bármikor találhatsz társat ne aggódj

Ismerkedj,járj otthonról el valahová mert nem fog berepülni hozzád egy barátnő se!


Sajnos nagyon nehéz társat találni,normálisat meg még nehéz is! :( 30N


Mindenkinek más az igénye,hasonlót kell keresni mint amilyenek vagyunk...ennyi na de ehhez a dolgokhoz szerencse kell!

2017. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én nem azt vettem észre hogy számítana mennyi pénzem van. Csak simán nem írnak vissza azt ennyi. Nem tölti be a rendeltetését a társkereső. Esetleg egy ilyen rapid randit lehet meg kellene próbálni.

F34

2017. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öhm, szerintem ne a neten próbálkozz, mert ott általában majdnem mindig self-hype-olásról szól a dolog, magyarul, hogy ki hogyan tudja magát eladni. Marketing az egész. Ahogy az első írta, inkább élőben érdemes ezt csinálni, hiszen ott rögtön kapsz visszajelzést. Ha szereted a természetet, akkor járj el csoportosan túrázni az országban. Vannak túracsoportok facen is, belépsz és kiírod, hogy erre-arra mennél, valaki társulna-e? Máris lehet hölgy társaságod és ki tudja. :D Vagy valamilyen tematikus kiállításra menj el, teszem azt, kézművességgel foglalkozó pl. fazekas, népi játékok stb., mert ott is sok nő meg szokott fordulni. A net ebben a szituáióban inkább demotiváló hatású, mert sokan csak szórakoznak rajta, illetve mint írtam, a saját egójuk fényezése miatt vannak fent, ezért nem is válaszolnak. Ehhez persze hozzájön, hogy húspiac szerűség az egész, ki tud jobban rálicitálni a másikra...
2017. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!