Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos, fiatal nőként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, fiatal nőként miért nehéz hozzám illő párt találnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csinos, kedves, intelligens nőként azt veszem észre, hogy pokoli nehéz ismerkedni.

Fiatal vagyok, előttem az egész élet, de egyszerűen olyan messzinek tűnik a megoldás.

Fél éve vagyok egyedül, és megtaláltam újra önmagam egy hosszú kapcsolat után, jól érzem magam.

Randizgattam, de minden fiúnál azt éreztem, hogy nekem több kell, más kell.

Eljárok szórakozni, de valószínűleg nem a megfelelő helyre. Vagy 30+is korosztály van, vagy 20 alatti.

Itt a nyár, dolgozom már diakmunkán, ott sem találok olyan fiút, aki felkeltené az érdeklődésem.

Az utcán elszaladó arcok megfognak, de a mai rohanó, fülhallgatós világban kicsi az esély arra, hogy a másik fél is felfigyel azonnal.


Hol próbáljak ismerkedni egyedül, vagy egy barátnőm társaságában? (Ő is hasonló cipőben van, csak ő más típusú párt keres)


2017. jún. 14. 13:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%

Mi a baj a 30+-os korosztállyal?

Most férfit keresel, vagy kisfiút?

2017. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nyugi mindenkinek nehéz megtalálni a megfelelőt. Legyen az férfi, nő, húsz alatti, vagy húsz feletti.
2017. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretném, ha a párom életvitele merőben eltérne az enyémtől.

Tanulok, diákmunkát vállalok, szórakozom, fiatal vagyok.

Közel 10 év korkülönbséggel egy férfi 30 felett családot akar. 20 környékén én még nem.

2017. jún. 14. 13:53
 4/30 anonim ***** válasza:
26%

Az életmódjának kell egyeznie a tiéddel, vagy a személyiségeteknek? Ha az életvitel egyezik, attól még simán kinyírhatjátok egymást. Ez nem túl jó szűrő.

Milyen férfit keresel pontosan?

2017. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Valakinek könnyű valakinek nehéz. Neked úgy látszik energiát kell pakolni ebbe a dologba, másokkal ellentétben. Ennyi az egész. Most mondhatnám, hogy egyszer mindenkire rátalál a "szerelem" (dugópajti kapcsolat címszó alatt) de ez nem így van. De még csak nem is a csinos és szép, dögös, egyéb jelzőktől függ ez. Hiába kapod meg Istentől a szépséget, nem mindenki kap mellé figyelmet is. Javaslom változtass a jelenlegi taktikádon, bármi is az, hisz e miatt nem találsz. Konkrét dolgot nem írok, hisz intelligens nő vagy, magadtól is rájössz hol a hiba az ismerkedési folyamatodban és hogy min változtass rajta.
2017. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Egy pár tipp: regisztrálj Tinderre, sétálgass esténként a belvárosban (a Deák tér és környéke tökéles, ha budapesti vagy). Rengetegen fognak próbálkozni.
2017. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Arról nem írtál hogy külsőre milyen férfi kellene.


Lehet ott nagyon nagyok az elvárásaid.

2017. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Alapvetően egy erős jellem vagyok.

Nem bírom a teszetosza embereket, sem a halvérű férfiakat.

Bevallom, a magas fiúk tetszenek, emellett ne legyen nagyon szőrös és vékony.

Külsőre nagyjából ennyi.

Belsőre viszont szeretném, ha tudna kezelni egy vadabb természetet. Őszinte vagyok, szókimondó, határozott. Nem akarom, hogy a párom elbujjon mögöttem.

Vannak céljaim, terveim, szeretném, hogy neki is legyenek.

2017. jún. 14. 14:12
 9/30 anonim ***** válasza:
Jarj el egyetemista bulikba, gondolom Te is egyetemista vagy.
2017. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Küllemre pont az eseted lennék, de én meg nem szeretem a túl erőteljes személyiségű nőket, akiknek felvágták a nyelvüket. Nem értem, miért halsz bele 1-2 év egyedüllétbe. Mi férfiak jól bírjuk, akkor ti nők miért nem? Erőltetni semmi értelme, ha látod, hogy ígyis-úgyis nehézkes a dolog.
2017. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!