Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos, fiatal nőként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, fiatal nőként miért nehéz hozzám illő párt találnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csinos, kedves, intelligens nőként azt veszem észre, hogy pokoli nehéz ismerkedni.

Fiatal vagyok, előttem az egész élet, de egyszerűen olyan messzinek tűnik a megoldás.

Fél éve vagyok egyedül, és megtaláltam újra önmagam egy hosszú kapcsolat után, jól érzem magam.

Randizgattam, de minden fiúnál azt éreztem, hogy nekem több kell, más kell.

Eljárok szórakozni, de valószínűleg nem a megfelelő helyre. Vagy 30+is korosztály van, vagy 20 alatti.

Itt a nyár, dolgozom már diakmunkán, ott sem találok olyan fiút, aki felkeltené az érdeklődésem.

Az utcán elszaladó arcok megfognak, de a mai rohanó, fülhallgatós világban kicsi az esély arra, hogy a másik fél is felfigyel azonnal.


Hol próbáljak ismerkedni egyedül, vagy egy barátnőm társaságában? (Ő is hasonló cipőben van, csak ő más típusú párt keres)


2017. jún. 14. 13:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy lexussal, nagy farokkal, jó testtel nem találok egy normális csajt... pedig rohadt jól nézek ki...
2017. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz hozzád illő párt találnod. Rengeteg olyan férfi van, aki ilyen egyszerűen gondolkodik a kapcsolatokról, társkeresésről.
2017. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A kislány valamennyire jól néz ki, de nagyon jó csajnak hiszi magát.

És itt sír, hogy a nagyon jó külsejű pasiknak nem kell.

Kb ez a helyzet:)

2017. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Minek neked kapcsolat ilyen nárcisztikus személyiséggel?

Rengeteg csinos és szép nő van, mégsem hirdetnek igéket magukról, nem egy ideált képzelnek maguk mellé.

Neked nem jó a 30 feletti korosztály, nem jó a 20 alatti, úgy tűnik a kettő közötti meg szrik rád.

Légy önálló, vegyél vissza magadból, akkor talán szóba is állnak veled.

Addig meg ne picsogj a kis huszonegynéhány évével!

2017. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
# éveddel
2017. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szép, intelligens, jófej nőként NAGYON könnyű ismerkedni. Te valószínűleg mégsem vagy ilyen.
2017. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Gábor19... ***** válasza:
51%
Járj el konditerembe vagy menj el pultoslánynak. Hidd el ott majd talász magadnak férfit.
2017. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, hogy kevés önálló, értelmes gondolat van a fejedben, és ilyeneket pufogtatsz, hogy a mai rohanó világ. Ettől a szövegtől minden értelmes, normális gondolatokkal élő ember a falra mászik. Irritálóan semmitmondó vagy. Emellé beképzelt is. Ez sajnos a legrosszabb párosítás. Ezért nincs senkid.
2017. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A leányzó nagyon csendben van.

Leírod a 30-as korosztályt.Ok, nem is hiszem, hogy egy 30-as férfi egy Ennyire beképzelt és válogatós kislány után futna.Elképzeltél magadnak külsőre(!!!) egy férfit, s nagyon úgy tűnik, amíg olyat nem találsz, te bizony nem adod alább.Akkor ne add.

32 éves vagyok, volt jó pár kapcsolatban részem, de érdekes, hogy külsőre határozott elképzelésem soha nem volt.És kapaszkodj meg, én sem vagyok ronda.

Valami vagy megfogott egy férfiben, vagy nem.

Neked is javaslom, ne legyenek illúzióid.Aki jönni akar, jönni fog.

2017. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért lenne HŰDEIRREÁLIS elvárás az a test, amit belinkelt. Ha vki alapvetően átlagos testalkatú, sportol (mondjuk nem sakkot) és nem szemetet eszik, az tudja hozni ezt az alkatot, ez nem ilyen 10 éve kondizom heti 16x típus. Nyilván vannak olyanok, akiknek ez genetikailag nem elérhető ilyen "kevés" befektetéssel, de a kérdező lány is csinos, leírás alapján arra tippelek, karcsú testalkatú (mert ha ducibb lenne vagy anorex testalkat, akkor hozzátette volna).
2017. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!