Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos, fiatal nőként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, fiatal nőként miért nehéz hozzám illő párt találnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csinos, kedves, intelligens nőként azt veszem észre, hogy pokoli nehéz ismerkedni.

Fiatal vagyok, előttem az egész élet, de egyszerűen olyan messzinek tűnik a megoldás.

Fél éve vagyok egyedül, és megtaláltam újra önmagam egy hosszú kapcsolat után, jól érzem magam.

Randizgattam, de minden fiúnál azt éreztem, hogy nekem több kell, más kell.

Eljárok szórakozni, de valószínűleg nem a megfelelő helyre. Vagy 30+is korosztály van, vagy 20 alatti.

Itt a nyár, dolgozom már diakmunkán, ott sem találok olyan fiút, aki felkeltené az érdeklődésem.

Az utcán elszaladó arcok megfognak, de a mai rohanó, fülhallgatós világban kicsi az esély arra, hogy a másik fél is felfigyel azonnal.


Hol próbáljak ismerkedni egyedül, vagy egy barátnőm társaságában? (Ő is hasonló cipőben van, csak ő más típusú párt keres)


2017. jún. 14. 13:42
1 2 3
 11/30 Diavolino44 ***** válasza:
Nem latom, hol a problema, randizgatsz, akkor mi mad kellene meg? Ttul valogatos vagy, ennyi. Idovel jon az aki mindenben megfelel.
2017. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Kos lehetsz a leírásod alapján. Fura igény, hogy ne legyen szőrös a férfi, de legyen magas, és vékony sem lehet. Valami falfehér amerikai burgerking törzsvendéget képzeltem el melléd :D sorry
2017. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Jézusom..

Skorpió vagyok.

A vaskos mell és hátszőr zavar. Ami olyan jó kis göndör, bundás. Magas alatt 180 felett gondolok. A vékonyság pedig... Alakra mondjuk egy Step up-beli Chaning Tatum. Aki nem kövér, nem gizda, de nem is izomagy.

2017. jún. 14. 14:24
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha Channing Tatumra vágysz, akkor már értem, miért nincs se kutyád, se macskád. :)
2017. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

A nyafogó srácok ne itt élvezkedjenek, ha kérhetem.

Ki ne találjátok, hogy ez a test megvalósíthatatlan. Mert akkor lelövöm magam.

A magasság nem adott mindenkinek, oké, de csak azt ne mondjátok, hogy ezen a képen lévő test nagyon extra.

Karja van, de azért az sem egy Dwayne Johnson.

Sem kockahas, sem brutál mellizom.

Ha ez hatalmas elvárás, akkor hol tart a világ?


[link]

2017. jún. 14. 14:33
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, aki rávilágít a defektedre, az nyafog. Aha, kérlek, mesélj még. Ez nem megvalósíthatatlan egyáltalán. A probléma gyökere ott van, hogy te kívülről befelé szeretnéd elkezdeni ezt az egészet, nem pedig megismerni előbb valakit belső világát illetően, ami alapján elkezdesz hozzá igazán vonzódni. Magyarul te vonzalomra alapozod az egészet, nem pedig lelkületre. Ez alatt nyilván nem azt értem, hogy az igénytelenm, zokni-szandál kombós, zsíros hajú, rohadt fogú srácokat is megkívánd, de na...érted.

Már rég rossz, ha ideálképeket kergetsz és ez alapján rostálsz. Lehet, akivel tökéletes lenne az összhang, kirostálod, mert nem egy Channing Tatum. Apropó, miért kéne a leendődnek hasonlítani valakire? Önmagáért szeretnél egy embert, nem azért, hogy olyan legyen az illető, mint xy a rózsaszín habos-babos filmekben, nem?

2017. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Ha gondolod, szívesen megvitatom ezt privátban veled, de azt hiszem alapvetően félreértettél.

Én a tesre írtam, hogy alakra egy ilyesmi srác az esetem.

Mesélek magamról, ha érdekel, és talán megértesz, nem pedig provokálsz alaptalanul.

2017. jún. 14. 14:43
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez hatalmas elvárás, akkor hol tart a világ?"


Pedig ha veled nem állnak szóba az ilyen pasik huzamosabb ideje, akkor bizony számodra ez egy hatalmas elvárás. Szerintem az van, mint a legtöbb korodbeli csajnál, hogy jóval a valós helyetek fölé pozicionáljátok magatok, hatalmas arccal hirdetitek az igényeiteket, aztán csodálkoztok, hogy nem csönget be az álompasi a hercegnőt keresve.

2017. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ez nem provokáció. Úgy látom, képtelen vagy érvelni. Ez ennyi. Szép napot.
2017. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Túl jó vagy :D
2017. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!