Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találok ennyi idősen párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok ennyi idősen párt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagyok és még sajnos nem találtam meg az igazit. Akadnak ugyan próbálkozók, de sajnos egyikőjükkel sem látom hosszútávú kapcsolat reményét és nem szeretnék vaktában belemenni valamilyen kapcsolatba, de azért bizonyos szintem mégis kétségbe ejt a velem egykorúak többségét párkapcsolatban látni. Mennyire gondoljátok (vagy tapasztalat alapján) ,hogy ennyi idősen már hiába keresnék valakit? Van valami olyan életkor (nyilván nem pontosan csak úgy körülbelül) amit ha elér az ember akkor már nem valószínű hogy talál valaki megfelelőt?

2017. jún. 13. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

14 éves kor felett már felesleges a párkeresés. Addig az ember jószerivel megtalálja az igazit akivel az egész életét boldogságban éli le. Vagy nem...

Amúgy meg, nincs olyan, hogy "igazi". Mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes, még te sem.

Majd 30 éves kor felett, ha addig egyetlen férfi sem volt az életedben akkor kezdhetsz izgulni.

2017. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már 20 éves vagy? Jézusom!Én 26 éves koromban ismertem meg a páromat, 32 évesen házasodtunk össze.
2017. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? :D Csajszi, 50 éves elvált emberek húszévesek módjára élik az életüket és romantikáznak, hova akarsz te még bedepizni és lemondani az életről 20 évesen? :D Most jön a java, elértük azt a kort, hogy lassan kinövünk az idétlen csapongással (mármint a korosztályunk kinő), ki-ki előrántja a tökeit és felelősen kezdi kezelni a kapcsolatait szórakozás meg egyéjszakás kavarások helyett. Innentől lesz izgi, pláne, ha az ember komoly kapcsolatot akar.:) Egyébként én is annyi idős vagyok, mint te, szerintem az ember ha családot is akar, 30 éves koráig bőven ráér megtalálni a hozzá illő párt. Addig eszedbe ne jusson ezen görcsölni, majd minden alakul, nem kell ettől tartani.:)

L

2017. jún. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is növessz magadnak agyat. Másodszor, fejleszd az önismereted. Ahhoz, hogy az igazit megtalált, kell egy-két hosszú távú kapcsolat, amiben rájössz, hogy működik a dolog, mik az igényeid, mi az amit utálsz, egy pár kalandozás sem árt. Tapasztalat nélkül nem látsz rá a dolgokra.
2017. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a troll kérdések se a régiek :(
2017. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Vén vagy, mint az országút. Keress inkább egy nyugger otthont magadnak
2017. jún. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, van az a kor. Majd 35-40 körül eljön valahol.
2017. jún. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel az érzéssel egyedül. Próbáld meg az elvárásaidat minimálisan oldani. Ne félj biztosan jönni fog valaki, de te se várakozz te is tegyél érte.
2017. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!