Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég magányos vagyok az utóbbi időben, szeretnék magamnak párt találni. A helyzet a következő:

Elég válogatós vagyok egy ideje nincs barátnőm. Általában egy évben egyszer van pár hónapig, de akkor nagyon szerelmes vagyok. Ritkán fognak meg, de akkor nagyon. Ez két éve van így. Gimnáziumban nagyon sok barátnőm volt, vagy ha nem is barátnő, de kalandok voltak mindig folyamatban és kilátásban. Most első éves egyetemista vagyok, utoljára nyáron volt barátnőm. Sok szép lány van az egyetemen, de valahogy úgy nem fogtak meg. Vagy ha meg is fogtak egyszerűen nem tudok közeledni hozzájuk, mondhatni félek tőlük. Nem tudom honnan ez az önbizalomhiány, abszolút nem vagyok csúnya gyerek. Csak kicsit frusztráló a dolog, igazából vannak lányok, akiknek tetszek, de úgy nem akarok semmilyen kapcsolatba belemenni, hogy egy kicsit sem érdekel a lány azon kívűl, hogy vonzó. Elég sok időt töltök egyedül és jó lenne valaki olyan, akivel el lehetne tölteni az időt. Lehet velem van a baj, túl válogatós vagyok, vagy nem tudom. Esetleg valami tanács?

Köszönöm!

20/F



2017. jan. 5. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bonyolitsd tul ennyire a dolgot!

En 2 gyermekes anyuka vagyok, de tapasztalatbol mondom, hogy az egyetemi evek alatt a legegyszerubb part talalni! Mind fiunak, mind lanynak! Utana, ha mar elkezdesz dolgozni, bekerulsz egy szuk kozossegbe, sokkal nehezebb ismerkedni, leven, hogy sokkal kevesebb emberrel talalkozol nap, mint nap, mar nem lesznek szakestek sem, egyetemi bulik sem stb.

Szoval, ne agyalj annyit ezen, vagj bele es elvezd ki az egyetemi eveket!

2017. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát!:)
2017. jan. 5. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a bulikban próbálj ismerkedni... de az órákon simán lehet. Nekem is volt egy nagyon kedves barátnőm akit egy vizsgán ismertem meg.
2017. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!