Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. Hét éves kapcsolatomnak lett vége és azóta nem találok párt. Élőben találni csak például bulihelyen találom az veszett ügy. Interneten egyből általánosítanak hogy biztos olyan vagyok aki ágyba viszi a lányokat és ennyi pedig egyátalán nem ezt keresem. Nem tartom magam se hülyének se bunkónak szerintem jófej kedved és törődő vagyok. De nem az kell a lányoknak. Miért? Engem nem az autom a hazam vagy a penzem miatt kell szeretni de nem találok normálisat. Vagy ha igen már foglalt. Fogalmam sincs hol ismerkedjek

2017. aug. 1. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
És milyen párt keresel külsőleg-belsőleg ?
2017. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igényes legyen és legyen kedves aranyos meg jófej és szeressen kimozdulni mivel én elég sokat utazgatok ha ráérek
2017. aug. 1. 11:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Es en eleg fiatal vagyok. 22 eves. A parom is korul belul ennyi legyen nem zavar ha picit fiatalabb vagy idosebb.
2017. aug. 1. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat igen ez egy jo kerdes pont ugyanígy vagyok csak egy evvel idősebb 23/F
2017. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!