Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos arccal lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos arccal lehet manapság eredményesen csajozni?

Figyelt kérdés

Átlagos arcom van és ezen nem tudok sajnos változtatni. Máson megtettem, de mégiscsak az arc a valódi mérvadó.

A szemeim pedig szépek mert 10-ből 10 csaj megjegyzi, hogy szép a színe és a formája, de úgy en bloc az arcom mégis csak átlagos.

Ha végigmegyek a főváros utcáin akkor azt látom, hogy a lányok csak a szerintem is jóképű srácokkal sétálnak kézenfogva.

Mi lesz akkor így?



2018. szept. 25. 20:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#30

Mi ez a kérdés?

Hogyhogy mivel? Ismerj meg lányokat, kedveltesd meg magad velük, stb...

??????

2018. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
82%

Átlagos arccal simán lehet csajozni.


De mint kiderült, a kérdező:

- átlagos arc

- vékony testalkat (sportolni nem akar, mert "csak")

- nulla pozitív belső tulajdonság

- masszív önbizalomhiány

- és persze a leendő barátnő legyen "szép"


Azt hiszem az átlagos arc nálad a legkisebb probléma.

2018. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Szerintem amiatt van masszív önbizalomhiányom mert nem tetszem magamnak, ezáltal nincs kedvem sem sportolni sem, a jó tulajdonságaimat sem tudom megemlíteni emiatt. Vagyis mindent arra tudok visszavezetni, hogy nem vagyok igazán jóképű.

Lehet, hogy ezek mind főszerepet játszanak, de a legnagyobb probléma igenis az arc, mivel abból indul ki minden.

2018. szept. 26. 11:08
 34/39 he84 ***** válasza:
Nyilván a személyiségeddel, a jobb kisugárzásoddal ismerkedj, de ne görcsölj rá. Ám ehhez előbb változtatnod kell a magadal szembeni hozzáállásodon és el kell magadat fogadni.
2018. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni már. Ha 16-17 lennék még lehetne alakítani a személyiségemen némi erőfeszítések árán, de 20-21 évesen ez már még akkor sem fog menni.
2018. szept. 26. 12:47
 36/39 anonim ***** válasza:
12%
feletjsd el már h mi számít nekik, semelyik nőt nem érdekli semmiféle belső tulajdonságod. miért legyen veled? van lové amit alátolsz? van ütőképességed ami a védelmezője lesz? szerepeltél tv-ben? ismert vagy? ezek számítanak, az h növelni tudd a "nő" értékét, amíg veled van. amíg te felfelé húzod a nőt, addig veled lesz, ha már "nincs haladás" akkor dobbant. így működik ez, számukra a másik fél 1 eszköz az egójuk növeléséhez, hogy tökéletesebbé tegyék önmagukat. nézd csak meg, miről beszélgetnek? bibi mi iddementünk nyaralni, bibi mi odamentünk, tehát kinek van nagyobb pénztárcája a jobb oldalán kézen fogva. a nő felfelé választ, a ronda is jóbbat akar, mert megérdemli nem? párkapcsolat közben is nézi a követekző herceget, mert előbb utóbb elfogy a türelme, hogy nah ez se nekem való, ez is bolond vagy épp csoró, bezzeg a szomszéd józsi, nah az ám... úgy gondolj a nőkre, mint 1 nárcisztikus önimádó emberekre, s akkor érteni fogod miért "jár nekik". a régi idők női, asszonyai és a mostan kor lányai között az a különbség, hogy régen a párban gondolkodtak, manapság meg csak saját magukban. amíg nekik jó, addig jó, azt szevasz. szal felejtsd el h te szép mosollyal, gesztusokkal, romantikával vagy puncsolással esetleg virágokkal bármit is el fogsz érni.
2018. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
65%

Mi az hogy 20 évesen nem lehet alakítani rajta??? Ember nem egy begyöpösödött 70 éves vagy... Habár úgy tűnik a nagy apám több lazasággal bírt mint te.

Tehát megkaptuk ezt a nők csak külsőségek bla bla dumát.

Nos hát barátom te se egy ápolatlan lányt akarsz magadnak.

Ergó a csajszi legyen fullos meg adjon magára de te azért nem akarsz tenni... Ahhaaaa értem , tök korrekt.


Mondjuk ha erősíteni nem akarsz akkor esetleg stílust válthatnál. Nem tudom milyen a ruházatod de megpróbálhatnál elegánsan öltözni , ing , zakó stb.Remélem nem mackóba jársz. Felejtsd el ezt az ülepes gatyát is ha lehet.

NEM KELL vagyonokat költeni ezekre. Bemész egyszerű üzletekbe veszel inget, egyszerű sport zakót stb.

Hozzá egy frankó parfüm . A hajad meg álljon jól . Nem tudom ilyen típusú hajad van , de mondjuk nézz hozzá képeket ,videókat hogy az adott típussal miket lehet kezdeni. Tegyél azért hogy jobb legyél ne csak várd a csodát. Ha önmagadért nem vagy képes tenni, mit vársz az élettől ?

2018. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
83%

Ne hidd már, hogy 20 éves kor után nem fog változni a személyiséged. Mindenki azt hiszi, hogy ami most van, az adott és fix, de az én személyiségemben a legnagyobb változás 27 és 32 éves korom között történt. Persze ehhez ki kellett lépnem a komfortzónámból. Egy külföldi munkavállalás indította, ami rengeteg ismeretlen helyzetet és új embert hozott az életembe.

De ha te úgy állsz mindenhez, ahogy a kommentjeid tükrözik, hogy "ez ezért nem jó", "azt meg amazért nem csinálom", "ezen meg úgyse lehet változtatni", akkor persze, hogy nem lesz változás.

2018. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 he84 ***** válasza:
Ugyan már kérdező, nem csak tiniként változhat az ember személyisége, hanem 20 éves kor felett, meg még akár 30 éves kor felett. Az úgyse fog menni hozzállás is negatív szintén, ez se jó, ne így állj hozzá! Én is huszonévesen változtam még, plusz később is néha. A 36-os válaszoló meg nagyon téved és általánosít. De igenis jó néhány nőt érdekelnek a belső tulajdonságok, meg a kisugárzás, egem is. Nem mindenki egy felszínes, beképzelt plázacica, tisztelet a kevés kivételnek. Arról meg senki nem tehet, hogy valaki több ilyet tapasztalt maga körül, ettől még nagyon nem helyes szinte minden nőt ilyennek megbélyegezni.
2018. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!