Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos arccal lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos arccal lehet manapság eredményesen csajozni?

Figyelt kérdés

Átlagos arcom van és ezen nem tudok sajnos változtatni. Máson megtettem, de mégiscsak az arc a valódi mérvadó.

A szemeim pedig szépek mert 10-ből 10 csaj megjegyzi, hogy szép a színe és a formája, de úgy en bloc az arcom mégis csak átlagos.

Ha végigmegyek a főváros utcáin akkor azt látom, hogy a lányok csak a szerintem is jóképű srácokkal sétálnak kézenfogva.

Mi lesz akkor így?



2018. szept. 25. 20:34
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Aki azt akarja írni, hogy a külső egyáltalán nem számít annyira, az legyen szíves ne írjon ide semmit!
2018. szept. 25. 20:36
 2/39 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem, de van élet nők nélkül is. :) F
2018. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
18%
Nyilvan szamit a kulso! Nem veled problema a mai nokkel akik csak(!) Kulso alapjan dontenek aztan egy olyan atlagos kinezetu fiunal kotnek ki es orakig meselik q tyukszaros eletuket! Szval idot adj magadnak es hidd el aki megerdemel teged meg is talal elobb vagy utobb de biztosan! Addig pedig emelt fovel kozlekedj ugyanis nem azok a tipikus fiuk az erosem hanem azok akik sajnos el vannak nyomva!
2018. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Lehet, csak hátrányból indulsz. Meg szűkülnek a lehetőségeid.
2018. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem utolsó.
2018. szept. 25. 20:44
 6/39 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell várni azt a kort, amikor a jóképű férfiak már nem kérnek a nőkből. Ilyenkor kénytelenek a nők a többi férfival is foglalkozni.
2018. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Na hát én meg ha nincs ló jó a szamár is nem leszek.
2018. szept. 25. 20:48
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Selymes szamár sem szeretnél lenni?
2018. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
22%
7# Márpedig a férfiak 90%-ára kapásból ez a sors vár. A nőket csak a legjobb(an kinéző) férfiak érdeklik. A többiek csak a szükséges rossz számukra, akit azért kell bevállalni, hogy kényelmes anyagi körülmény között tudjon gyereket nevelni. Pénzforrás, semmi más.
2018. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Legalább tudom, hogy szebb nőkkel nem kezdek semmilyen formában mert úgyis csak azért volna velem mert már a jóképűeket nem érdekli miután meghúzták.
2018. szept. 25. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!