Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos arccal lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos arccal lehet manapság eredményesen csajozni?

Figyelt kérdés

Átlagos arcom van és ezen nem tudok sajnos változtatni. Máson megtettem, de mégiscsak az arc a valódi mérvadó.

A szemeim pedig szépek mert 10-ből 10 csaj megjegyzi, hogy szép a színe és a formája, de úgy en bloc az arcom mégis csak átlagos.

Ha végigmegyek a főváros utcáin akkor azt látom, hogy a lányok csak a szerintem is jóképű srácokkal sétálnak kézenfogva.

Mi lesz akkor így?



2018. szept. 25. 20:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%
11# egy egykor szép nő amúgy is a legrosszabb választás. Ők egész életükben ahhoz szoktak hozzá, hogy ütemesen ki lett nyalva a kis hátsójuk, állandóan körbe lettek rajongva, mindent megkaptak, pusztán a létezésüknek köszönhetően. Olyan kaliberű férfiakkal dugatták magukat, aki mellett egy átlag férfi labdába sem tud rúgni. Olyan szintű visszalépés vagy a korábbi pasiaihoz képest, hogy értelemszerűen mélységesen lenéz, megvet téged, hogy már jobbat nem tud fogni. Mindig meglepődöm, amikor egy férfi boldog, hogy végül egy (egykor) jó csajt sikerült elvennie. Szerencsétlennek fogalmas sincs, hogy mi vár rá. Egy teljesen szexmentes házasság, ahol pokollá fogja tenni a felesége az életét.
2018. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Kiráz a hideg ha ezekbe belegondolok hogy milyen sors vár ránk. Szomorú, de ez van szerintem is...
2018. szept. 25. 21:05
 13/39 anonim ***** válasza:
64%

Átlagos arccal, szép szemmel SIMÁN LEHET csajozni. Irtózatosan ronda arccal, ápolatlan és elhanyagolt külsővel, büdös szájjal már nehézkesen.

Áruljátok már el, Drágák, honnan vesztek ti ilyeneket, hogy a férfiak 90%-a nem kell a nőknek? Akkor ezek szerint csak 10%-uk mellett van nő, a többiek mind egyedül vannak? Vagy talán 10:1 arányú férfitöbblet lenne? Na ne!

2018. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
#1: Ezzel egyből kizártad annak a lehetőségét is, hogy bárkitől normális, valóban építő választ kapj.
2018. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
39%

Átlaggal nem lehet, Kérdező. Az átlag azt jelenti, hogy 12 egy tucat belőle. Tehát a lány akár egy másikkal is összejöhetne, semmiben nem tér el tőled.

Ha valamiféle sikert akarsz elérni a nőknél, ki kell emelkedned az átlagból. Akár jó külsővel, akár sok pénzzel.

2018. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
17%
13# mi is ezt mondjuk, hogy lehet, csak meg kell várni míg a nők már nem kapják meg a legjobb pasikat. Utána jönnek csak az átlag férfiak.
2018. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Itt csak akkor van gáz ha a kérdező csak hiszi magáról hogy ő átlagos! És igazából mondjuk egy ronda , dagi fotel harcos! A legfontosabb a testalkat! Jó testtel , trendi ruhákban egy átlagos arcú pasi simán becsajozik.
2018. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
90%
Te mit értesz eredményes csajozás alatt? Barátnőt szeretnél, vagy minél több jelentéktelen, rövid távú szexkapcsolatba bonyolódni minél csinosabb lányokkal? Mert barátnőt találhatsz nem csak átlagos, hanem csúnya arccal is. Az a lényeg, hogy próbáld kihozni magadból a legtöbbet, legyél ápolt, és reálisak legyenek az igényeid. Ha nem előnyös a külsőd, akkor próbálj a személyiségeddel hódítani.
2018. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagi fotelharcos és igen, adok magamra. Trendi ruhákba járok (pénzem van öltözni, tehát nem olcsóak a ruháim). A testem igaz nem nagy durranás, vékony vagyok.
2018. szept. 25. 22:13
 20/39 A kérdező kommentje:
Nem rövid szexkapcsolatokat akarok csinos lányokkal, hanem egy igazi kapcsolatot, egy igazi barátnőt, aki persze szépnek számít. Belső tulajdonságaim pedig nullák, úgyhogy tényleg egy selejt vagyok, kár energiát fektetni bele. Csak még jobban megtörnék lelkileg ha látnám, hogy nem kellek senkinek.
2018. szept. 25. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!