Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kellene manapság ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kellene manapság ismerkedni egy nőnek, ha neten egyáltalán nem akar?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül nem akar, szóval felesleges olyanokkal győzködni, hogy "elzárja magát egy lehetőségtől", meg a "szomszéd második unokahúga is ott ismerekedett és már 6 gyereke van".
2018. szept. 22. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelviskolában, vagy keresni kellene egy elfoglaltságot, ahova szívesen mész, és ahol emberekkel találkozol, pl. túrázás, sport.
2018. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nemcserével már én is feltettem magamnak, és arra jutottam, hogy sajnos nehéz a válasz, mert az érdeklődési körömben egy nő sem (SENKI) nem foglalkozik hasonló dologgal, tehát nem tudok a hobbimból ismerkedni.

A munkahely kizárt dolog, mert ha nem jön össze, akkor minden nap találkozni egy kellemetlen emlékkel nem a legjobb...

A fősuliról senkit nem ismerek, mert mérnöki irány, nem voltak csajok, szórakozni (a szó alkoholista értelmében) nem szoktam, mert nincs időm 3 napig józanodni, és nem szeretem az alkoholt, a hangos zenei események (koncert) a sok csürhe irritál, tehát a hagyományos közösségi élet szinte kizárva.

Nah a válaszom igazából nem segítség, kár is volt legépelnem... SRy

Várom a válaszokat. :D

2018. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken, kirándulócsoportban, nyelviskolában, harcművészeti edzésen, sportpályán, énekkarban. Most így hirtelen ezek jutottak eszembe.
2018. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A 20E buszon ott lenne idő bőven beszélgetni. A Hősök tere környékén van hogy egy órát áll a busz a dugóban. Ha gondolod pl. Kedden vagy Szerdán reggel fél9 után 10 perccel legyél ott a Keleti Pályaudvarnál a megállóban és akkor jöhetsz velem egy kört. Hétfőt azért nem mondom, mert akkor 8-ra megyek dolgozni és olyankor még nincs akkora dugó.
2018. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy nő ott ismerkedik, ahol akar.
2018. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
árvízveszély esetén zsáktöltögetésnél.
2018. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha annyi esze nincs, hogy ezt kitalálja egyedül, akkor sehol (esetleg dolgozók esti gimnáziuma, hátha ragad rá valami)
2018. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorlatilag bárhol tud ismerkedni. Utcán, tömegközlekedési eszközön, összejöveteleken, bulikon, fesztiválokon...oké, apácazárdában ott nem.
2018. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj!;)
2018. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!