Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak csak mondogatják, hogy sok nőnél kezdeményeznek, közben viszont soha nem teszik meg, vagy csak nálam nem próbálkoznak soha?

Figyelt kérdés
Mindig hitetlenkedve olvasom, mikor írják, hogy ők már több száz nőnél próbálkoztak, meg hogy minden nőt naponta leszólítanak. Ezt akkor hogy kellene értelmezni? Vagy ők a társkeresőn a leveleket számolják? Igazából a környezetemben sem tapasztalom, hogy annyira tolongnának ismerkedni a férfiak, a városban járva-kelve se igazán láttam ilyet. Én pedig abszolút nem vagyok se kövér, se egy bányarém, hogy erre lehessen fogni, hogy én pont mindenkinél ki maradok. Akkor most mi az igazság?
2018. szept. 22. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most te az utcán való leszólítást hiányolod?
2018. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálam se próbálkoznak, maximum a középkorú munkásemberek, nyugi. :D
2018. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Akárhol, ami nem az internet.
2018. szept. 22. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjél olyan helyre, ahol amúgy lehet ismerkedni. Buli, party, fesztivál, klub, múzeum, stb. 30 másodpercig nem leszel egyedül. Én WC-re sem tudtam menni, hogy ne legyen már ott egy ürge, aki nyomult a csajomra.
2018. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Talàlkozzunk élőben, ott megismerhetjük egymást és az nem internet.
2018. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#3 mert? Mi bajod az internettel?
2018. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

Hát ha nálad valóban nem próbálkoznak férfiak a mai világban, akkor iszonyatosan ronda bálna lehetsz.

A társkereső levelek meg nem számítanak leszólításnak egyáltalán, az semmi. Abból minden nőnek napi több száz megy. Az sem igaz, hogy mind sablon levél, ugyanis sok pasi veszi a fáradságot és megfogalmaz egy személyes levelet, az adott hölgy személyéhez szabottan, de legtöbbször fölöslegesen, mert úgysem kap rá választ.

2018. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy és kb. merre laksz? :)
2018. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem az itteni férfiakból kell kiindulni. Ők inkább azzal nyugtatják a lelkiismeretüket,hogy nőt max izmos,190magas,havi 500ezret kereső férfi szedhet fel.

Egyébként a net miatt sok férfi elkényelmesedett,könnyebb 100 db sablonlevelet elküldeni a neten,mint megszólítani egy nőt személyesen.

2018. szept. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mindig azt gondoltam, hogy ronda vagyok.. De nem.

A legtöbb férfi nem szolit le senkit, nem kezdemenyez ismeretlen nőnél. Hiába tetszik meg valaki a buszmegállóban, vagy buszon, vonaton, esetleg rendszeresen találkoznak is. A pasik legfőképp tágabb baráti körben, esetleg munka közben ismerkednek, ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy munkatarsak, hanem például uzletkotok egy egy boltba ilyesmi. Nem igazán lépnek ki a komfortzónájukbol én ezt is megértem, hisz rizikós máshol ismerkedni, csak így jócskán leszűkül a kör .

Csak néhány példa ismeretségi körömböl :

-egy közös barát mutatott be

-a szüleink nagyon jóban vannak

-2 utcával odébb lakik

-egy nagy gyárban "együtt " dolgoznak

-diszkó

-pultoslány a kocsmában ahol mindig kavezik

-egyetem alatt

-a csaj a pasi könyvelője

-a csaj a pasi ügyvédje

-lagziban voltak együtt más -más családból

-tesóm haverjának a volt nője

-hapsi kidobó a diszkóban ahova a csaj bulizni járt

Stb stb

Tehát látható hogy csak úgy a semmiből nem lépnek a pasik! Olyan, hogy valakivel osszefutsz mindig ugyanabba a boltba, vagy mindig egy vonaton utaztok, esetleg egy helyre jártok futni, csak a filmekben van!

2018. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!