Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak csak mondogatják, hogy sok nőnél kezdeményeznek, közben viszont soha nem teszik meg, vagy csak nálam nem próbálkoznak soha?

Figyelt kérdés
Mindig hitetlenkedve olvasom, mikor írják, hogy ők már több száz nőnél próbálkoztak, meg hogy minden nőt naponta leszólítanak. Ezt akkor hogy kellene értelmezni? Vagy ők a társkeresőn a leveleket számolják? Igazából a környezetemben sem tapasztalom, hogy annyira tolongnának ismerkedni a férfiak, a városban járva-kelve se igazán láttam ilyet. Én pedig abszolút nem vagyok se kövér, se egy bányarém, hogy erre lehessen fogni, hogy én pont mindenkinél ki maradok. Akkor most mi az igazság?
2018. szept. 22. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nálam szoktak próbálkozni, leginkább írásban mernek. vagy a konditeremben, odajönnek bemutatkoznak, vagy a munkahelyen a portások :D esetleg kocsiból kikiabálnak :D
2018. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én már kétszer is rád mosolyogtam üzletben, de Te semmi...
2018. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, aki próbálkozik nálam, az tipikusan a bunkó lerohanós, de én aut a fajtát utálom. A másik meg próbál flörtölni, de nem tőle tudom meg, hogy tetsuem neki, ha megtudom. Lehet, hogy 2018-ban a nő dolga az udvarlás? Vagy ez a fogalom halott... 😂
2018. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*azt
2018. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ami engem illet már régóta nem próbálkozom sehol, semmilyen nőnél.
2018. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kezdődhet a játszma, rád mosolyogtam. :D


[link]

2018. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem mindegyik férfi kezdeményez sok nőnél, csak a naivak és a tapasztalatlanok. Ők még komolyan azt hiszik, hogy megéri a dolog, illetve hogy garantált a siker. Az idősebb, tapasztaltabb férfiak X számú pofáraesés után hagyni fogják a dolgot, mivel energia- és időpocséklás. És különben is: egyenjogúság van, egy nő is nyugodtan kezdeményezhet férfinál.
2018. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!