Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik 20-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik 20-on évesen nem találnak párt, miért nem próbálkoznak a 40-es nőknél?

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársam aki bűn ronda, talán a legrondább srác volt az osztályban az 27 éves és még nem volt normális, korabeli barátnője meg normális kapcsolata, viszont már számtalan 40-es nőt megdugott, akár olyat is aki nem is vált el, de egy 60 éves papi a férje akivel már nem szexelnek. Egyszerűen ennél a korosztálynál sikert aratott, miközben a 20-onéves csajok le se szarják. De megtalálta a célcsoportját. Igaz, kicsit furcsa, hogy olyan idős nőkkel szexel akinek olyan idős gyerekei vannak mint ő, de jobb mint a semmi. Legalább nem szűz mint a többi ronda fiatal pasi.

Sokaknak siránkozás helyett nem érdemesebb lenne egy elhagyatott idősödő hölgyet kielégíteni? Azok már abszolút nem válogatnak.


2018. aug. 30. 16:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

1: Mert a klimaxos milfek nem mindenkinek jönnek be


2: Miből gondolod, hogy egy 40 éves nőnek kelleni fog húszéves?


Jó hogy nemmá' azt mondod, járjanak a Gerbeaud cukrászdába...

2018. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell ehhez sikertelennek lenni. Nekem soha semmi gondot nem okozott fiatal csajt találni, mégis évek óta kizárólag 40 felett ismerkedtem, komoly kapcsolatra is. El sem tudom már képzelni, hogy egy huszonévessel legyek együtt.


29f

2018. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Van olyan,akit például zavar a korkülönbség.Húszon évesen én is elég peches voltam nőügyileg.Egyszer randiztam egy negyvenes hölggyel,de hiába tudtunk jól elbeszélgetni,nem igazán működött volna.

Meg azért van aki többre tartja magát annál,hogy valakinek a szeretője legyen.

28/F

2018. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ilyen válogatósak egyesek. Pedig egy 50 felé közeledő nő, akit már jó régóta dugtak meg, nagyon hálás is tud lenni adott esetben. Ugyanis a fiatal nőket dugják a férfiak ezerrel, hatalmas a verseny értük, de középkorú nőket meg már nem.
2018. aug. 30. 17:11
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Te miért nem mész el inkább valani tv-s vetélkedőbe hülyeséget kérdezni?
2018. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsóval értek egyet :D No comment
2018. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, egy kozepkoru no is boven talal maganak dugo pajtit, ha akar, csak legtobbszor nem akar. Foleg nem fia korabelit, de nyilvan vannak kivetelek.
2018. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Mert lehet nem csak szexre vágynak, hanem egy normális párkapcsolatra?
2018. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem igazán vonzanak. 10-ből 1-2akad, aki még szép, de többség elengedte magát.
2018. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
40 éves férfiak a 20 éves nők után futnak, azokat fűzik, meg halmozzák el a vagyonukkal. Egy 40 éves nő az már senkinek se kell, ezt jobb ja tőlem tudod. Épp ezért hálásak bárkinek már szinte, aki hajlandó őket is nőszámba venni, nem csak a fiatal pipiket.
2018. aug. 30. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!