Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik 20-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik 20-on évesen nem találnak párt, miért nem próbálkoznak a 40-es nőknél?

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársam aki bűn ronda, talán a legrondább srác volt az osztályban az 27 éves és még nem volt normális, korabeli barátnője meg normális kapcsolata, viszont már számtalan 40-es nőt megdugott, akár olyat is aki nem is vált el, de egy 60 éves papi a férje akivel már nem szexelnek. Egyszerűen ennél a korosztálynál sikert aratott, miközben a 20-onéves csajok le se szarják. De megtalálta a célcsoportját. Igaz, kicsit furcsa, hogy olyan idős nőkkel szexel akinek olyan idős gyerekei vannak mint ő, de jobb mint a semmi. Legalább nem szűz mint a többi ronda fiatal pasi.

Sokaknak siránkozás helyett nem érdemesebb lenne egy elhagyatott idősödő hölgyet kielégíteni? Azok már abszolút nem válogatnak.


2018. aug. 30. 16:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de egy kicsit felvilágosítanálak:

A negyvenes általad "elhagyatott" nők igenis válogatnak és meg is tehetik.

Őket már nem hajtja az hogy családot alapítani, mert már van. Összejönnek átlagos pasival is, mert már voltak eleget jóképű pasival, és tudják hogy ez már kevés, többre vágynak. Az sem akadály ha fiatalabb pasik csapják a szelet, hisz nem ciki, mint 30 éves korukban összeállni egy huszonéves tacskóval, amikor a 40+ok jelentették a Férfi kategóriát.

Szerintem a kevésbé jóképű haverod egyszerűen érettebb gondolkodású veled szemben, így az idősebb nőkhöz vonzódik.

Vagy egyszerűen irigy vagy rá hogy nőzik.

Egyébként a reményvesztett pasik akik megalázóan vélekednek az idősebb korosztályról nagyot koppannak amikor kiderül hogy nekik sem kellenek.

Na, ekkor kell elgondolkodni, vajon miért?

2018. aug. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért valamit tisztázzunk:vannak tartós kapcsolat nélküli 40-es nők, és vannak tartós kapcsolatban állók. Az első Ok, nincs mit magyarázni miért is "tartanak" fiatal szeretőt. Viszont a második verzió...Mindenhol azt írjátok,hogy azért mennek bele ilyen szituba mert a férjük puhos, nem képes a szexre, elhanyagolja Őket. Ez nagyon nem törvényszerű,hogy így legyen.


Én is párkapcsolatban állok, negyvenesként. A párom pár évvel fiatalabb mint én, semmi gond nincs Vele, nem puhos, nem hanyagol el,figyelmes,még nagyobb az igénye a szexre mint nekem, jól keres,vezető beosztásban van.

Mégis előfordult velem,hogy sikerült belefutnom egy ilyen fiatal srácos kapcsolatba.

De persze nem egy bűn ronda, saját korosztályában párt nem találó, és "idősebb nőkre fanyalodó" pasiról beszélek.

Hibát nem lehetett a srácban találni sem külsőre, sem IQ-ra,egyszerűen lenyűgözött a tökéletességével.


Ez persze egyszer volt, nem csinálok belőle rendszert, bár lehetőség szinte mindig adódna.


Csak azért írtam le a fentieket,hogy nem mindig a férj áll a háttérben ha egy igényes negyvenes nő fiatal pasival alakít alkalmi kapcsolatot. Mert alkalmit, ez nem kérdés, a tartósban nem hiszek, bár kivételek mindig vannak.

2018. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!