Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők gonoszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők gonoszak a férfiakkal vagy a férfiak vannak manapság elkésve a céljaikkal?

Figyelt kérdés
Későn lesz saját lakásuk, autójuk, későn terveznek gyereket, ami a nőknek már nem tetszik? Baj az, hogy ma a férfiak nagy aránya 30 felé még szinte gyerek vagy ehhez tudnak alkalmazkodni a nők?
2018. szept. 22. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem gonosz és nem lusta senki (illetve biztos van, aki igen), de manapság nehezebb biztos alapot, stabil hátteret teremteni, mint mondjuk 30 évvel ezelőtt. Én ezt látom a probléma gyökerének.
2018. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

"későn terveznek gyereket, ami a nőknek már nem tetszik?"


Érdekes, hogy én pont sok nőnél látom azt, hogy egyre később, vagy egyáltalán nem akarnak gyereket. A lányismerőseim 50% kb. egyáltalán nem szeretne gyereket, csak a karrier számít. Míg a férfi ismerőseim között min.80% akar gyereket, még ha nem is most, de egyszer mindenképpen. Nem egy olyan párt ismerek, akik ezért mentek szét, mert a férfi gyerekre vágyott, de a nő nem volt hajlandó belemenni.

2018. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
A nők nem gonoszak, csak el vannak szállva, és "mi egyedül is megélünk" de azért a férfitól várják el a lakást, kocsit, és előbbi egyre lehetetlenebb összeg manapság.
2018. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
"Baj az, hogy ma a férfiak nagy aránya 30 felé még szinte gyerek" - Igen, ez elég nagy baj...
2018. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
A párom 33, én 28 vagyok. 2 évig még biztosan nem tervezünk gyereket, addig egyszerűen nem adottak a feltételek. Ami persze relatív, de mi így érezzük. A mai világban szerintem már inkább ez a felfogás a normális. Kitolódik minden.
2018. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

A nők 2 okból sem akarnak gyereket (ezt nők szájából hallottam):


1. Karrier mellett számukra lehetetlen

2. Inkább szexkapcsolatokban élnek

2018. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem manapság a legtöbb értelmiségi, legyen nő vagy férfi, 30 körül vállal gyereket. Ugyanis ekkorra tudják megteremteni az alapot hozzá és ekkorra már készek a családalapításra is(kibulizták magukat és érettek lettek a felelősségvállalásra).


Szerintem ez így teljesen rendben van. 20-25 körül még egyetemre járnak, szülőkkel laknak, akkor mire szüljenek? Szerintem ez felelőtlenség és csak ebben az életkorban csak a magad dolgát nehezíted meg egy gyerekkel, na meg a gyerek életét is.

2018. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig vannak kivételek.

Én 30 éves vagyok, a feleségem 24 és most várja a 2. gyereket. 3 évig külföldön dolgoztunk mindketten, hogy meglegyen az anyagi alap az induláshoz.


Szerintem inkább az a baj, hogy sem a fiúk, sem a lányok többsége nem tudja huszonévesen, hogy mit akar, kit akar, kivel akar élni, nem veszik komolyan az életet ebben a korban.


Mi már gimi óta tudjuk, hogy össze akarunk házasodni, és korán akarunk gyereket. Eszerint a cél szerint alakítottuk az életünket.

2018. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Mi már gimi óta tudjuk, hogy össze akarunk házasodni..."


Ez mind szép és jó, de én pl. gimiben nem is ismertem a férjemet. Szóval hiába tudtam, hogy mit akarok. És gyanítom, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

2018. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Egyértelműen az első. A nők vannak monopolhelyzetben párkapcsolat terén, és ők élnek vissza vele.
2018. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!