Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők gonoszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők gonoszak a férfiakkal vagy a férfiak vannak manapság elkésve a céljaikkal?

Figyelt kérdés
Későn lesz saját lakásuk, autójuk, későn terveznek gyereket, ami a nőknek már nem tetszik? Baj az, hogy ma a férfiak nagy aránya 30 felé még szinte gyerek vagy ehhez tudnak alkalmazkodni a nők?
2018. szept. 22. 08:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én akarnék gyereket, de ne a párom legyen az... :-D
2018. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
A nők a lúzerebb hapsikkal gonoszak.
2018. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért a nők jelentős hányada szeretne gyereket, csak nem verik nagy dobra.

Úgyanis ha közlik a párjukkal azok nyomban lelépnek, kapcsolat hosszától mélységétől függetlenül.

2018. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mind2 fél megéri a pénzét..Pont ezért fölös a párkapcsolat a nők megvannak pasi nélkül hajrá bemegy a megfelelő helyre belenyomják a cuccot azt 9honap múlva nevelheti.Egy párkapcsolathoz nagyon sok bizalom türelem törődés megértés meg még egy valag ilyen szrság kell ami nincs meg az emberekben...A szeretlek és egyéb szavak is mondják orrba szájba azt 2perc alatt hirtelen kiábrándultam szakítok bla bla bla...szal énis azt mondom max annyi időt kell tölteni az ellenkező nemmel ameddig tart a "buli" aztán mehet mindenki a dolgára.

Gyereket meg lehet egyedül is nevelni nekem nem kell az fix...csak viszik az időt meg a pénzt...

2018. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is fölösleges és deficites a párkapcsolat. Rengeteg befektetést igényel, és sohanapján se hozza vissza. Egy nagy szarság az egész, remekül bizonyítja, hogy mennyi megcsalásos meg válásos kérdés van...

Hagyni kell az egészet, nem ér feleannyit se amennyi szőrözés van vele.

2018. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!