Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok e egy olyan társat aki 26 éves létére még nem dolgozott?

Figyelt kérdés

Diákmunkája volt, meg egyetemekre jár...

Már a harmadikra.


2018. szept. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Hát, bocsi, de ahogy lenézed a diplomásokat, na az gáz. Önigazolsz? Arra meg nem lennék büszke, hogy helyesen írni nem tudok, de 26 évesen már 4 éves gyerekem van és másokat csicskázok. Gyárból. Amúgy megnyugtatlak, még nem végeztem az egyetemen, de olyan ajánlatokat kapok, amik ennek a fizunak a duplája. De bocsánat. És még elmondhatom, hogy szeretem, nem munka, hivatás.
2018. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Helyesírásod alapján te még mindig egy gyárban vagy maximum.

Hogy miért hazudsz magadnak, azt csak te tudhatod. Gondolom szembenézni a valósággal, hogy szar életed van nehezebb lenne.

2018. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

H ha masba nem kossunk bele a helyesirasba...igazatok van.

Amugy meg nem csicskaztatok senkit sem. Bormalis vagyok az embereimmel es meg is fizetem oket a munkajukert.

Ha nektek ez faj h valaki diploma nelkul valamit "elert" az nem az en bajom.

Amugy meg nem nezem le egyaltalan a diplomasokat...sot! Nem tudom erre mibol kovetkeztettel. De nem is lenyeg.

2018. szept. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Es nem keresek onigazolast, nincs ra szuksegem. Nem en vezetem le mason a fusztraciomat. Es a velemenyeteltol meg ez a valosag. Es en evvel le is zarom veletek a dolgot.

Minden jot!

2018. szept. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

42-es vagyok.

Hogyan vezetsz céget szövegértés nélkül, azt nem tudom.


Ugyanis nem azt csicskáztam, aki dolgozik. Attól leszel az, hogy az egyetem meg az egész életed arról szól, hogy szétdolgozod a beled és...miért...egy autóért? 5-6 óra alvással 30 évesen kinézel majd 40-nek. Megérte? Nekem nem érte meg.


Gondolom ez elkerülte a figyelmed.


Mellesleg sajnálom, hogy ehhez egyetemre kellett járnom, de tipikusan ebből a közeből menekültem:

"Összeszedhettél volna egy autóra anyádék mellett."

Autó az aztán életcél. A belvárosban élek, nekem pénzkidobás az autó és nem anyámékkal, hanem egyedül.


Mellesleg a munkámat sem a pénzért csinálom, hanem mert érdekes. A haverom villanyszerelő és nálam 3x annyit keres,de sosem cserélnék vele. Mert halálra unnám magam mindig ugyanazt csinálni.

Azt hiszed, hogy neked nem mondják meg, hogy mit csinálj? :D Egy vállalkozást vezetni sokkal nagyobb lánc, mint alkalmazottként dolgozni. Ha az ügyfél karácsonykor akar valamit, te mondhatod, hogy bocs, karácsony van, mert éhen halsz hosszútávon. Szóval ezzel okosan.

Mellesleg nekem pont nem mondják meg, az ötleteimért fizetnek, mert tanácsadó vagyok. De persze ez nem az átlag.


Sajnos ezt egy nem-értelmiség (iskolától függetlenül) soha nem fogja megérteni.


Tudod az én életem nem arról szól, hogy dolgozom, mint egy állat, hogy megvegyek mindent, amiről beadják nekem, hogy attól vagyok valaki.

Autóvásárlás majd akkor lesz, amikor szükségem lesz rá.


Házvásárlás meg...havi 600-ból sem veszel házat, soha. Egy panel 21 milliónál indul Budapesten...200-ból szűkösen elvagy...21000/400? S ez nem zöldövezet. Hány évig is kell gyűjtened a lakásra?

A hitelre vett ház meg nem a tied, te csak lízingeled a banktól.


Szóval...ezekhez kellett egyetemre járnom. Ilyeneket nem mondanak el szakmókusban, csak egyetemi profoktól hallhatsz egy kicsit mást is a világról.


+ én nem nézem le azt, aki egész életében csak dolgozott. Egyszerűen...mi közöm hozzá? Csinálja, ha neki jó. Ha neked jó.

2018. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!