Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok e egy olyan társat aki 26 éves létére még nem dolgozott?

Figyelt kérdés

Diákmunkája volt, meg egyetemekre jár...

Már a harmadikra.


2018. szept. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
82%
Aki nemet ír, az gondolom érettségivel pakolgatja a tescoban a konzerveket. 3-4 éves egy alapszak, 2 éves egy mester. Ha valaki 0-os gimibe járt, simán lehet 26 évesen egyetemista. Arról nem beszélve, hogy sokan 2 diplomát csinálnak, pl. jogász+közgazdász
2018. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
94%

Egyefene, szánalmas voltam, hogy 26 évesen mamahoteleztem, igaz 27 évesen saját lakásom volt, ennyit megért ez a szánalmaskodás.

Igaz, azok az osztálytársaim, akik verték a mellüket, hogy 18 évesen önállósodnak, még 30 évesen is albérletből albérletbe költöznek, tanulatlanul, pénz nélkül

2018. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
69% Ismerős mesélte, hogy nemrégiben volt bulizni egy eléggé...hm..begyöpösödött rokonával. Na ott volt olyan baráti társaság, hogy arról témáztak nem kéne a nőket dolgozni engedni, meg hasonlók. Mondjuk nagy részük 50-70 éves volt. A legvéresebb szájú egy hetven éves bácsi volt. Komolyan érdekelne, hogy az ilyenek akkor nem vásárolnak olyan boltban, ahol nők dolgoznak, vagy kifordulnak a rendelőből, ha nőnemű orvos fogadja őket?
2018. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
76%

14-es:

Az ilyen emberek (ahogy a 7-es válaszoló is) begyöpösödött, végtelenül egyszerű emberek, akik gondolkodni nem képesek.

2018. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:

Megírtam hogy szerintem a #7-es szánalmas, erre lelettem szavazva

Meg se lepődöm már, hiszen ez a GYK

2018. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
35%

16-os de akkor mond el a HR-eseknek is meg a cégeknek is,hogy szánalmas vagyok.

Mert ők is mondták beszéltük interjún,hogy aki 26 évesen jelentkezne hozzájuk arra ferde szemmel néznek,nekem még csak most lesz meg a diplomám 31 évesen de már 10 éve dolgozok,ezzel szemben volt egy MSc-s srác régebben idősebb is volt tőlem ugyanarra a pozira jelentkeztünk engem felvettek őt meg nem.

PIAC szerint is gáz,de nem baj majd rájöttök,ha a CV megy a kukába.

22 évesen el kell menni melózni,én is egyetem mellett mentem el,kevesebb alvás a titok,és több fókusz.

De majd megtudjátok ha 26 évesen kezdtek el melózni baromi hátránnyal fogtok indulni,mert valaki 26 évesen már senior mérnök sőt menedszer akár.

Te meg most leszel junior,döntsd el hátrány-e.

2018. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:

# 17


ez egy idióta szabolcsi troll, üzlet kategóriában már jól ismerjük, mindenki ki szokta nevetni

ne foglalkozzatok vele

2018. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
13:10 ez az a kamu programozozó, aki mindenkit lebalázskázik, nem?
2018. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
Pontosan ő az.
2018. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:

Jól van srácok,majd megtudjátok.

Ti sikeresek vagytok az a lényeg biztos nagy cégeknél dolgoztok már jó pozciókba minden rendben az életetekben,haladtok. ;))))))

Ugye?

2018. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!