Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok e egy olyan társat aki 26 éves létére még nem dolgozott?

Figyelt kérdés

Diákmunkája volt, meg egyetemekre jár...

Már a harmadikra.


2018. szept. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

#30-as:

Figyelj, bizonygathatod itt a hülyeségeidet, de teljesen felesleges. Én 26 éves koromban kezdtem el dolgozni, mert előtte egyetemre jártam. Felvettek, 2 éve van normális melóm és dolgozom. Nem értem miért kell az ilyen embert lenézni. Azért mert nem dolgoztam 21 évesen? Vicc a hozzáállásod és eléggé primitív a gondolkodásod.

2018. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
65%
Mi a fasomnak 3 egyetem? Ha az elsővel sem talál munkát, akkor úgyis életképtelen lesz a 3. után is.
2018. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
De biztos én csináltam vmit rosszul, hogy 18 éves koromban nem mentem el dolgozni, hanem inkább egyetemre mentem. Igaz, hogy van egy jó munkám, ahol megbecsülnek, de végülis biztos én csináltam vmit rosszul:D:D:D
2018. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Nem, mégis mit lehetne kezdeni vele.

27L

2018. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
41%

Beck and partners :DDDDDDDDD

Látszik mekkora ember lehetsz, hogy személyzeti tanácsadókon keresztül kell állásokra jelentkezned, azt sem tudod, hogy milyen cégekhez :DDD

A 26 éves, 2 diplomás lúzert meg úgy vadássza le a cég linkedinen. :( Szegény, irigyel téged! Majd azért megkérdezem a hr-es ismerőseimet, hogy ez a menőgyerek gyakoriról felvilágosított engem, tényleg úgy mennek a dolgok, ahogy ő mondja? Azok a hr-es ismerőseim, akik szintén 2-3 diplomát csináltak nappalin, pszichológia, hr, közgáz és hasonló szakokon. És mellette csak gyakornokok voltak. De még jó hogy itt ez a szabolcsi srác, és megmondta a tutit!!!



"Mi a fasomnak 3 egyetem? Ha az elsővel sem talál munkát, akkor úgyis életképtelen lesz a 3. után is."


Megjött a másik értelmiségi. Vannak olyan munkakörök, amikhez kell, esetleg az eszedbe jutott-e, hogy érdekli a képzés, az ott megszerezhető tudás, vagy karriert váltana. Mondjuk fizikusból, matematikusból, informatikusból lenne pénzügyes, és csinál egy olyan jellegű msc-t.

2018. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
49%

Beck and PArtners :D:D


Ezen most jót röhögtem. Játssza itt a nagy menőt a hapsi, közben meg ilyen szaros fejvadász cégek segítségével keres állást. Ha olyan jó munkaerő lennél, akkor ilyen idióta cégek nélkül is találnál állást: felmennél a profession.hu-ra, keresnél egyet és már mennél is interjúra. Ezzel most jól lejárattad magadat:D

2018. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Több helyről tudok, ahol az emberek max. 20-30%-ának van csak bsc-je, a többségnek bsc+msc (akár több is), vagy régi osztatlan képzés. Miért fáj valakinek ennyire, hogy más megcsinálja a mestert vagy másoddiplomázik? Irigykedsz, mert neked nem volt rá lehetőséged? :D

Nagy dolog az a +2-3 év az életedből, a következő évtizedeid minőségét befolyásolhatja nagy mértékben.

2018. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
28%

"Építőmérnök vagyok, napi 10 órákat melózom, de biztos nem vagyok normális, mert otthon élek még. "


Szerintem sem vagy "normális", ilyenkor már belső igényed kellene, hogy legyen a leválás.

2018. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintem sem vagy "normális", ilyenkor már belső igényed kellene, hogy legyen a leválás."


Jelentek okoska, a belső igény megvan, és idővel meglesz a saját lakás. Igaz, hogy 29-30 éves koromra lesz egy saját lakásom, azokkal ellentétben, akik 20 éves korukban cikiség miatt elmentek otthonról, és máig albérletről albérletre járnak.

2018. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%

26 évesen azért él a szülei nyakán, mert az albérlet zsákutca. Az a szomorú, hogy ennyire anyagias világban élünk, hogy akkor érsz valamit, ha van valamid.

Ezért ennyire kiábrándító számomra a kapcsolat. Semmi nem lennék a szemében, nem is érdekeltem volna, ha nem lenne saját lakásom? Viszont ez egy oda-vissza dolog. Ha nincs a csajnak saját lakása (nem albérlet), akkor semmit nem akarok majd tőle. Vagy eljátszom a szegényt, mint Mátyás, hogy kiderüljön mennyire anyagias a pitsa.

2018. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!