Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők! Elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Elfogadnátok egy olyan 30 körüli nektek szimpatikus férfit, aki totál átlagosan keres (nettó 170), de eléggé jól tud spórolni? Zavarna a spórolás (ha nem kóros) vagy ez jó dolog?

Figyelt kérdés
Tehát nem költ dohányárura, se nem alkoholra (heti 2 sör csak), se nem kajára (napi 3 joghurt 2 kiflivel), se nem számítástechnikai alkatrészekre, se nem ruhákra (van neki régebbről, elég jó minőségű, bespájzolt), se bulira. Autóra is csak minimálisat, hogy működjön. De félretesz annyit, hogy lehessen vele nyáron 2 hétre elmenni nyaralni pl Horvátországba, meg menet közben is bárhová, pl 3 havonta egy hosszú hétvégére. Persze szeret kimozdulni, nem aszociális egyén.
2017. máj. 6. 09:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nekem ez túl nagy különbség lenne, mert én jóval többet keresek. Én is teszek félre, de szeretek minőségi ételeket enni, néha elmennu moziba/színházba. Sajnálom, de nekem ez így rossz lenne, olyan párt keresek, aki nagyjából annyit keres mint én, ráadásul a 30 éves hozzám már kicsit öreg.
2017. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez már kóros mértékű spórolás. Igaz, mi csak hosszú hétvégékre vagy egy hétre megyünk nyaralni, de minden hónapban jut pénz egy-egy mozira, egy napos városnézésre és finom ételekre. Nekem az nem élet, hogy egész évben kiflin-joghurton éljek, és mindemről lemondjak, amit meg kívánok venni spontán csak azért, hogy a nyáron két hétig nyaralhassak.


Ja, és a három fős kis családomról beszélek. Kb. 190 nettóból élünk, és minderre jut, amit fentebb leírtam, szóval közel sem spórolsz olyan jól, mint mi. Bár elképzelhető, hogy Budapesten laksz?

2017. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

A jóval magasabb fizetésedből ezt nem tehetnéd meg egyes ? :D

30/f

2017. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És még mondják, hogy a nők nem anyagiasak. Biztos van, aki nem annyira. Nincs ezzel semmi baj, természetesen elfogadom. Mindenki azt az életszínvonalat éli, amit szeretne. Nem lehet senkit láncra verni. Tehát peace.
2017. máj. 6. 09:55
 5/28 A kérdező kommentje:
Moziba, színházba én is szeretek járni és arra teszek félre. De nem említettem meg mindent, mert akkor regényt írhattam volna. Írhattam volna, hogy nem is szerencsejátékozok, nem kártyázok haverokkal, stb. Tehát lehetne sorolni. Semmi jónak nem vagyok az elrontója, amit az adott nő preferál. Persze havonkénti párizsi nyaralás, tavaszolás, vagy osztrák síelés 5 ször a télen az nem férne sajnos bele.
2017. máj. 6. 09:58
 6/28 A kérdező kommentje:
Sokan sajnos nem értően olvasnak. Nem azt mondtam, hogy a nőnek joghurton kell élnie, csak én fogyasztok ezt meg kefirt. Hétvégén rendesen étkezem persze. De a kaján lehet a legjobban spórolni és a káros szenvedélyek elhagyásán. Ez tény.
2017. máj. 6. 10:00
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
a totál átlag fizetés az nem 170 hanem valahol 140-150 körül van!
2017. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én vidéken élek. De kedves első lehordott, hogy szegény vagyok hozzá képest meg öreg is. Mondom nem gond, kinek a pap, kinek a papné. Szeretem az építő jellegű hozzászólásokat.
2017. máj. 6. 10:24
 9/28 anonim ***** válasza:
igen, a kaján sokat lehet spórolni, amit jó ha félreteszel a későbbi hiánybetegségeid kezelésére. Nem olcsó a zöldség, gyümölcs, hús és egyebek, de nem véletlenül ajánlott változatosan étkezni. Ismerek hasonló embert, mint te vagy, és borzasztó fáradékony, nem tud egy huzamban két emeletnél többet lépcsőzni. Bele se merek gondolni, hogy milyen lehet a szex vele. :) Költs inkább 10-15.000-el többet kajára, de egyél hétköznap is rendesen, legyen napi legalább egyszer zöldség-gyümölcs az asztalon, meg a hús-tojás is szükséges a szervezetnek. (nem véletlen esznek a vegánok is mindenféle táplálékkiegészítőket - emberek vagyunk, mindenevők, nem tudunk a növényekből fehérjéket előállítani)
2017. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem szingliként válaszolok. Nekem mindig átlagos keresetű vagy kifejezetten csóró barátaim voltak. Gazdagot sosem dobott az élet. Nem értem miért spórolsz ennyire a kaján? Mi, 4-en kb. havi 320.- ból élünk de rendes ebéd otthon, néha pizza, alkalomszerűen étterem belefér. Egyébként mindenki máson spórol. Tesóm spórolt így,viszont ruha és cipőmániás volt arra kétkézzel szórta a pénzét. Szóval válaszom: Ha én szingli lennék elfogadnálak, kicsit próbálnék hatni rád a spórolást illetően. (miért gondolja azt minden pasi, hogy minden nőnek jut gazdag, jóképű, szimpatikus pasi?)
2017. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!