Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők! Elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Elfogadnátok egy olyan 30 körüli nektek szimpatikus férfit, aki totál átlagosan keres (nettó 170), de eléggé jól tud spórolni? Zavarna a spórolás (ha nem kóros) vagy ez jó dolog?

Figyelt kérdés
Tehát nem költ dohányárura, se nem alkoholra (heti 2 sör csak), se nem kajára (napi 3 joghurt 2 kiflivel), se nem számítástechnikai alkatrészekre, se nem ruhákra (van neki régebbről, elég jó minőségű, bespájzolt), se bulira. Autóra is csak minimálisat, hogy működjön. De félretesz annyit, hogy lehessen vele nyáron 2 hétre elmenni nyaralni pl Horvátországba, meg menet közben is bárhová, pl 3 havonta egy hosszú hétvégére. Persze szeret kimozdulni, nem aszociális egyén.
2017. máj. 6. 09:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
3.:de, megtehetem és meg is teszem, csak a párom nem tehetné meg ekkora fizetéssel, így egyedül mennék mindenhova, ami nem szerencsés egy kapcsolatban
2017. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Én most kiakadtam.


Van, aki csak 3 joghurtot eszik egy életen át naponta, hogy aztán pár napig külföldön dőzsölhessen?


Ez kóros.


Emeld az életszínvonalad és kirándulni járj és wellnessbe, ne külföldre nyaralni.


Szerintem szimplán ostoba vagy. Mintha valaki nyomorogna hogy egy teljesen felesleges luxusra teljen neki. Mit kezd az éhező cigányjózsi az aranynyaklánccal? Minek az neki? Hogy lássák, hogy telik rá?


Komplexusos vagy, kezeltesd én is spórolok, de nem így, és ezt nem is viselném el ismerkedés során sem.

2017. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Napi 3 joghurt kb 400 ft kiflivel.


400 ftból kijön 2 napi húsleves, vagy 2 napi resztelt máj, vagy hagyma/paradicsomleves több napra, vagy többadag főzelék, vagy tonhalas spagetti vagy szilvásgombóc, vagy tojásosnokedli esetleg rizsfelfújt. Akár csirkeszárnyat is csinálhatnál egy fej salátával is kifutja 400ból.


Lusta vagy főzni, ugye?

2017. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani. A kóros spórolást utálom, de ebből pont nem derül ki, hogy az-e. És hát az ismerkedés kezdeti szakasza kiadásokkal jár, nyáron talán még belefér hogy séta-fagyi, de hűvösebb időben csak be kell ülni valahova.
2017. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Joghurt és kifli. Cukor meg kenyér. Nyami...


Ráadásul Horvátországért.

2017. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy kóros-e a spórolás, de mindenképpen ésszerűtlen módon teszed.
2017. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én szeretem a joghurtot. Néha eszek mást is.
2017. máj. 6. 11:54
 18/28 anonim ***** válasza:
Engem ez a fillérbszás idegesítene. Kb ennyit keresek én is (amúgy a férjem is, szóval nem az a bajom, hogy kevés), de nem bírnék ilyen minimál színvonalon tengődni. Azért a fizud nem indokolja, hogy ennyire ne legyenek igényeid, engem nagyon zavarna, hogy kb semmire nem vagy hajlandó költeni, így a közös programok is elég korlátozottak. Most egy évben egyszer egy nyaralás, meg néha egy színház nem valami sok. Ráadásul egy kapcsolatban előbb-utóbb együttélés, közös kasza, akkor tuti előjön az a probléma, te minden fillért centizgetsz, miközben én hozzád képest szórom a pénzt kényelmi dolgokra, szórakozásra stb. Amúgy nem szórom, tök értelmesen osztom be, van megtakarításom meg minden, de ahhoz képest, amit te csinálsz, olyan, mintha mindenki szórná...
2017. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Drága az albérlet, 50 plusz rezsi. Emiatt centizek.
2017. máj. 6. 12:13
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem egyértelműen nem jönnék össze valakivel, aki 30 éves korára nem érti, hogy ha joghurtot eszik kiflivel, akkor 10 éven belül milyen életminőség romlásra, betegségekre (és kórházi számlákra ) számíthat. Az én szememben egy felnőtt, felelősségteljes ember odafigyel az egészségére, mind a saját, mind a párja, mind a leendő gyerekei kedvéért.

A pénzre rátérve: Biztos nem spórolnék ilyen betegesen azért hogy aztán 2 hétig jó legyen Horvátországban. Én inkább választanám a Balatoni hosszúhétvégét és minden hónapban egy kis mozit és kikapcsolódást.

2017. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!