Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők! Elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Elfogadnátok egy olyan 30 körüli nektek szimpatikus férfit, aki totál átlagosan keres (nettó 170), de eléggé jól tud spórolni? Zavarna a spórolás (ha nem kóros) vagy ez jó dolog?

Figyelt kérdés
Tehát nem költ dohányárura, se nem alkoholra (heti 2 sör csak), se nem kajára (napi 3 joghurt 2 kiflivel), se nem számítástechnikai alkatrészekre, se nem ruhákra (van neki régebbről, elég jó minőségű, bespájzolt), se bulira. Autóra is csak minimálisat, hogy működjön. De félretesz annyit, hogy lehessen vele nyáron 2 hétre elmenni nyaralni pl Horvátországba, meg menet közben is bárhová, pl 3 havonta egy hosszú hétvégére. Persze szeret kimozdulni, nem aszociális egyén.
2017. máj. 6. 09:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A joghurt, kefir, tejtermékek nagyon egészségesek. Kizárt, hogy ettől beteg legyek majd. Na ha húst ennék krumplival mindig, akkor lennék 45 évesen beteg. Sok olyat tudok. Aki ilyeneket evett, mint én, plusz gyümölcsöt (azt én is sokat eszek), azok között alig van emésztőszervi beteg.
2017. máj. 6. 14:34
 22/28 anonim ***** válasza:
Húst zöldséggel?
2017. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondtam volna, hogy igen, pontosan ilyen pasit akarok, mert én is átlagosan keresek, és fontosnak tartom, hogy az ember félretegyen. De hogy minden nap ugyanazt eszel, meg sose veszel ruhát vagy kütyüt, nem mész el szórakozni, és mindezt csak azért, hogy hónap végén minél többet tudj félretenni, ez nekem már igenis a kóros kategória, sajnálom.
2017. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Minek vegyek ruhát, ha 2 éve bespájzoltam? Nem minden nap kefirt, meg joghurtot eszem. Heti 4 nap csak.
2017. máj. 7. 15:12
 25/28 anonim ***** válasza:
én meg majd minden nap főzök. Hol egy lecsót, hol egy töltött paprikát, hol egy bolognait, hol csak egy rántottát... Ezek napra leosztva alig kerülnek többe 400 Ft-nál! Emellé reggelire lightos szendvics egy paprikával, paradicsommal, fokhagymával, vacsorára meg sokszor halkonzerv bőséges salátával. És ezek nem kerülnek sokkal többe, mint a többszörösen pasztőrözött, homogénezett, kemikáliákkal feldúsított joghurtjaid!
2017. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk én szingli nem vagyok, de ez a fajta spórolás már zavarna. Ez nekem már az igénytelenség határát súrolja (a napi 3 joghurt, 2 kifli az egészségtelen). Plusz az kicsit röhej, hogy a heti 2 sörre szívesen költ, de kajára meg ennyire igénytelen magára. Ruhát azt látni kéne ahhoz, hogy véleményt tudjak mondani... volt olyan ismerősöm, aki ilyen 20 éves göncökben járt, és oké, hogy elvileg jó minőségű (bár az ő ruhái közül is volt, ami kitérdelt, bolyhos volt), de azért van egy szint, ami fölött már bántóan ódivatúnak néz ki a ruha. De mivel nem látom a ruhatárad, nem tudom megmondani, hogy tényleg nincs szükség egy pár új cuccra, vagy lenne, csak sajnálja rá a pénzt.

Amúgy párom ennél kevesebb fizuból is félre tud annyit rakni, hogy tudjunk menni nyaralni, és ennyire nem von meg magától semmit. Jó, az más kérdés, hogy nem tengerpartra járunk nyaralni, de engem az nem is izgat.

2017. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26. vagyok:

Az egészségtelent nem arra értem, hogy maguk a cuccok egészségtelenek, hanem az, hogy ennyire nem változatosan étkezik valaki. Oké, a kefir egészséges, de hol vannak a rostok? Hol van a vitamin? Hol van egy egészséges szénhidrát-fehérje-zsír arány? Sehol. És ennek nem az az ellentéte, hogy vki krumplit eszik hússal végig. Hanem hogy eszik zöldséget, gyümölcsöt, jó minőségű húsokat, fehérjegazdag termékeket a joghurton kívül is (gomba, hús, sajt, tojás).

2017. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nyomorban elo szep noket is keruljetek. O is ugyanolyan onimado es narcisztikus. Azt hinne az ember o normalis mert szint alatt el. De ez ki fog semmizni.
2017. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!