Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok e egy olyan társat aki 26 éves létére még nem dolgozott?

Figyelt kérdés

Diákmunkája volt, meg egyetemekre jár...

Már a harmadikra.


2018. szept. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Engem elfogadtak, hárman is és én is elfogadtam és el is fogom fogadni őket ezután is.

Természetesen én sem lébecoltam, bukta nélkül tanultam folyamatosan, 28 éves koromig.

Nem is érdemes belekezdeni, hogy mennyi élethelyzet okozhat hasonló konstellációt, megtartva az "egészséges és ésszerű" köntösét.

2018. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
62%

21 évesen végeztem a szakmámmal nulladikos gimi után. 2 évet dolgoztam, közben jogsit, nyelvvizsgát és újabb 2 szakmát szereztem.

De diploma nélkül csak a fos munkák és aprópénz jár, így elmentem egyetemre. 27 vagyok és most végzek.

Nincs átlagos CV-m, mondták már.

Akkor én nyomi vagyok, mert egyetem mellett nem volt kedvem rabszolgaként húzni az igát 5-6 óra alvással.

Nem csicskának születtem.

A piac egyik fele nem értékeli az eletkoromat, hiszen valahogy csak összejött 4 évnyi munkatapasztalat innen-onnan. Most váltani akarok szakmát,mert a diplomával akarok dolgozni. Úgyhogy gyakornok leszek vagy junior...27 évesen.


Kkv-k visszadobják az önéletrajzom folyamatosan, multik állandóan keresnek és dicsérik, hogy olyan juniort kapnak, akivel nem kell sokat vesződni.


Ízlések és pofonok. A barát nőm már dolgozik. Nem zavarja.

2018. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Hát akkor tuti gáz van velem. Lány vagyok, 23 évesen találtam meg álmaim szakját. Most mesterképzést csinálok, 28 leszek, mire végzek. Én elfogadnám. Feltéve, ha nem azért, mert otthon ül, és semmi célja.
2018. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Hat 42es Teis csicska vagy mert masnak melozol. Nyilvan nem mindeggy mennyi penzert.

De sztm attol meg nem hulye a masik mert mashogy gondolja!

2018. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

én 300 nettót megkeresek idehaza gyárimelósként megnézném, hogy mennyit ér a diplomájával a 42-es. :D

Nem a munka mientje a lényeg, hanem a fizetés. Te is egy nagy csicska vagy, mert feladatokat kapsz amit elvégzel nem? Majd akkor nem leszel az ha a saját magad főnöke vagy. Csicska... Takarodj már... Saját lakás? Autó? Ameddig tanulással töltötted az idődet, hogy átlag 100 ezer forinttal többet keressél itthon, addig legalább egy zsír új autóra is összekaparhattad volna a pénzed anyádék mellett. :D

2018. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a munka mientje a lényeg, hanem a fizetés."


Hát nekem rohadtul a mientje a lényeg, ugyanis hiába keresnék többet gyári melósként, mint pl építőmérnökként, egyszerűen megőrülnék, nekem az nem kihívás. Én szeretem ha változatos egy feladat és gondolkodni kell, márpedig a gyári melós az eléggé monoton, egyszerű munka, nincs benne kihívás. Szóval igenis számít, hogy mit csinálsz, legalábbis az értelmesebb embereknek.

2018. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
62%
Én sem váltanék csak azért, mert egy kicsit magasabb a fizetés valahol, ha amúgy valami monoton szart kell csinálni.
2018. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Engem nem erdekel ki mit gondol v ki nez le azert mert dilgoztam gyarban,nem jartam Egyetemre.

18evessen estin fejeztem be a sulit 3muszak mellett (voltam sorvezeto is). Most vagyok 26 es lassan megtudom venni a lakasom. Osztrakoknal van egy kis fuvaros cegem,normalis biztonsagos autom. Tudok nyaralni es pl a hobbimra kolteni ( a lovazas sem olcso). Van mar egy gyerekem is...4eves. Egyedul nevelem 3eve. Sajat magam ertem el amit. Es nekem pl nem dirigal a fonok. No letemre meg plane buszke cagyok erre.

Amugy meg gyarban volt azert par diplomad (atmenetileg...persze ott ragadtak) es ket gombot nem tudott megnyomni a gepen...ahoz segg hulye volt. Szoval ja...van ilyen is.

2018. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
# 48 esti mese megvolt
2018. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

H neked ez lehet csak mese meg alom marad😂

Amugy meg mi a fenenek hazudnek egy anonim oldalon?😆...plane magamnak.

A velemenyed meg amugy is erdektelen. Nekem ettol nem lesz jobb rosszabb meg plane nem.

En ezt ertem el es mindenki hidjen amit akar.

😘jo ejt szivem.

2018. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!