Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok e egy olyan társat aki 26 éves létére még nem dolgozott?

Figyelt kérdés

Diákmunkája volt, meg egyetemekre jár...

Már a harmadikra.


2018. szept. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mondod. :)
2018. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Na de jó akkor taníts mester jó? :))))

Remélem tegezhetlek azért. ;)

2018. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Mire tanítsalak? Mondjuk ne a gyk-n éld az életedet, egy kamu kis világot felépítve.
2018. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
66%
Ja, és fogyatékosnak tűnsz ezektől a szmájliktól, nem felsőbbrendűnek, amit te hiszel. Csak szólok.
2018. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Akkor egyet tegyél meg ne hallgass rám és a többiek sem.

Egy tanács menjetek el kérdezzetek meg karriertanácsadókat,akik profik ebben a témában,plusz cégvezetőket üljetek le vele egy kávéra beszélgetni,sőt akár HR-esekkel is.

Majd el fogják mondani a véleményüket.

Én ezt tettem annyit mondok.

2018. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
83%

#17-es:

Én meg téged tartalak szánalmasnak, hogy 31 éves korodra lett csak diplomád. Tessék, jól esik? Gondolom azért ekkorra lett diplomád, mert így alakult az életed, így tudtad kivitelezni. Ebben nincs semmi rossz. Másnak meg úgy alakult az élete, hogy 26 éves korában kezdett el dolgozni, abban sincs semmi lenézendő. Én is 26 éves koromban kezdtem el dolgozni, építőmérnöki diplomával, és semmi hátrányom nincsen belőle. Ha szerinted az ciki, ha vki 21 éves korában még nem dolgozik, akkor elárulom, rosszul látod a dolgokat. Valakinek az egyetem az elsődleges, hogy utána egy minőségi állást tudjon találni, ugyanis hidd el, a papír nagyon sokat számít.

2018. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
91%

"Egy tanács menjetek el kérdezzetek meg karriertanácsadókat,akik profik ebben a témában,plusz cégvezetőket üljetek le vele egy kávéra beszélgetni,sőt akár HR-esekkel is."


Nézzük csak. Alapból a karriertanácsadó és a HR egy kamuszakma. Olyanok mennek el ilyen munkára, akik nem értenek semmihez. Erről ennyit.

2018. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

Hát 27-es nem tudom.

Nem feltétlenül,mert a tapasztalat sokkal többet jelent szerintem.

Mondom HR-esek,cégvezetők,karriertanácsadók mondták ezeket.

Akkor hazudtak ezek szerint.

Kell a diploma nyilván nem mondtam,hogy nem.

2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

28-as ahogy gondolod,voltál már egynél is?

Tudod te miről szólnak ezek?

Nézd meg a Beck and PArtners oldalát.

Ez a baj,hogy olyasmiről mondjátok,hogy kamu amiről nincsen fogalmatok,pedig ők akik rengeteg embert kiközvetítenek,meg nagyon jók soft skillekben meg látják ki milyen ambíciózus,meg fejlődés képes.

Ez a területük,rengeteg esettel.

Nekem segítettek nagyon sokat.

Nem tudom honnan ered ez a HR kamu dolog?

Ki tudná jobban mi van a piacon mint ők vagy a karriertanácsadók?

Plusz a cégvezetőknél.

2018. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
17.: és téged fel fognak venni majd a milliós fizetésű pénzügyi elemző munkára is a bankhoz, vagy makd oda az msc-s, általad lenézett illetőt fogják? ;)
2018. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!