Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Szerelmi dráma.22/N

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, sajna már 28 éves, de még ezt a fatális hibát is megbocsátom neki, mert annyira, aaaahhhwww... :) De sajnos a történet nem ilyen szép.

Az a lényeg, megismertem, és persze rögtön tetszett. Hisz magas, jó teste van, tetszik a stílusa, pont olyan ami nekem a legjobban tetszik. (Farmer, bakancs, dzsekik, mintátlan pólók, óra, kapucni, stb.) Tetszik az arca, de nagyon, olyan pimaszul helyes, cuki de jó értelemben... Férfias, a haja is tetszik, a szempárja, szája, orra, mindene... Amikor először találkoztam vele és tetszett, akkor úgy voltam vele, ő úgyis az az elérhetetlen kategória, ezért nem gondoltam túl a dolgot, csak távolról tetszett, ennyi. De aztán megismertem, és minden megváltozott. Hisz már nem volt elérhetetlen... Mivel beszélgető viszonyba kerültünk, és az már elérhető embernek tűnik, akivel az ember beszédbe elegyedik. Megismertem, hogy jó a humora, hogy szellemes, hogy vág az agya... Hogy van tartása, jó a jelleme, stb. Szerelem volt, de durván... Ú, nagyon belezúgtam. :) De sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Hiába ő jelenleg minden vágyam, lépni felé nem merek, így is mindig zavarban vagyok a közelében. Ő meg nem tett felém lépést, de tett másvalaki felé... A barátnőm felé... Barátnőm mondta, hogy a srác írt neki privátban. Beszélgettek. Nekem nem írt, barátnőmnek meg igen. Mondta, hogy ő is meglepődött, nem gondolta volna, hogy tetszik ennek a srácnak. Pedig tutira tetszik neki, mert azért elég ismerkedős hangvételű volt a stílusa. Kikészültem, szinte fulladoztam, annyira fájt. :( Barátnőm meg sajnált engem. Kérdeztem, most akkor mi lesz velük, ő meg hebegett-habogott, hogy nem tudja még...

Ha összejönnek, vagy csak randiznak, azt nem viselem el... Meg aztán meg se tudná velem beszélni amiket átél, az meg mi, hogy a barátnőddel kerülni kell a pasitémát? Lehet a barátságunk is oda lesz, hsa köztük bármi történik... Pedig a barátnőmnek nem is tetszett annyira, mint nekem. Persze így, hogy a srác rámozdult, már biztos változtak a barátnőm érzései, hisz előtte számításba se vette, csak annyit mondott, egész helyes. De így már tutira tetszik neki...

Nem tudom mi legyen, barátnőm is várja, hogy mondjak valamit... Kivagyok. Annyira tetszik. És erre ő a barátnőmnek ír? :(


2018. szept. 5. 20:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyikőtök azt mondja, hibás a barátnőm, másikótok azt, nem hibás. Szóval most akkor nem tudom...
2018. szept. 6. 00:11
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy rosszabb lett a helyzet, mert barátnőm odaadta a telefonját, nézzem meg a beszélgetésüket, de nem volt szívem végigolvasni. Egyértelműen a srác próbál közeledni a barátnőmhöz, ennyi lejött abból, amennyit olvastam, ennyit pedig elég volt tudnom. (És nem hanyatt dönteni próbálja, mint valaki írta, nem egy nőcsábász típus, hosszútávú kapcsolatra keres barátnőt. Aki ezt írta, szerintem magából indul ki, de megsúgom, nem minden ember egyforma.) És ráadásul már ilyen vicceskedés is kialakult köztük, a srác törpe golymóknak szólította a barátnőmet... A vicceskedés egyenlő incselkedés. Incselkedés egyenlő flört...
2018. szept. 6. 00:14
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de nem tudsz mit tenni vele, ha a barátnőd tetszik neki.

Persze lehet mondani, hogy milyen szemét a csaj, hogy annak ellenére flörtöl a sráccal, hogy tudja te mennyire odáig vagy érte, viszont azt is vedd figyelembe, hogy mi van, ha ők tényleg egy összeillő párost tudnának alkotni. Szóval lehet, hogy miattad ejtené a srácot, de mi van, ha közben meg egy nagyon jól működő kapcsolatnak nem ad esélyt emiatt. Miközben sem a srác, sem a barátnőd nem tehet róla, hogy te nem jössz be a palinak, de ő neked meg nagyon.

De a barátságot felrúgni egy srác miatt tényleg nem érdemes. Szóval ezt mindenképp rágjátok át a barátnőddel.

2018. szept. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű ez a aaaahhhwww...stílusod, kibírhatatlan.

A barátnőd meg miért is lenne hibás bármiben? A srácot eddig kb semennyire nem ismerte egyikőtök sem. Egy idegen. Az hogy tetszik neked, semmit nem jelent. Tetszhet neki is. Ha a srác őt választja, nyugodtan összejöhet vele.

2018. szept. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű,nem jössz be a srácnak.Ha összejönnek,az nem a barátnőd hibája.Bár az is tény ha tudta barátnőd hogy neked ez a pasi az etalon,nagyon sokat neki se ér a barátságotok..
2018. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs itt semmi dráma, csak te drámázol.
2018. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!