Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Szerelmi dráma.22/N

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, sajna már 28 éves, de még ezt a fatális hibát is megbocsátom neki, mert annyira, aaaahhhwww... :) De sajnos a történet nem ilyen szép.

Az a lényeg, megismertem, és persze rögtön tetszett. Hisz magas, jó teste van, tetszik a stílusa, pont olyan ami nekem a legjobban tetszik. (Farmer, bakancs, dzsekik, mintátlan pólók, óra, kapucni, stb.) Tetszik az arca, de nagyon, olyan pimaszul helyes, cuki de jó értelemben... Férfias, a haja is tetszik, a szempárja, szája, orra, mindene... Amikor először találkoztam vele és tetszett, akkor úgy voltam vele, ő úgyis az az elérhetetlen kategória, ezért nem gondoltam túl a dolgot, csak távolról tetszett, ennyi. De aztán megismertem, és minden megváltozott. Hisz már nem volt elérhetetlen... Mivel beszélgető viszonyba kerültünk, és az már elérhető embernek tűnik, akivel az ember beszédbe elegyedik. Megismertem, hogy jó a humora, hogy szellemes, hogy vág az agya... Hogy van tartása, jó a jelleme, stb. Szerelem volt, de durván... Ú, nagyon belezúgtam. :) De sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Hiába ő jelenleg minden vágyam, lépni felé nem merek, így is mindig zavarban vagyok a közelében. Ő meg nem tett felém lépést, de tett másvalaki felé... A barátnőm felé... Barátnőm mondta, hogy a srác írt neki privátban. Beszélgettek. Nekem nem írt, barátnőmnek meg igen. Mondta, hogy ő is meglepődött, nem gondolta volna, hogy tetszik ennek a srácnak. Pedig tutira tetszik neki, mert azért elég ismerkedős hangvételű volt a stílusa. Kikészültem, szinte fulladoztam, annyira fájt. :( Barátnőm meg sajnált engem. Kérdeztem, most akkor mi lesz velük, ő meg hebegett-habogott, hogy nem tudja még...

Ha összejönnek, vagy csak randiznak, azt nem viselem el... Meg aztán meg se tudná velem beszélni amiket átél, az meg mi, hogy a barátnőddel kerülni kell a pasitémát? Lehet a barátságunk is oda lesz, hsa köztük bármi történik... Pedig a barátnőmnek nem is tetszett annyira, mint nekem. Persze így, hogy a srác rámozdult, már biztos változtak a barátnőm érzései, hisz előtte számításba se vette, csak annyit mondott, egész helyes. De így már tutira tetszik neki...

Nem tudom mi legyen, barátnőm is várja, hogy mondjak valamit... Kivagyok. Annyira tetszik. És erre ő a barátnőmnek ír? :(


2018. szept. 5. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Bocsásd meg neki ezt a fatális hibát is. Hiszen annyira szép, hogy AAAAAAAHHHHHHHHWWWWWWWW :-DDD
2018. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Kis butuska vagy még... Majd kinövöd, vagy nem :D
2018. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
A srácnak, ha nem tetszel azzal nem tudsz mit kezdeni, sajnos van ilyen. Szerintem ne nagyon sajnáld, ha emiatt megromlik a barátságod az említett lánnyal, mert aki tudja, hogy mennyire odáig vagy ezért az ahhhwww srácért, és mégis levelezget vele az amúgy sem volt a barátnőd soha.
2018. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi vagy? 15?
2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg túlnyomulsz!

Egy pasit a vadászösztön működteti!

Az a "vad", amit nem kell becserkészni, hanem ott van egy karnyújtásnyira, az érdektelen.

A barátnőd azért nyerő, mert érte meg kell küzdenie egy kicsit - amíg te olvadozol...

Különben a barinőd egyáltalán nem hibás!

2018. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére annyira más az ideálunk, meg annyira más karakterek vagyunk, hogy ilyen még nem fordult elő.


Ha tudom, hogy szerelmes az ipsébe, akkor egyértelműen passzolom a csávót, mert szarul esne a barátnőmnek és egy bő 10 éves barátság annyit nem ér, hogy egy pasi miatt borítsam az egészet.


Meg barátnőm ex pasijával se járnék soha, akkor sem, ha hasonló lenne az ízlésünk.

2018. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

A barátnődet is szívatja, de őt lehet hanyatdönti egyszer-kétszer aztán, csá.

Gondolj bele, mi a francot kezdjen egy 28 éves, egy 22 éves lánnyal? Nekik a 30-40 a nő, és velük nem játszadoznak, mert nem lehet, nem vezeti meg őket Farmer, bakancs, dzsekik, mintátlan pólók, óra, kapucni...

2018. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Végig olvastam a kérdést, mintha egy 12 éves írta volna.
2018. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már a 28 éves ideálja egy 30-40 éves nő?
2018. szept. 6. 00:10
 10/16 A kérdező kommentje:
A koromat firtatóknak pedig azt üzenem, megírtam a kérdés tetején, mennyi vagyok. 22!
2018. szept. 6. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!