Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy egy pasi állítása szerint csak barátkozni akart veletek, később mégis féltékeny volt?

Figyelt kérdés
Igaz ő már elvált, de még együtt él a családjával. Azt mondta csak a barátom akar lenni, most pedig amióta ismerkedem egy fiúval tisztára féltékenykedik. Az elején mondtam neki, hogy én sem gondolok barátságnál többre.
2018. aug. 22. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen típussal az a baj, hogy ha nyomul, flörtölni próbál vagy, mint az esetedben is: féltékenykedik, te pedig leállítanád azzal, hogy mint férfi nem érdekel téged, akkor te vagy a hülye, hiszen ő csak barátkozni akar. De ha összejössz valaki mással, akkor meg az a problémája, hogy minek barátkoztál vele, amikor ezzel csak hiú reményeket ébresztettél benne és most összetörted. Szóval az se jó, ha van rajtad sapka és az se, ha nincs. Felejtős.
2018. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Lépten nyomon hangoztatta, hogy bár kedvel, nem szeretne velem lenni. Aztán vérig volt sértve, mikor beszélgetni kezdtem mással. Egyetértek az 1#-essel -> Felejtős.
2018. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!