Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbáltok meg ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nem próbáltok meg ti is kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy ez nincs törvénybe foglalva hogy nekünk kellene megtenni az első lépést felétek. Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni... higgyétek el nekünk nagyon is jól eső érzés volna ha kapnánk valami jelzést tőletek.. bárhol bármikor.

2018. aug. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
77%

Számomra fontos szempont, hogy melyik részről erősebb a bizalom. Nem akarom ezt "nemi szerepekhez" kötni. Ha valaki folyton csalódik, akkor érthető, hogy nem bízik már.. Vagy ha mindig én kötődöm a páromhoz, és többnyire én vagyok a cserben hagyott fél, akit ott hagynak, akkor nem csoda, ha nem bízom, esetleg legközelebb olyan társat választok, aki nem várja el, hogy teperjek érte. Természetesen én sem várom el, hogy mások teperjenek értem.


A kérdéssel kapcsolatban az az érzésem, hogy egy nevetségesen jelentéktelen szempontból próbál megoldani egy problémát. Nem értem, hogy ez miért vita tárgya. Nők is szoktak kezdeményezni, DE ettől még nem lesz föltétlenül sikeres párkapcsolat a végeredmény. Az az érzésem, mintha a kérdezőnek az a naiv elképzelése lenne, hogy ezzel rögtön "minden megoldódik", ha egy nő kezdeményez.

Hát nem, mert a nő sem lehet föltétlenül szerencsés abban, hogy a megfelelő embernél kezdeményezzen, aki jól tudja fogadni ezt.

Különben épp ilyen "egyszerű" lenne a férfi részéről is, amikor szerencsés eset és pont a megfelelő nőnél kezdeményezett, aki kölcsönösen érdeklődik iránta. Mert ugye ez a nőknek is épp olyan jóleső érzés a megfelelő férfival szemben.


Én nem mondanám, hogy csak férfiak kezdeményezhetnek....de mivel sok férfi és nő jól megvan így is, mert ezekhez a régóta fennálló nemi szerepekhez szoktak, nekik nem jelent problémát.


Nincs ilyen törvény, hogy a nő nem kezdeményezhet...bár amíg élnek ilyen férfiak, akik (veled ellentétben) ezt elítélik, gáznak tartják, addig ne várd, hogy pusztán a te véleményed alapján gondolkodjon így egy nő.

2018. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
91%
Az exemnél (7 éves kapcsolat) is és a mostani páromnál (6 év) is én kezdeményeztem. Szerintem ezt nője válogatja. Én nagyon akartam őket, és ezt muszáj volt a tudtukra adni :)
2018. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!