Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbáltok meg ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nem próbáltok meg ti is kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy ez nincs törvénybe foglalva hogy nekünk kellene megtenni az első lépést felétek. Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni... higgyétek el nekünk nagyon is jól eső érzés volna ha kapnánk valami jelzést tőletek.. bárhol bármikor.

2018. aug. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
92%

Én nőként kezdeményeztem a páromnál. Az ismerkedést és a kapcsolatbalépést is. Nem vette zokon,meg én sem.

Azóta 2 és fél év telt el,boldog a kapcsolatunk.


Egyébként nem nagy dolog a kezdeményezés. El sem tudom képzelni mi olyan veszettül szörnyű benne.

Kezdeményeztem olyannál is akinél nem kellett volna (többször is) aztán ha nem jött össze és elutasított,megvontam a vállam és ennyi. Nem jöttem hisztizni az internetre :D

2018. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
63%

Osztom az 1-es válaszát.


Viszont, az hogy nem én hívom el randira így direktbe, az nem azt jelenti, hogy nem kapna valami jelzést a pasi.

Rajtam pl mindig észreveszik, ha tetszik valaki, mert igyekszem is kimutatni. Szóval általában veszik a lapot!


Azt meg már nagyon nem szeretném, hogy ha észreveszi ( mert észre akarom, hogy vegye), hogy tetszik nekem, utána még én is hívjam el valahova. Az ikyen egyszerűen kuka. Agy első szűrő, ha úgy tetszik.


Egy kapcsolatban ne én legyek már a pasi: a nő csábít, a férfi hódít, és így mindkettő önbecsülése is nemhogy megmarad, de dob is rajta. Nálam ez alap.

N

2018. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
28%
Akik a jeleket említitek: ti tisztában vagytok azzal, hogy az ilyen jeleket rajtatok kívül a kutya sem veszi észre?
2018. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
40%
Eddig mindig én kezdeményeztem.
2018. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
88%

#23 nálam észre szokták venni, mert nem csak a hajam tekergetem meg egyéb nők lapjás csábítási technikák. Én sokat keresem a társaságát, hívom ide-oda (nincs randinak kimondva), emlékezek mindenre amit mesél, hozok neki valamit amit szeret stb. De az első csókot meghagyom a férfi számára, hogy ő kezdeményezzen.


Tiniként bevallottam, ha valaki tetszik, vagy verset írtam neki, meg titkos üzenetet, de ez mindegyik srácnak nyomulás volt és egyik sem akart tőlem semmit. Nyilván taktikát váltottam, hogy az ennyire túl egyértelmű kezdeményezés nem jó.

2018. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
25%

Az előzőekhez hozzászólva:

Velem is volt olyan csaj,aki mosolygott rám,kereste a társaságom,flörtölt velem szabályosan. Majd amikor tovább akartam lépni vele,akkor közölte,hogy ő csak barátkozni akart,és mindenkivel ilyen... arról már nem is beszélve,hogy barátja is volt hivatalosan,akit ismertem látásból,és én nem szoktam mások kapcsolatába belerondítani...


Én is kíváncsi lennék arra,milyen "jelekről" beszélnek, írjatok már több konkrétumot erre.


Ja és aki említette nő,hogy jajj milyen könnyű a kezdeményezés. Nőként igen,mert ha átlagosan nézel ki mondjuk, akkor max. a legjóképűbb férfiak utasítanak vissza.

Férfiként átlagos kinézettel,a mai napig csak visszautasítást kaptam nőktől. Nem 1-2 hónapig, mindig.

Úgyhogy,de nagyon nehéz ennyi éven keresztül újra meg újra pofára esni.

Én már nem is kezdeményezek,mert nem érdekel. Megszoktam már,hogy levegőnek néznek a nők,vagy max. kinevetnek és tovább állnak.

27/F

2018. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
84%

#23 Szerintem azok, akik "egyértelmű" jeleket említenek, minimum beszélgetés kezdeményezésre értenek. Mivel egy beszélgetést kezdeményezést lehet véletlennek venni, a legtöbb nő simán megoldja akár 2-3-szor, hogy "úgy alakuljon" hogy kettesben válthattok pár szót.

Ha te "nem veszed észre", hogy "jé, már harmadszor fordul elő, hogy a Mari itt beszél hozzám, mosolyog, és láthatóan nem siet megszabadulni tőlem", akkor igenis azt kell mondanom, hogy sajnos mulya vagy.

És ha észrevetted, hogy egy lány gyakran kezd beszélgetést veled, megsúgom, még mindig nem kell izzadó tenyérrel randira hívnod. Ez ugyanis csak annyit jelent, hogy "szivesen beszélek veled, szólj hozzám te is bátran". Szóval csak annyi a dolgod, hogy legközelebb ha kettesben éred, rámosolyogsz és most te szólítod meg. Ebből tudni fogja, hogy viszonzod az érdeklődést. Ha visszamosolyog és lelkesen harap rá a feldobott témára, tudhatod, hogy örül neked, és megint beszélgettek egyet. Ha húzódozik, kibúvót keres, akkor meg leszűrheted, hogy az előző beszélgetések tényleg véletlenek voltak, vagy (ilyen is van!) az előző beszélgetések alatt úgy vette ki, hogy belsőre nem passzoltok, és már nem akar folytatást. Ha ez a helyzet, akkor szépen lezárod a beszélgetést és elsétálsz. Ezen a ponton anélkül léphettek vissza, hogy konkrétan randira hívás, vagy visszautasítás kellene bármelyik részről.

Ha megvolt oda-vissza a beszélgetésindítás párszor, akkor meg simán randira hívhatod. A legtöbb nő eddigre már "elejt" egy-két dolgot, hogy "alig várja hogy kijöjjön az x film", vagy "megnézné az x kiállítást". Csak annyi a dolgod, hogy lazán felveted, hogy téged is érdekel, a hétvégén nem nézitek-e meg együtt?

Ha igent mond, megvan az első randi (és te hívtad el, ó dicső férfi!) Ha kibúvót keres, "nem ér rá, majd talán egyszer..." És ehhez nem mond elfogadható indokot, illetve nem hangsúlyozza mennyire sajnálja, akkor megint leszűrheted, hogy túlgondoltad a dolgot, és méltósággal kihátrálsz. Lazán kezelve, mintha amúgy is "baráti" meghívás lett volna csak.

Így működik, ez egy kétszereplős játék. És senki méltósága sem sérül, ha nem lovalod bele magad egy ki sem alakult kapcsolatba, illetve ha képes vagy lépni amikor te vagy lépésen.

A kínos szituk legtöbbször abból jönnek, ha valaki a semmiből akar randit, vagy a másik húzódozása ellenére tovább nyomul.

2018. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
80%

#26 engem átlagos és csúnyácska srácok is visszautasítottak már. Ami tök természetes, elfogadom, hogy nem jövök be mindenkinek, sőt. Szarul is éreztem volna magam, ha csak azért jön össze velem valaki, mert nincs más.


És azt is elárulom, hogy átlagos nőként én is évekig egyedül voltam. Páran kezdeményeztek, volt 2 randim is (egyik innen) de ők randin után nem írtak többet. Az én kezdeményezéseimből se lett nagyrészt semmi. Csak egyből, ott pedig már ismertem pár hónapja a srácot, mindketten megismertük egymást és így nem csak a külső számított. Sosem volt randink, mert csak úgy megcsókolt egyszer és azóta együtt vagyunk.


Ne nézd már ilyen fekete-fehéren a világot, könyörgöm. Ha minden ilyen egyszerű lenne, mint ahogy te leírod (átlagos nőt csak jóképűek utasítanak vissza, átlagos férfinak kizárt a kapcsolat), akkor kihalt volna már az emberi faj.

2018. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
88%
Utóirat: Ha tudod, hogy van barátja, az meg eleve kuka.
2018. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
71%
#25 Az a baj, hogy mindezt akkor is csinálják a nők, ha csak barátkozni akarnak az illető férfival. Egyértelmű jel nincs, csak a konkrét kezdeményezés.
2018. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!