Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbáltok meg ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nem próbáltok meg ti is kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy ez nincs törvénybe foglalva hogy nekünk kellene megtenni az első lépést felétek. Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni... higgyétek el nekünk nagyon is jól eső érzés volna ha kapnánk valami jelzést tőletek.. bárhol bármikor.

2018. aug. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
70%

Jajj ugyanmár. Nem lenne egyszerűbb, ha a nők tököt növesztenének és akkor nektek meg sem kéne mozdítanotok a kisujjatokat sem?


Amúgy meg, aki akar vmit az úgyis megteszi az első lépést, mégha nem is közvetlen randira hívással, de a viselkedéséből látni fogják a nem teljesen szociális analfabéták, hogy itt van értelme próbálkozni. Aki meg csak várja a sültgalambot, az hoppon marad. Nemtől függetlenül.

2018. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igazad van kérdező. Amikor valaki régóta probálkozik és évek alat semmi nem jön össze rohadt jól tudna esni egy kezdeményező kedves csaj akinél megpihen az ember. Ha valaki sokat probálkozik akkor elfárad benne én pontosan így vagyok már nem érdekel a szingli lét inkább minthogy kudarc legyen a vége megint. 29f
2018. aug. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
85%

#43-as vagyok


Életem. Nekem már 7 éve van kapcsolatom, és a kisugárzásomból fakadóan is mernek nálam kezdeményezni. Vaamit szerintem jól csinálok, nem én maradok egyedül, nekem elhiheted. ;) A párom pedig kérlek szépen nagyon jó apa lesz, mindenben számíthatok rá már most is, szóval fanyalogj csak egyedül a sarokban.


Az, hogy én csak a tudtára hoztam apróságokkal, hogy szipmtaikus/tetszik, és Ő TETTE MEG AZT A LÉPÉST, HOGY ELHÍVOTT- hozzáteszem gondolom azért mert elhívni, mert elég bátorító jelet adtam már felé addigra- nem jelenti azt, hogy ő minden nő után fut és csak a p_nát hajtja. (KOmolyan milyen emberek vannak itt? Volt már kapcsolAtod ÉLETEDBEN, VAGY CSAK A tv-ből merítkezel?)


1.) Sőt: a párommal előttem kokrétan kikezdtek a csajok. Kapaszkodj meg, nekem ő mondta férfiként, hogy sokkal jobban is értékel, mint azokat, mert őket nem ő nézte ki magának és nem kellett tenni értük semmit sem. Engem meg ő nézett ki, ő akart, és ha remegetett is, de elhívott végül. (Nem egyből, de szerencsére veled elelntétben neki van töke. ) Te is tudod belül, melyik a jobb verzió, csak fosol te is, az a bajod.


2.) Miből gondolod, hogy nem a nő kezedményez? Nyisd már ki a szemed! A sikeres kezdeményezések 90%-a az, ahol a nő elég jeleket ad a férfinak, miszerint érdekli az illető. Sok esetben a nő nézi ki magának a férfit, és ő ezt - ha tutad alatt is- de észreveszi a nő minden mozdulatából, nézéséből, hogy van ott lehetősége, legakábbis nem zárkózik el. Ez evolúciós dolog, ami ösztönösen benne van mindegyikünkben. Minél könnyebben tudja valaki értelmezni ezeket a jeleket, annál több esélye van a szaporodásra.


Szóval elárulom, legtöbbször igenis a nő kezdeményez, de sajnso a kis kezed nem fogja megfogni sem pedig rád mászni, ha van annyira okos. Mert megfogja hagyni neked, hogy úgy érzed, hogy te kezdeményezel, hogy benned legyen az izgalom, hogy jobban akard őt. Hogy te vagy a férfi.


3. Volt már olyan szitum is, mikor egy szórkaozó helyen egy full jó csaj (szőke cicababa) ment oda a barátnőjével a mellettünk lévő fiú társasághoz. A csaj eszméletlen módon nyomult az egyik srácra, de tényleg, csak néztünk nagyokat, hogy manapság a nők nyomulnak, a pasinak meg semmit nem kell tennie.

Erre meglepetésemre a srác eljött a lányoktól és idejött hozzám(?!). Elsőre elküldtem finoman, de utána még egyszer elkezdett velem beszélgetni.


4. Női oldalról nézve is: ha én nyomulnék ré netán túl direkt módon a pasira és összejönnénk, végig bennem lenne, hogy ez a pasi nem tett a kapcsolatért, értem semmit. Én kezdtem ki vele, én hívtam el, stb. Nem hódított meg, nem udvarolt, a szájába repült a sült galamb.. Elég demotiváló, a kedvem is elmenne tőle.


Szóval kár magyarázni, meg itt a gyiken sírni és bizonygatni, hogy szerinted miért lenne jó, ha a csajok vennék át a te szereped, és kezdene ki veled aktívan. (Megsúgom sok csaj már így is rendesen nyomul a pasikra, főleg a tízen-húszon évesek, szóval nem értem miért sírsz). Ettől te még nem leszel sikeresebb párkapcsolati szempontból, de dédelgesd és kösd az ebet a karóhoz, hogy márpedig igen..

2018. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
23%

#50

Ész érv == rinya? :D

Abban igazad van, hogy a férfiak ilyen kendőzetlen állatok, másfelől nem biztos, hogy tehetnek róla. Nem tudom. Pocakosan, kopaszodva, ráncos fejjel? A szocializmusnak elméletileg vége.


#51

Úgy látom az észérvek elfogytak. Meg sem kéne mozdítanunk a kisujjunk. Te mit is csinálsz? Ah, mosolyogsz. Wáóóóóóó!


#53

(Személyeskedéssel kezdünk)


7 éve van kapcsolatot. Gratulálok. Mint ha ez egyébként megint olyan beszédes lenne. Magyarországon 2010-ben 67%-a a házasságoknak válással végződött, 2018ra nem hinném, hogy ez csökkent volna. Ebbe még nem is tartoznak azok a kapcsolatok, ahol oda-vissza alapon folyik a megcsalás, vagy csak simán romlott az egész, de együtt vannak. Az, hogy önmagában van egy kapcsolatod, nem jelenti azt, hogy ne lennél inkompetens. Egyébként ha ettől jobban érzed magad, nekem is volt több kapcsolatom :).


1.) A barátod, hozzád hasonlóan a kőkorszakban maradt és ha ő azt mondja, akkor úgy is van. Mint ha egy pedofil igazolná magát egy másik pedofil véleményével.


2.) Nem gondolom, egyszerűen az esetek túlnyomó többségében nem a nő kezdeményes, s a kialakult helyzetből adódóan nincs is rá szüksége, csak a nő olyan undorító, hogy ezt a mocskos jelenséget kihasználja.


Én anélkül is tudom, hogy én vagyok a férfi, ha hozzám jönnek oda. Nem kérem, hogy adja oda nekem a befőttes üveget, ha ő is kitudja nyitni.


3.) Induljunk ki diszkós részeg r**bancokból, újabb példaértékű eset!


4.) A kezdeményezés mikor lett egyenlő a nyomulással? Frissítették a magyar értelmező kéziszótárat? Én erről lemaradtam :/


Amúgy vicces ez a következetes felsorolás is: 1.) 2.) 3. 4. :DDDDD


Sírok sírok sírok rinyálok igen-igen-igen! Nem leszek sikeresebb sem mert én biztos egy mulya lúzer vagyok, akinek nem volt még csaja és szűz 30 éves korára is, igen tudom, tudom. Oh és még kopaszodom is!

2018. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
80%

# 54


Hello, te kezdtél személyeskedéssel az én kommentemre, amikor megszólítál ( olvasd már vissza, nem másolom be, mint te :) )


Amúgy lehetséges igen, hogy mást értünk kezdeméynezés alatt. Vannak dolgok, amiket én is deafultnak veszek, talán a fogalmat is érdemes lenne tisztázni. Uganyis én a kérdésből úgy vettem ki, hogy ez alatt azt értjük, hogy a nő hívja el például, stb.


De minden szenélyeskedés nélkül kérdezem: Te mit veszel kezdeményezésnek egy nőtől?

2018. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
75%

U.I: Egyébként azt ugye tudod, hogy mindegy, egyet értesz-e velem vagy sem, a lényeg az, hogy mennyire vagy sikeres ilyen szempontból.

Én jóban vagyok önmagammal. Értsd: eddig mindenki észrevette rajtam, ha tetszik nekem.

Ehhez igen, bármiylen meglepő, sokszor egy - máskor több- meleg mosoly és nézés elég volt. (látom írtad az 51-esnek a mosolygást)És a legtöbb pasinak sem okoz gondot, hogy reagáljon erre.


Ilyen szempontból meg azok a pasik a sikeresebbek a párválasztásban, akik észreveszik a női kezdeményezést. HA valaki nem lép felém egy idő után ezekre a bátorításokra, akkor autoamtikusan úgy veszem, hogy nem érdeklem. (Mert mint írtam, én ki tudom mutatni, ha érdekel valaki.) Az elhívás, mint kezdeményezés, az viszont nálam mindenképp a pasi dolga.

2018. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
23%

#55

Én elolvastam, nem látom mivel személyeskedtem. Leírtam példának, hogy amikor úgy oda vagyok a régimódiságért, s az igazi férfiért, akkor az árnyalt oldalához is vágj jó képet.


Igen mást értünk. Én kezdeményezés alatt kezdeményezést értek, te pedig nyomulást. igen jól vetted ki, csak miért is lesz az nyomulás, ha egy nő hív el valahova?


Én azt veszem kezdeményezésnek ha a nő kezdeményez. Ergo ha jól érzi magát velem és tetszem neki, akkor ne várjunk már egymásra, hogy de ő a férfi, neki kell kezdeményezni, biztos nem tetszek tudja a tököm, hanem hívjon el. Mégis mi provokatív van abban, hogy "Szeretek veled lenni, nem lenne kedved eljönni velem <valahova>?" Ezt nevezzük nyomulásnak? Egyébként meg a férfiak koránt sem olyan "válogatósak" - na ez nem én vagyok - mint a nők, szóval szerintem sokkal kisebb az esély az elutasításra.


Egyébként azt ugye tudod, hogy nem mindegy, mert nekem nem a sikeresség a lényeg. Ha sikeres akarnék lenni, elmennék politikusnak és a hatalmamat kihasználva lopnám az emberektől a pénzt, mint drága kormányunk. Csak tudod, nekem van gerincem és értékrendem.


Azt is meg kell jegyeznem, hogy kifinomult, ahogy a férfiasságról beszélsz, holott rendre pasinak hívod a férfiakat. Cukika férfika pasika. Faszika! Nemi szervecske. Igen, igazi férfi lehet a párod ha engedi, hogy degradáld. Plusz beszédes, hogy te kit is tartasz férfinak. Azt akitől elvárod, hogy helyetted csinálja meg amit te akarsz. Kinda férfi=papucs. Itt is gondok vannak a definiálással.

2018. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
24%

# 57

"úgy oda vagyok a régimódiságért, s az igazi férfiért, akkor az árnyalt oldalához is vágj jó képet.".


1. Igen, én ezt szeretem. Miből veszed, hogy van árnyoldal?? NIncs árnyoldala! Pont ezért szertem őt. ÉS pont ezért jöbünk ki jól. Mi ilyen hihetetlen ezen? Kölcsönösen tiszteljük egyást és támogatjuk. Nem azt a régimódúságot értds már ez alatt, hogy " a nőnek a konyhában van a helye, meg majd én eltratom stb". HAnem egy kifinomult formája. Igen,a világ halad, de a nemi szerepeket nem szerencsé totál felcserélni sem. A 2 véglet közül hidd el nekem, egyik sem lesz jó.

Másrészt ugyan mér hadd döntsem el, hogy én miképp tudok valakivel boldog lenni. Én ismerem magam, nálam ez működik. Te lehet, hogy más vagy, de ilyen "moern" vagy, akkor azt is értd meg, hogy nem mindnekinek ez a látásmód és életkép a jó. Nekem pl ez, vállalom, és működik is. Jó dolog az önsimeret.


2. Engem nem érdekel, hogy férfi mennyire válogatós. Ismerem ezt a nézetet is. Lehet nárcisztikusan hangzik, de velem ne csak "beérje" valaki, hanem legyek én az ideális nő. Lehet ezért támadni, de szintén olyna dolog, amit valahogy nem bánok. - És nálam ez is működik.


3. A sikerességet nem a köznapi értelemben értettem, reméltem mikor írtam, hoyg átmegy magyarázat nélkül, de akkor leírom: a siekr eg szubjektív, te mit értesz alatta. Én most párkapcsolati sikersségre gondolok. Sajt magamra vonatkoztatva: én azt értem ez alatt, hogy sikerül kezdeméynezésre bírnom a férfit.

Férfinél pedig azt találom sikeresebbenk, aki előbb-utóbb érzi, ha egy nő most kezdeményez nála és megteszi az első lépést, mondjuk elhívja.


4. Nem tudom figyelmesen olvastál-e, de a páromat sosem hívtam pasinak... :) (Régimódi vagyok, tudod). A pasi jelzőt a többi "udvarlóra" értettem, akiket példának hoztam fel, és nem vettem komolyan. A párom nem pasi kategória, ezért a párom.


Ha már ikor a szóhazsálatot boncolgatod., akkor legyél kicsit figyelmesebb. ;)

2018. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
25%

#58

Onnan, hogy van árnyoldala, csak te ezt így szépen személyre szabtad. Milyen felcserélést. Ha nő megy oda férfihoz, megszűnik nő lenni? Mi ez a baromság? Ezt te komolyan elhiszed? Hirtelen pénisz virágzik a nunija helyett, vagy mi történik?


Döntsd el nyugodtan, de ne húzd már rá a világra légyszi. Vállalod? Akkor ne akarj meggyőzni másokat, hogy ez jó, mikor egyértelműen nem az, s csak mert te nem veszed észre, hogy ezzel mi a probléma, attól még van. Hazudj magadnak, másnak ne.


Nem csinálsz semmit - csak mosolyogsz - de legyél te az ideális nő!


Te azt érted ez alatt, hogy te akár gerinctelen is vagy azért, hogy hülye elvek miatt párod legyen. Felfogtam. Én nem. Én odamegyek egy nőhöz, de nem azért, mert én vagyok a férfi, hanem mert tetszik. Ezt elvárom egy nőtől is.


Ah értem, szép mentés. A párod, aki olyan régimódi férfi, hogy nincs árnyoldala, kvázi kiszolgál, kvázi egy papucs aki felett kényed kedved szerint uralkodhatsz - micsoda önálló entitás - férfi, mi pedig pasik vagyunk, akiknek van értékrendje, nem hódol be baromságoknak, és kiáll magáért.

2018. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
75%

Itt már mélyebben vannak gondok, és az nem tőlem és a világlátásomból ered, hanem a saját lelki problémáidból fakad.


Én csak elmondtam a saját nézetemet,ami hozzám passzol. Biztosan van, akinek más a jó, az tegyen úgy. Mindenki magából indul ki. ;) Engem fölösleges megygőznöd erről-vagy arról. Nekem az is tökéletesen megfelel, ha te olyan vagy, amilyen. Itt nem én puffogok a nők miatt vagy a pasik miatt, de ez mellékes... Ragelj nyugotdan pár sort, ha ettől jobb és kiadod.


A férfi pedig attól férfi, hogy férfi.

Tudod volt egy tanulmény, miszerint a depressziós, lelkisérült emberek hajlamosak csak feketén-fehéren látnia világot. Te is ezt teszed- még mindig. Ugyanis még mindig csak vgéletekben tudsz gondolkodni, holott írtam már, hogy itt is az aranyközépút a nyerő. Sem papucs nem kell, sem "a nőnek konyhában a helye" "pasi", sem infantilis kisgyerek.


Csak ismételni tudom magam, mivel te csak a magadét hajtod.

2018. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!