Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbáltok meg ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nem próbáltok meg ti is kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy ez nincs törvénybe foglalva hogy nekünk kellene megtenni az első lépést felétek. Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni... higgyétek el nekünk nagyon is jól eső érzés volna ha kapnánk valami jelzést tőletek.. bárhol bármikor.

2018. aug. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
30%

23-as:


Te is általánositasz, mint a Kérdező.


Egy intelligens férfi észre veszi a női jeleket. Már csak azért is, mert nem magából indul ki, és tudja, hogy a férfiak és a nők különböznek egymástól. A két nem máshogy kommunikál.


Én - és rajtam kívül még más férfiak is - jól értjük a nők jeleit.


29/F


(1.-es voltam)

2018. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
70%

#30 amikor a páromat kérdeztem, hogy miből jött rá, hogy tetszem neki, azt mondta abból, hogy sok időt akartam vele tölteni, figyeltem rá, és, hogy szorosabban és hosszabban öleltem mindig mikor elbúcsúztunk egymástól.


Nem mindenki analfabéta jelek terén.

2018. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

*hogy tetszik nekem


Csak most látom, hogy elírtam.

2018. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
71%

Én próbáltam régebben, mindig megkaptam, hogy gusztustalan ha egy nő nyomul, meg amúgy is tönkreteszem ezzel a pasik játékát.

:D

2018. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
17%
Fontos figyelni/érezni a füst- fingjeleket. :D
2018. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

"#25 Az a baj, hogy mindezt akkor is csinálják a nők, ha csak barátkozni akarnak az illető férfival. Egyértelmű jel nincs, csak a konkrét kezdeményezés"


És akkor mi van, ha csinálják akkor IS? Ha bepróbálkozol és azt mondja, hogy barátkozni szeretne, továbblépsz és kész. Erre mondhatná egy komoly kapcsolatot kereső nő, hogy bókolás, udvarlás, azt nem jelent semmit, mert csinálják a csak szexre hajtó férfiak is...

De erre ugyanaz a válasz, addig kell futni a köröket, amíg találsz valakit, akivel ugyanazt akarjátok. Ha valakivel nem halad a dolog, akkor meg tovább kell lépni.

2018. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
76%
Ha láttam, hogy félénk a srác, de szimpik voltunk egymásnak, akkor kezdeményeztem, az más kérdés, hogy eddig egyszer sem jött be :(. Illetve most a legutóbbi eset elég érdekes. Már másfél hónapja chateltem egy sráccal, rajta is láttam, hogy félénk, de gondoltam már nagyon ideje lenne talizni, mert nagyon szimpi volt. Nem rámenősen, csak finoman megemlítettem neki, hogy igazán talizhatnánk. Na, a félénk gyerek azonnal rámripakodott, hogy milyen erőszakosan(!) nyomulok rá 😂, ezt mégis hogy képzelem. Mondom ok, akkor többet nem foglak zaklatni, ő meg bőszen helyeselt 😀. Ez volt június végén, erre most teljesen váratlanul rámírt, hogy mi újság velem, meg már pedzegette a talit. Wtf. Kicsit tanácstalan vagyok, mert egyfelől nagyon szimpi, mint ahogy írtam is, másfelől eléggé padlóra vágta az önbizalmamat, szóval nem tudom 😭.
2018. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek! :) Látom mindenki jó arc :D hát örülök a kommenteknek egy felől jók és másfelől tanító jellegűek. hát nem tudom hogy rajtatok kívül hány lány olvasta el ezt a kérdést tele válaszokkal... de jó lenne most már látni tőletek is azt hogy igen tetszik az a srác és igen küldök neki egy mosolyt... hogy legyen minél több önbizalmunk és tudjunk felétek lépni. nem hiszem hogy ez nehezetekre esne egy szórakozó helyen...vagy bárhol.. biztos vagyok benne hogy lesz olyan aki meglépi ezt a pasik felé.... egyrészt misem félnénk oda menni másrészt megkönnyítenétek a helyzetünket ebben dologban. hát egyenlőre ennyi jutott eszembe...

további szép napot sziasztok! :)

2018. aug. 9. 19:14
 39/62 anonim ***** válasza:
83%

# 38


Pontosan.

Nem mentem bele, én vagyok az egyik lány, aki írta, hogy úgy ad jeleket, hogy azokat általában észre is veszik.

Láttam erre páran felhördültek, hogy mit értünk jelelgetés alatt, mert lehet a kutya sem érti. -> Erre írtam, hogy általában VESZIK IS A LAPOT, szóval ez nem kérdés.


Azt érzi az ember, hogy mi a különbség a szociális nézés/mosoly között, és az olyan(!) mosoly között. Azt is észre veszed, ha sokszor keresik a tekinteted, vagy érintenek meg, hosszabban néznek a szemedbe, netán egy mosoly és szembenézésrőltudod, hogy egyértelűen neked szól.

Ahogy ölelgetni sem igen szoktam, és egy hosszú és szoros ölelést nem igen adok (fiú) barátaimnak, nem rég mégis pont kaptam ilyet egy sráctól... Elég hosszú volt és elég szoros. :D Szóval nem csak a lányok adnak néha ilyen kétértelmű jeleket.


Egyébként én mindig mondtam, hogy egyrészt te, aki szeméylesen jelen vagy és fogadod érzed, másrészt sosem egy jelet értelemzel önmagában. Egy mosoly nem flört. Az, hogy gyszer összenéztek, nem flört. HA mgismétlőrik, tehát átod, hogy figyel, már jó út. Ha rád is mosolyog a 3.-nál, meg csak egy autistának nem esik le szerintem...


Szóval bízz az ösztöneidben, ha több dolgot is többnek vélsz a formális baráti gesztusnál, az általában több is (akkor is ha nemm vallja be az illető).


Egyébként meg ha enynire féltek, nem kell ám ajtóstul rontani a házba. Miért nem flörtöltök? Az egy szabad játék, nem azt jelenti, hogy feleségül is akarod egyből benni.. ÉS mondjuk a rekacióból levágod már egyértelműen, hogy vevő-e rá vagy nem.

2018. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim válasza:
55%

Kérdező nem akarok beléd kötni csak vélemény, de ennyire nincs önbizalmad, hogy a nőknek kéne kezdeményezni? Hol van az a bizonyos vadász ösztön ami elvileg minden férfiban meg van?

Lehet, hogy régimódi vagyok, de úgy gondolom hogy az erősebbik nemnek kéne az első lépést megtenni, utána a nőtől úgy is kapsz valamilyen visszajelzést. És az is egyfajta jelzés a nő részéről, ha jól fogadja a közeledésed.

A nők azt szeretik, ha egy férfi határozott, magabiztos (persze nem túlzásba esve) és egy biztos pontot sugároznak magukból.

Nekem úgy tűnik hogy a kiírásod lustaságból adódik. 21N

2018. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!