Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbáltok meg ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nem próbáltok meg ti is kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy ez nincs törvénybe foglalva hogy nekünk kellene megtenni az első lépést felétek. Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni... higgyétek el nekünk nagyon is jól eső érzés volna ha kapnánk valami jelzést tőletek.. bárhol bármikor.

2018. aug. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
92%
Én mindkettő tipusba tartozom valamikor tartozkidok de volt olyan hogy én próbàlkoztam be és hàt nem minden férfinek jön be .:D
2018. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
49%

40-es:

Hol van az a fene nagy feminizmus és egyenlőség. Már nem "ösztönállatok" vagyunk, már régen lemásztunk a fáról. :D

Oké, hogy a férfi legyen magabiztos, de én ezt elvárom a kiszemelt nőtől is. Ha csak úgy viselkedik, mint egy megszeppent bakfis lány és azt se tudja mi a faxt akar, akkor hiába próbál jelezni vagy nem jelezni. :D F

2018. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
77%

# 42


Valakinek meg bejön a "megszeppent bakfis lány". Szerintem itt pont te bújsz kényelmes ideológiák mögé.


Megjegyzem, nekem sem szimpi nőként, ha én vagyok az "erősebb" egy kapcsolatban. Nem érzem magad kiherélve? Mert bár van akinek bejön, ha felszedik ( gondolom a mulya típusok), de sok pasitól pont hogy elmegy a fene nagy hódítási kedv.


De gondolom te is az utóbbi csoportba tartozol, különben nem jelentene neked gondot, hogy mit kezd egy olyan lánnyal, aki nem fog egyből rád mászni. Érdekes, eddig pl nekem sem kellett a fiú szerepében tetszelegnem soha, mert mindig tudtam úgy jeleket adni, hogy idejöttek hozzám. Igen, ide szoktak enélkül is, szóval a hiba nem az adott nő készülékében van, amiért nem tökösebb, mint te. HA meg tökösebb, akkor meg azért gáz rád nézve, de hát ez ilyen... :)

2018. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
63%

#40 nincs meg minden férfiban, sőőt... A legtöbben annyira akarnak vadászni, mint sajtreszelővel maszturbálni...


A vadászni szeretők egyébként a préda levadászása után, új prédát keresnek. Ők azok akik sorban dugják a nőket.

2018. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
75%

Nem kötekedni akarok, csak egy ártatlan kérdés: akkor is jól eső érzés, ha esetleg olyan lány kezdeményez nálad, aki nem az eseted, nem tudod magad párkapcsolatban elképzelni vele? Vagy úgy képzelted el, hogy a kérdésed csak azoknak szól, akikbe te fülig szerelmes vagy?



Ne akarj már azzal biztatni valakit, hogy "jól eső érzés"...mert gondolom ez nem ilyen kiszámítható. Gondolom te sem tudod, hogy melyik csajnak lenne jóleső, ha te kezdeményezel nála.


Amúgy volt már rá példa, hogy kezdeményeztem, de az ilyesmi ritka, és kb. akkor történik, amikor tényleg kedves, rendes srác van a láthatáron (ami ritka), akihez merek közeledni és nem kell attól tartanom, hogy megbánt.

2018. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
88%
Minden eddigi kapcsolatomban én kezdeményeztem. Bulikban is én mentem oda ismerkedni pasikkal,háromszor is. Mindháromszor kedvesen elutasítottak mert már kiszemeltek valaki mást,vagy épp alakulóban volt. Hát ezért. Ha egy férfi akar tőlem valamit akkor kimutatja. Ha nekem kell odamenni ott már baj van,és valószínűleg pofára is esek. Ez a tapasztalat.
2018. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
19%

46-os:

Hozzám bármikor "berepülhetsz", az ablak nyitva áll. :D F

2018. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
23%
Nektek Nők, lányok is rossz lessz mert egyedül maradtok ;) Lehet itt úgy gondolni hogy ti vagytok felül és mindig értetek kell megtenni a lépéseket úgyis átfogtok esni a ló masik oldalára ha nem most, majd évek múlva de egyedül lesztek ha nem kezdeményeztek ti is. Csak gondoljatok bele telnek a napok, hónapok és csak azt veszitek észre jé mióta nincs pasim? Na majd jön valaki és majd lesz valami ... De mikor? Majd.. Nem akkor ha legalább ti is éreztetitek hogy lehetne valami nem csak azt csináljátok amit hiába írja minden nő hogy vannak kivételek márpedig Nincs kéretitek magatokat és kihasználjátok hogy kellenétek ezzel pedig visszaéltek azthiszitek minél jobban nem adjátok magatokat annál jobban fogtok kelleni mint a királynő aki szolgákat akar gyűjteni ugye ugye ismerős ? :D Ezt csak az tudja ki ismeri a nőket. Szóval nemkell kioktatni nők inkább n3zzetek csak ti is magatokba szépen mert csacsogni tudtok de ha már veletek van a baj az már nem is igaz mi? Érdekes dolog ez nemgondoljátok ? Jegyezzétek meg: Hiába a szép arc, alak stb külvilágfelé mutatott álcák mit ér ha nincs senkitek?? Na ezzel azthiszem levagytok nyomva sakk matt
2018. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
30%

#2

Elutasítottak kétszer? Egy férfit, legalább százszor egy élet alatt. Legalábbis sok esetben. Ha te két elutasítástól magadba zárkóztál, akkor mondhatni egy átlagos férfi akassza fel magát?


#4

Szerintem sok nő, a mai kényelemben már ehhez is balf**z. Azt sem veszik észre, ha teljesen egyértelműen tetszenek egy férfinak sokszor. Érdemes szétnézni az oldalon, akad pár kérdés, ami ezt az inkompetenciát bizonyítja, persze ez az oldal nem referenciaértékű.


#5

Akkor köpülj vajat egyfelől, másrészről meg akkor azt is fogadd el, ha a férfi oda megy és azt mondja, hogy te leszel a felesége, te pedig kussolsz. Ez is hozzátartozik az ódivatúsághoz, vagy ez valami szelektált dolog?


#8

Cseréld ki a p*na szót f**zra, a férfit pedig nőre.


#16

A férfi meg tűrje el, ha érte nem mozdítja a nő a kisujját, vonjuk le mi is konzekvenciát abból, hogy a nők nem kezdeményeznek nálunk. Zseniális.


#21

Hát igen, nőként ez elképzelhetetlen, mert sajna a férfiakban jobban működnek az állatias ösztönök és dugni akarnak. Ez az ő hibájuk. Habár én férfi vagyok, viszont sikerült túltennem magam ezen, ettől független, a mostani "piaci helyzet" egyenlőtlen.


#27

Beszélgetés kezdeményezés. Értem. Szóval egy nő, csakis és kizárólag akkor kezdeményezhet velem kedélyes csevegést, ha szeretne tőlem valamit. Semmilyen más esetben nem. Nem lehet azért, mert ő ilyen extrovertált személyiség és mindenkivel ilyen. Nem lehet, hogy családi/iskolai/munkahelyi környezetet nem szeretné megrontani és ezért igyekszik jóban lenni vele vagy csak szimplán szeret velem beszélgetni. S én ha ebből nem veszem le, hogy jé szeretne valamit, mert olyan dolgot csinál amit bárki bármikor csinálhat, akkor mulya vagyok. Teljesen következetes.


Ezt a következő bekezdésedben szépen cáfolod is. Ha én szólítom meg, abból tudja, hogy viszonzom az érdeklődést, de ha randira hívom kultúráltan, akkor nem. Szeretem amikor már a kapcsolat elején ilyen játszmákat kell alkalmazni és hadi stratégiákat. Ha finoman húzódik vissza, az nem visszautasítás. Ez is teljesen egyértelmű.


Na látod, én ettől undorodok, hogy már ebből is játékot kell csinálni. Vannak nyertesek és vannak vesztesek ...


#32 Ez csak azért igaz, mert ti összejöttetek. Elárulom, hogy ezeregy férfi elmondhatná ezeket a jeleket egy nőnél, aki később elutasította. Ez semmi mást nem jelent, maximum annyit, hogy te vagy az analfabéta.


#39

Kérlek, áruld el nekem mi a különbség a szociális nézés és az "olyan" - már megnevezni se tudjuk" nézés között. Engem módfelett érdekel, komolyan kérdezem. Annyit segítek, hogy a "nem lehet elmagyarázni, azt érezni kell", nem jó válasz. Ez olyan mint Isten. Nem lehet elmagyarázni, érezned kell.


#40

Ez itt nem önbizalom kérdése. Ha valaki ezt egy valós problémának érzi, akkor máris következetesen lúzer? Ugyan már. Vadász ösztön? Most emberekről, vagy állatokról beszélünk? A nők meg tüzelnek mi? Magabiztos, persze annyira mégsem magabiztos. Imádom!


#43

Majd gyereknevelésnél és a háztartás viselésénél is legyen benned ilyen fene mód hatalmas a nemi szerep. Mire hazaérek a munkából a gyerek kussba aludjon, a ház legyen tiszta és a meleg vacsora várjon, utána meg nem érdekel a gyengébik nem piszlicsáré problémája és még egy kemény szexre is legyél jó elalvás előtt.


#48

Rávilágít a lényegre.

"Egy férfi küzdjön meg egy nőért"

A női értékrend mivel lett ennyivel magasztosabb a férfi értékrendjéért. Az én értékrendemért ki küzd meg? Te mit teszel le az asztalra, hogy én azt mondjam, hogy neked oda adom. Nekem miért kell letenni és neked miért nem? Vagy miért kell akárkinek letenni. Vagy senkinek sem kelljen vagy mindenkinek!

2018. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
80%

De jó, hogy ennyit tudtok rinyalni. Nőre már azt mondanátok, biztos megjott neki.


A férfiak hiszik azt, hogy a nőknek kapasbol szét kéne tenni a lábakat, nem fordítva. Kvázi mintha futoszalagon jönnénk. Jó, ezt nem tudtam megd.gni, akkor jöhet a következő... és így tovább. A többségetek ebből áll ki. Pedig a férfiak se fiatalodnak, egyszer meg kell állapodni. Pocakosan, kopaszodva, ráncos fejjel utánatok se futnak majd a fiatal nők.

2018. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!