Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk és visszahúzódó fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk és visszahúzódó fiúként hogyan legyen barátnőm? Nem merek kezdeményezni.

Figyelt kérdés
Már 24 éves vagyok és nem volt barátnőm, nem merek kezdeményezni, közeledni senkihez, meg nem is tudom, hogyan kellene elkezdeni ezt.
2018. aug. 4. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és semmi önbizalmam nincs ilyen téren, lehetséges, hogy ez már így is marad örökre? Mármint sosem lesz így senkim, ha azt sem tudom, hogyan kezdjek neki, de még ha tudnám is, akkor se merném.
2018. aug. 4. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:

És a továbbiakban is ilyen gyáva nyuszi szeretnél lenni? Azt hiszed, hogy a lányok megesznek téged ebédre, ha leszólítod őket? Vagy mitől félsz?


Szerintem előbb inkább önismerettel foglalkozz, és javítsd ki a hibáidat és ne legyél ennyire gátlásos.


Kérj segítséget vagy apukádtól, vagy egy pszichológustól.

2018. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én igazából úgy vagyok vele, hogy úgyis rondának találnak engem, mert ha nem így lenne, legalább rám néznének néha napján vagy valami jele csak lenne annak, hogy minimálisan is vonzó vagyok a másik nem számára. De inkább elkerülnek vagy levegőnek néznek. Csak égetném magamat, ha próbálkoznék valakinél.
2018. aug. 4. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Kifogás és kifogás. A szépség mindenkinél mást jelent.


De akkor légy szerzetes és akkor nem kell a nőkkel párkapcsolat szintjén érintkezned.


Apukád is ugyanilyen gyáva nyuszi, mint te? Volt valaha köztetek jó apa-fia beszélgetés?

2018. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sokat találkozok vele, mert 14 éves koromban elváltak a szüleim.
2018. aug. 4. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor itt az egész problémád forrása, hogy nincs előtted egy megfelelő és hiteles férfi minta. Jó lenne, ha dolgoznál magadon, mert a legtöbb nő nem részesíti előnyben a félénkséget és a nyusziskodást.


Légy már férfi és ne csak azért, mert t..köd van a két lábad között. Viselkedésben is légy az.

Az nem férfi, aki nem mer leszólítani egy lányt.

2018. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egy nehéz kérdés. Le lehet győzni azt,hogy kezdeményezz. De ettől még nem lesz sikered.

Haverommal nagyon sokat kezdeményeztünk, és nem nyomultunk direktbe, hanem normálisan felépítve a beszélgetést,de semmi eredménye nem lett sajnos... Mert nem születtem jóképűnek sajnos.

Ne hallgass az előzőekre, nem úgy működik hogy csak úgy lemondasz minden vágyról a nők után. Bárcsak így lenne... akkor én már rég ezt tettem volna.

De vágyaik azoknak nincsenek,akiket kasztráltak, vagy aszexuálisok.

Az elsőt nem lehet legálisan megtenni sehol, és nagyon kockázatos ráadásul.

A másik dolog meg olyan,hogy vagy olyan vagy,vagy nem.

Szóval az marad,mint nekem is, hogy amennyire csak lehet nem foglalkozok velük. Nehéz és kegyetlen út,mert vágy lesz benned így is,de ez van.

27/F

2018. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha nem megy. :) Tanulj meg együl is boldog lenni. F
2018. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz a nőkkel! Mocskos, sztuyok bélféreg MIND
2018. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!