Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbáltok meg ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nem próbáltok meg ti is kezdeményezni a pasiknál?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy ez nincs törvénybe foglalva hogy nekünk kellene megtenni az első lépést felétek. Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni... higgyétek el nekünk nagyon is jól eső érzés volna ha kapnánk valami jelzést tőletek.. bárhol bármikor.

2018. aug. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
62%

7-es:


Neked meg mi bajod van? Most irigykedsz vagy kötekedsz?


Úriember egyébként nem beszél arról, hogy mennyi nő volt neki meg. Ez a nőcsábászok szokása, én viszont nem tartozom közéjük.


(1-es voltam)

2018. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
48%

8-as:

Nem is, én az ablakomon keresztül várom a nyers női combot, hogy berepüljön. Hátha erre jár egy animál kannibál és meghagyja nekem valamelyik combját. :D

Szerintem, akinek megy az kb. válogathat és kiteheti a sorszámhúzó automatát, akinek meg nem az baxhatja és jobb, ha lexarja az egészet, mint ahogyan én is teszem. :) F

2018. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
23%

11-es:


7-es vagyok:

Nem irigykedek és nem kötekedek, max. a lekezelő stílus iritál, akkor a te olvasatod szerint én lúzer lennék, mert életemben kb. 4 nővel baxtam és elmúltam 40, de képzeld még mindig keveset tudok a nőkről, mert én nem erre tettem fel az életemet. Szóval attól, hogy valaki a nőknél még nem ért el sokat, szerintem nem lúzer.

Pl. én biztosan lealáználak bármelyik elektronikus műfaj mixelésében és bármikor elalszok olyan kemény hardcore zenére, amire te max. összekakkantanád magad. :D

Na jó éjszakát. :D

2018. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
64%

7-esnek:


Amit írtam, azt akinek nem inge ne vegye magára. Én nem mondok rólad véleményt. Egyébként az írásommal azt akartam érzekeltetni, hogy ha valaki nem ért a nőkhöz, az nem biztos, hogy baràtnőt fog találni akkor, ha a lány kezdeményez. Akinek súlyos önbizalomhiánya van, azon az sem nem segít, mert akkor meg előjön az, hogy "ő nem elég jó a csajhoz". A nőnek leesik ez a kétségbeesett viselkedés, és elveszti az érdeklődését a hapsi iránt.


A nők ugyanis a magabiztos pasikhoz vonzódnak, nem pedig azokhoz, akik még önmagukat sem fogadták el.


29/F

2018. aug. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem nem ártana most már lassan nektek is oda menni bármelyik pasihoz és beszélgetni vele vagy esetleg próbálkozni..."


Azokhoz megyek oda, akik szimpatikusak, felkeltették az érdeklődésemet. A férjemet is én hívtam először közös programra. "Bármelyik" pasihoz viszont nem fogok odamenni. Illetve nem ismerkedem random emberekkel az utcán. A saját közvetlen vagy tágabb társaságomban kezdeményezek beszélgetéseket, és szerintem a legtöbb nő így van vele.

Nyilván vannak félénk lányok is akik senkihez sem szólnak, de nincsenek kevesen a hozzám hasonlóak sem. Ha veled még soha nem kezdett beszélgetést nő, akkor vagy nem voltál szimpatikus senkinek, vagy olyan körökben mozogsz, ahol alig vannak lányok. A beszélgetés kezdeményezése viszont tényleg csak ennyi. Random társalgás. Azt ne várd, hogy valaki szerelmet vall vagy lesmárol a semmiből. Aztán az ismétlődő beszélgetésekből a nő eldönti, hogy belsőre is tetszel-e neki. Ez bármelyik irányba mozdulhat.

2018. aug. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán mit nevezel kezdeményezésnek? szerintem egy nő, ha egyértelmű jelzéseket ad, hogy nyitott lenne az ismerkedésre, akár ezt is lehet kezdeményezésnek nevezni.

én életemben egyszer "udvaroltam" pasinak, hát köszönöm szépen, elég is volt. a kapcsolatban végig én maradtam a férfi. úgyhogy ha a kisujját sem mozdítja értem valaki, akkor azt ott ette meg a fene...

2018. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
97%
Többször kezdeményeztem férfiaknál, mint ők nálam. A sok elutasítás után az utolsó kezdeményezésből kapcsolat lett, jelenleg is tart és remélhetőleg még sokáig fog. De nem random embereknél próbálkoztam sosem, hanem akiket ismertem gimiből, fősuliról, munkából. Utcán senki után nem kajtattam volna, hiszen nem csak a külső kezd el vonzani engem.
2018. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek azokkal a véleményekkel, hogy ahol a srác nagyon mulya, bizonytalan, "azt se tudja mit akar" , egyáltalán nem lesz kinn a gödörből azzal, ha egy lány kezdi neki csapni a szelet.

Nekem is volt, ahol nyilvánvalóan tettem az agyam fiúnak, mindig odamentem, beszélgetést kezdeményeztem, mosolyogtam rá és semmi.. na ezeknél kétségem van, ha én hívom el programra, akkor szárnyra kap és ráeszmél, hogy ő a férfi. Ha ennyire passzív, akkor vagy nem is tetszem neki, vagy akkor se tud mit kezdeni a helyzettel, ha én kezdek udvarlásba.

2018. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
20%
A nők a kisujjukat sem hajlandók mozdítani egy kapcsolatért. Hozzáteszem, nem is kell nekik, mert minden nőnek több udvarlója is akad egyszerre.
2018. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
76%

Szokták mondani,hogy mindig a nő választ, bár ez szerintem nem igaz.

Jelzést én is tettem már pasi felé, főleg olyan esetben, amikor tudtam,hogy az a srác még véletlenül se gondol arra,hogy én bármit is el tudnék képzelni Vele. Pl.jóval fiatalabb volt mint én...Pontosan ezért nagyon óvatosan bánok ezzel az első lépéssel. Meggyőződésem, ahogy Ti is írjátok, hogy a pasinak kell megtenni az első lépést, aki szeret is ezzel élni, hódítani. A nő pedig jelezzen ha bejön Neki egy pasi. Aztán ha az nem veszi a lapot fölösleges tovább teperni mert vagy szerencsétlen, vagy nem akar semmit.

2018. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!