Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek reális igényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek reális igényű ÉS normális nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sikeres, jóképű és jól kereső barátom van, de egyikük sem talál normális nőt maga mellé. Vagy megcsalják őket, vagy elégedetlenkednek, vagy valami más egyéb ok miatt lesznek elviselhetetlenek. Magamról inkább nem is beszélek, mert hozzájuk képest nem vagyok se jóképű, se sikeres és a keresetem se olyan magas mint az övéjük, max intelligensebb vagyok, de a kinézetem és a keresetem miatt nem megyek semmire vele. Mielőtt jönnének a megjegyzések, hogy intelligens férfi nem ír ki ilyen kérdést: Tudom!
2018. júl. 28. 01:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló dolgok jutottak eszembe, mint a második oldalon több válaszolónak.

Több olyan kollégám volt és van, akik megfelelnek a te általad felsorolt tulajdonságoknak: jól keresnek, jól öltöznek, ránézésre vonzóak, divatosak, jó képességűek és jó beosztásúak. Bár én már házas vagyok, így is volt olyan, hogy közülük bepróbálkozott nálam egy-kettő. Ez eleve feltételez egy olyan erkölcsi nívót, amitől én messze elkerülök egy embert, még közeli barátomnak sem választom, nemhogy párnak.

Amennyire a munkahelyi ebéd alatt, (közös asztal az ebédlőben, de véletlenül ettünk egy időben) a beszédükből megismertem őket, hiába ilyen a külcsíny, a személyiségüknek nincsen mélysége. Nem találtam bennük olyan jellemvonásokat, amikre rá tudnék csodálkozni, hogy hú, hát ez mekkora arc már ez az ember! Nem fedeztem fel bennük emberi értékeket, amik vonzanának, a beszélgetési témáik unalmasak és az én felnőtt életemet, felnőtt gondolkodásmódomat nem elégíti ki. Soha nem hallottam őket egy színdarabról beszélgetni, egy JÓ filmről, amiből tanulságokat lehetne levonni. Nem hallottam egy olyan élménybeszámolót sem a hétvégéjükről, amire azt tudnám mondani, milyen érdekes helyen jártál, de jó, hogy ezt megosztottad velem. Nem jártak jótékonykodni, vagy önkéteskedni, egy dolog volt, ami érdekes volt bennük: mivel én is extrém sportokat szeretek, arról szívesen hallgattam őket, de ennyi.

Amikről beszéltek: foci, autók, csajok, buli, pia, kütyük, és hogy mit vett magának a múlt héten.

Ez számomra annyira sekélyes és kevés.

Lehet, hogy mivel más is jelen volt, nem akart mélyebben kommunikálni, hogy ne kelljen megnyílnia más emberek előtt, de más munkahelyen, (dolgoztam pl. egyetemen is) ez nem így volt. Az oktatók érdekes, és értelmes dolgokról meséltek ebéd közben, és sokszor úgy éreztem egy-egy beszélgetés után, hogy most több lettem, hogy ezt végighallgattam.


Érted?


A sekélyes emberek nem vonzzák a normális nőket.

2018. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
15%
A média (különösen a női magazinok) miatt a nőkkel nagyon elszaladt a ló.
2018. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, hogy a világon elég sok embernek sikerül normális, intelligens társat találni, velük kapcsolatban élni, nektek pedig pont nem. Gondolkodj el inkább, hogy veletek mi a gond, mit csináltok rosszul, ha neked és a barátaidnak mégsem megy. Mindenki rossz, hibás, csak ti nem? Ha annyira intelligens vagy, ahogyan írod, akkor próbálkozz meg önreflexióval, hogy rájöjj, hol rontod el, milyen tévképzeteid vannak a párkapcsolatokról és az elvárásaidat is próbáld meg realizálni.
2018. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
"Kicsit irónikus, hogy a "miért nincsenek normális nők" kérdés alatt bemutatjátok a legtuskóbb buta férfi gondolkodást. " Egyetértek. Teljesen olyan jó pár kérdés alatt a válaszok minősége, mintha direkt le akarnák égetni a férfinemet.
2018. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
92%
és ki mondta neked, hogy intelligens vagy?
2018. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
94%

Tudod az a gond,hogy jöttek a női valaszolók. Teljesen normális hangnemben,nem támadólag,intelligensen magyarázták meg az álláspontjukat. Te erre pedig a 33%-os válaszolóval elkezdtetek alázni egy lányt,akinek csak annyi a vétke,hogy mást szeret/nem szeret,mint a legtöbben.

Az egyértelmű válasz,hogy te és a barátaid azért nem találtok normális lányt,mert egy ilyen lany hozzá se érni a magatokhoz hasonló félkegyelműekhez.

2018. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, mondom soha nem hagyta. Akkor honnan tudja, hogy szereti e? Egyébként csók sincs, csak nem szerettem volna teljes egészében kibeszélni szegény lányt, mert egyébként teljesen normális, okos, kedves ember, csak azért se csók, se orál, maga az aktus is egy pózban mehet. Nyilván, vagy trauma, vagy nagyon defektes szülők nevelésének köszönhető ez, de 30 évesen már érthető, ha az ember inkább tovább lép egy-egy ilyen lányon, mintsem várja a csodát, hogy képes lesz felfogni, hogy ez neki sem jó és elmegy szexuálpszichológushoz. Aki vagy megtudja oldani ezt, vagy nem.


A többieknek köszönöm a többé kevésbé hasznos válaszokat. Sokatoknak igaza van, nem csak az általam felsoroltakból áll egy vonzó férfi, de őket sem szerettem volna teljesen kitárgyalni. Mindenesetre vannak érdekesek hobbijaik, kulturáltak, olvasottak is. Abszolút nem a cicababákra mennek rá, hanem a visszafogottabb, értelmiségi lányokra.

2018. júl. 28. 12:19
 38/43 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit más oldalról közelítem meg a kérdést, mert a lány története, aki nem akar csókolózni és orálisan szexelni felidézett bennem egy emléket egy barátnőmről, és eszembe jutott egy gondolatmenet.

Tehát úgy érzitek, hogy kevés a normális nő körülöttetek.

Statisztikai tény, hogy több ember keres fel ma Magyarországon pszichológust, pszichiátert, mint eddig valaha. Ebben az is benne van, hogy elterjedtebb lett, hogy nem csak a testünknek lehet szüksége orvosra, gondozásra, hanem a lelkünknek is, hogy nem kell ahhoz zárt osztályra való félkegyelműnek lennünk, hogy pszichológushoz járjunk, de nem csak erről van szó. Sokkal több mentálisan sérült fiatal van, ennek az okát pedig a társadalomtudósok, az egyházak, a pedagógusok egy dologban látják: a hagyományosan értelmezett családmodell ma már nem működik. Rengeteg a széttört család, a pótapu, a műanyu,egy gyermek életében ki tudja hány. Van, hogy teljesen csonka családban nő fel egy fiú-lány, aki nem lát helyes férfi-női mintát, megy a szöveg, hogy ha megbeszélik a válást nyitottan a gyerekkel, akkor nem sérül, bla-bla. Oké, van, mikor tényleg jobb, mint a konyhakéses jelenetek késő este, meg az ordítozás és a gyűlölet atmoszférája. De utána, meg előtte :-), ha nem volt a fiatal előtt jó, vagy normális kép a párkapcsolatról magáról, mint fogalomról, nem tudja jól csinálni.

Két barátnőmet is molesztálta a mostoha apja, évekre taccsra téve őket ezzel, a szexuális kultúrájukat nagyban befolyásolva. Ennél a lánynál is ez ugrott be nekem, mert hasonló tünetek voltak egyik barátnőmnél is.

Rengeteg az ilyen eset is.

Abnormális családi szerkezetek, nincs meg a stabilitás a felnövekvő gyermek személyiségében, sokféle elváltozás létezik, széles a spektrum, de egy a lényeg, hogy nem normálisak.

Unokahúgom 2. volt általános iskolában, mikor az osztályában 3 gyereknek voltak együtt a szülei a 28-ból.

3-nak!!! Budai kerület iskolája, és ez már 5 éve volt. Azóta biztos vagyok benne, hogy a helyzet romlott.

A válás néha megoldás, de azért ez a mérték??


Így nem lesznek egészséges lelkű fiúk és lányok.

2018. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek az előttem szólóval, ez generáció van most előtted. sajnos a mai nők nem a magát az embert szeretik, hisz nem is tudják milyen az, h egy másik embert szeretni, ők csak boldogok szeretnének lenni, az mind1 ki az, hogyan, az alany nem számít, Ezek az emberek nem is tudják milyen az h "családi fészek", ha ehhez hozzárakod a médiát, ez a végeredmény.
2018. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó előtti! Én is úgy látom, hogy azért nincsenek jól működő kapcsolatok, mert nincsenek egészséges lelkületű emberek.

Én is valószínűnek tartom, hogy zaklatták ezt a lányt gyerekkorában, mert egy elvakultan, szélsőségesen vallásos családban nőtt fel. Szélsőségesen vallásosak meg azok lesznek tapasztalataim szerint, akiknek nagyon nincs rendjén valami. Vagy a múltjukban, vagy úgy en block a fejükben.

Viszont az nem várható el senkitől, hogy párjaként segítsen neki. Én sem vártam el a volt barátnőimtől....


Abban viszont nem értek egyet, hogy nem kell válni, mert amit az én szüleim leműveltek, az maga a pokol. Gyakorlatilag belerokkantak szellemileg és fizikailag is egymás "társaságába", de csak azért se váltak el mert egyszerűbb így. Ami végül is ő dolguk lenne, ha nem tettek volna engem is tönkre egy fél életre. :)

2018. júl. 29. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!