Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon nagy dilemmaba vagyok. Konyi realis, normalis valaszokat adjatok.

Figyelt kérdés
Most epp a volt baratommal kavarok.... Mar egy masfel honapja folyamatosan osszejarunk. A kapcsolatunk egy eves volt es szakitas utan vagy fel evig nem is beszeltunk de valami valtozott. Ebben az idoszakban nekem volt egy rovid kapcsolatom ami veget is ert es az exem meg kavar valakivel...ami nem komoly (még) es ugy erzem az nem is lesz az hisz mikor mi jottunk anno ossze akkor ennyi ido utan mar tombolt a szerelem. Naszoval es most eleg hulyen erzem magam. En szeretem az biztos. O meg olyan kettos.. Neha ugy erzem o is szeret de felek hogy megse. Odafigyel ram, nala szoktunk lenni mikor a kapcsolatunk alatt nem is voltunk naluk... Oszinte velem. Most hogy beteg voltam eljott hozzam latogatoba...Meg ilyenek. Neha eszmeletlen tavolsagtarto tud lenni masszor meg magahozhuz es szorit es olel magahoz... Ez most mi? Hova tegyem? O az ex baratom. Kezdhetek e vele uj kapcsolatot? De ott van a kepbe az is hogy van egy csajszi akivel neha szokott talalkozgatni....:( Es a vicc hogy velem mar tobbet volt mint ezzel a csajszival a fel ev alatt.. de ez mondjuk nem tudom h ez jelentekeny e.. Kerlek segitsetek! Mit tegyek?
2011. márc. 3. 18:51
 1/4 édesapád válasza:
69%
én meg a kisszobában vagyok. a nagy dillemába biztos jobban elférsz:P
2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kossz szepen.... Baromira erre van szuksegem akkor mikor mar gondolkodni is nehez mert szet.asz az ideg....Nagyon koszonom....
2011. márc. 3. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem néha szeretethiánya van, és te vagy kéznél....

amíg ott vagy neki, addig nem fogja igazán tudni, hogy te kellessz és senki más, mert nem kap tőled levegőt, mert szereted, rá vagy szállva

2011. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem. ez most nagyon nehez.. mert pl elutasitsam mikor o keres? Mert ugy volt hogy penteken nem tudunk talalkozni..(bandaban zenel es probajuk volt) aztan en ezt mondjuk ugy elfogadtam.. legyen.. mondom o tudja en nem fogok eroskodni.. erre meg szombat delelott keresett hogy nem lenne e kedvem atmenni hozza... de majd alakul a dolog.. mindenesetre most nagyon visszafogtam magam... meg o emlitette meg hogy fura vagyok.. nem tudja hogy vagy miert csak fura vagyok... de rem rendben lesz minden akarhogy is lesz
2011. márc. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!