Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek reális igényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek reális igényű ÉS normális nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sikeres, jóképű és jól kereső barátom van, de egyikük sem talál normális nőt maga mellé. Vagy megcsalják őket, vagy elégedetlenkednek, vagy valami más egyéb ok miatt lesznek elviselhetetlenek. Magamról inkább nem is beszélek, mert hozzájuk képest nem vagyok se jóképű, se sikeres és a keresetem se olyan magas mint az övéjük, max intelligensebb vagyok, de a kinézetem és a keresetem miatt nem megyek semmire vele. Mielőtt jönnének a megjegyzések, hogy intelligens férfi nem ír ki ilyen kérdést: Tudom!
2018. júl. 28. 01:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
21-es válaszoló összefoglalta a lényeget. Ment a zöld kezecske! :)
2018. júl. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Par hete kiirtam az elvarasaimat a jovendo partneremmel szemben, ket okom volt ra.

1. Vajon realisan latom e ezt a kerdest

2. Nem tulzoak e esetleg

Mivel h eleg regota keresek valakit...


Szoval nem csak te vagy ebben a helyzetben hanem sok no is h egyszeruen nem esik le nekik egy normalisabb ferfi.

2018. júl. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Szoval kaptam vagy 30 valaszt h nem ezek abszolute realisak es rendben vannak.
2018. júl. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

#2-es Te sürgősen fordulj orvoshoz!


A kérdésedre pedig annyit írnék, hogy rengeteg az elszállt nő. De férfiakból is akad bőven. Nehéz megtalálni azt az embert akivel azonos az értékrendetek. De! Nem lehetetlen! Engem is vertek át, aláztak meg, csaltak rommá, mégse lettem férfigyűlölő femináci. Próbálom mindig megismerni a másik igényeit. Elengedhetetlen a kommunikáció.

2018. júl. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%
Vannak reális igényű és normális nők. Az, hogy a barátaidnak nem sikerül ilyet kifogniuk inkább az ő hibájuk, hiszen módszeresen rosszul választanak. Tudod van az a mondás, hogy mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít. Aki nem normális nővel jön össze, az egyedül magának köszönheti. Ne a nőket okolja utána, hanem magát!
2018. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
97%
Ha a barátaid is olyan értelmi színvonalat képviselnek, mint te, vagy Isten ne adja, de a 33%-os válaszoló, akkor azért nem találtok normális nőt, mert azok messze elkerülnek titeket és ez így is van rendjén. Nem is tudom, ki az aki a másfél millás keresetével akar normális nőt fogni....:-)
2018. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van igazi belevaló normális párom ha már személykedünk,sőt mindent megkapok az ágyban mindenre nyitott,igényes nagyon ad magára,nem ez a szürke kis semmi,kedves mindent megad nekem,nem prűd hanem az ágyban belevaló nő.

Nem jó irigykedni utolsó valaki fizetèsère,érd el te is,csináld vègig,vères verejtékkel lemondàsokkal,tanulj amikor a sok csoporttàrsad bulikàzik.

2018. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

miért van az, hogy a valóéletben mindenhol azt látom, hogy átlagos férfiaknak (átlagos minden téren) normális, jól működő kapcsolatai vannak, de itt elvileg gyk-n még a "kiemelkedő" férfiak is szenvednek a szörnyű nőktől?


ez egy rejtély számomra.

2018. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
91%
Hú, de intelligens lehetsz! (szarkazmus)
2018. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vicces. Tehát ha a barátaid “sikeres, jóképū, jól keresõ” emberek, akkor már kapásból “normálisak” is? Tehát õk nem elégedetlenkednek vagy nem csalják meg a nõt? Látod te az összefüggést abban, amit írsz?


Amúgy vannak ilyen típusú ismerõseim: tök jól néznek ki, karrieristák, menõ férfiak, ettõl függetlenül nem tudnak elkötelezõdni párkapcsolatban, nem is tūnnek valami bizalom gerjesztõ párnak. Õk legalább nem a nõket hibáztatják mindezért.

2018. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!