Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek reális igényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek reális igényű ÉS normális nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sikeres, jóképű és jól kereső barátom van, de egyikük sem talál normális nőt maga mellé. Vagy megcsalják őket, vagy elégedetlenkednek, vagy valami más egyéb ok miatt lesznek elviselhetetlenek. Magamról inkább nem is beszélek, mert hozzájuk képest nem vagyok se jóképű, se sikeres és a keresetem se olyan magas mint az övéjük, max intelligensebb vagyok, de a kinézetem és a keresetem miatt nem megyek semmire vele. Mielőtt jönnének a megjegyzések, hogy intelligens férfi nem ír ki ilyen kérdést: Tudom!
2018. júl. 28. 01:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
5%
Ha megcsaljàk őket arról ők is tehetnek,ha jól lakok nem megyek a szomszèdba kajàèrt.
2018. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Vagy fiatal, vagy naiv vagy. Esetleg nem találkoztál még nagy étvágyú nővel.
2018. júl. 28. 01:27
 3/43 anonim ***** válasza:
65%

Uristen 2-es hallod te kezeltesd magad.

Nem vèletlen,hogy nem ízlelsz puncit.

Fuhhh te beteg vagy.

Inkàbb tegyél lépéseket,hogy piacképes legyél.

Told le magad edzeni,vegyèl ruhákat,èpitsd a soft skilleket is,tanulj kèpezd magad.

Rinya,sírás helyett.

2018. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Jaj... azt is oda kellett volna írnom, hogy megkeseredett férfiak se írjanak.


Elhiszem, hogy ki vagy égve, hogy csalódtál a női nemben, mint ahogy én is. Viszont utálkozni, rosszindulatúan megnyilatkozni sem kéne. Biztos vannak egyébként értelmes és normális nők is, csak olyan elenyésző az arányuk, hogy lehetetlennel határos, hogy egy ilyen nőt találjunk, aki független még. Ugyanis én úgy vettem észre, hogy a kapcsolatok jelentős hányada a nők hülyeségei miatt megy tönkre.

2018. júl. 28. 01:30
 5/43 anonim ***** válasza:
34%

Nem 3-as engem èrdekes soha nem csaltak sőt nekem nagy ètvàgyam a partnereim imàdtak imàdnak,mivel kigyùrt vagyok,tudok jól nyalni,kommunikàlni,van piackèpes szakmàm,egzisztenciám.

Nem sìrtam hanem folyamatosan fejlődtem ès fejlődök,tudom lepontozàs lesz de lesz_rom.

2018. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
2018. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
1%
Nem gyuloletkeltesbol irtam. Sem pedig kirohanas nincs bennem, ez csupan az en egyszemelyes, szuveren, onallo kijelentesem a noi nemre valo tekintetem, ennyi az egesz.
2018. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, csak kevesebb, ahogy férfiból is kevesebb a normális, mint a nem :)

Tömegben ráakadni arra a néhányra, és utána sem elrontani semmit...nos igen, ez nem könnyű. Sok mindennek "össze kell állnia", mint az emberismeretnek, türelemnek, és egy kicsi szerencse sem árt.

Jót tehet, ha barátaid kimozdulnak az addigi komfortzónájukból, és új helyeken ismerkednek, mert a korábbiak láthatóan rossz merítésnek bizonyultak. Ez sajnos ilyen, de elég egyszer rátalálni a jóra, és akkor észnél lenni (ez a nőkre is igaz).

Reális elvárású, normális embernek is lehet rossz időszaka, amikor elcs*szi az ismerkedést, kapcsolatot. Szóval, igen, az időzítés is fontos, ehhez kell a szerencse.

2018. júl. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

# 6/8: Nem vagyok 5 éves, hogy lepontozzalak. Még kettest se pontoztam le...pedig. :D


Mondom, a barátaim is jóképűek, férfiasak, átlaghoz képest intelligensek és keresnek havi 1,5 milliót. Normális nőt meg nem találnak...persze a szexuális életükbe nem annyira látok bele, de pl. az egyiknek a jelenlegi barátnője nem engedni hogy kinyalja a barátom. :D Ezért is lesz vége hamarosan, mert teljesen prűd a csaj.

2018. júl. 28. 01:46
 10/43 A kérdező kommentje:
# 9/10: Én úgy látom, hogy teljes mértékben szerencsén múlik. Volt már abból kapcsolatom, hogy egy 20 fős fiú társasággal voltam és az egyetlen lánynak csak én jöttem be az összes fiú közül. Volt, hogy egy random gyakoris levélváltásból lett 7 éves kapcsolatom. Most egy ideje viszont semmi nincs, semelyik fronton. Abszolút reménytelennek látom a helyzetem. A barátaimat annyira nem féltem, mert nekik elég az alkalmi is az átmeneti időszakban. Viszont nekem az a forma nem megy és eléggé frusztráló tud lenni a szeretet és szex hiány egy idő után.
2018. júl. 28. 01:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!