Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek reális igényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek reális igényű ÉS normális nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sikeres, jóképű és jól kereső barátom van, de egyikük sem talál normális nőt maga mellé. Vagy megcsalják őket, vagy elégedetlenkednek, vagy valami más egyéb ok miatt lesznek elviselhetetlenek. Magamról inkább nem is beszélek, mert hozzájuk képest nem vagyok se jóképű, se sikeres és a keresetem se olyan magas mint az övéjük, max intelligensebb vagyok, de a kinézetem és a keresetem miatt nem megyek semmire vele. Mielőtt jönnének a megjegyzések, hogy intelligens férfi nem ír ki ilyen kérdést: Tudom!
2018. júl. 28. 01:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%

Akkor semmi baj,sikeresek,jòl nèznek.

Majd lesz pàrjuk csak nyugi,azt meg,hogy egy prűd p_csát kivág jól teszi nagyon,èn nàlam első szexnèl repülne,de èn totàlisan látom kinek milyen a szexuàlis intelligenciàja,így 1 perc alatt eldöntöm foglalkozzak vele vagy nem.

2018. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nagyon becsapós a csaj, százból száz férfi egy perverz kis szukának rangsorolná, ami lehet igaz is, csak éppen teszi az agyát. Mindenesetre 30 évesen kissé beteges ha nem engedi az orált egyáltalán, tehát még egy alkalom se volt, hogy azt mondhatná, hogy béna a haverom, vagy nem élvezi.....
2018. júl. 28. 01:54
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak, csak az a baj nem velünk.:D
2018. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyet el kell zavarni azonnal.

Ott az ajtó go.

Haverod nem féltem,simàn kap màsik csajt is.

Te is ha teszel èrte,fejleszd magad minden tèren aztàn,kommunikàció,karrier,szexualitàs,edzès ès simán menni fog.

2018. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%

havi 1.5 millával ne is akarjon normális csajt..


a normálisak szerényebb gyerekeket boldogítanak és nem bejövős nekik a rózsaszín tapinaci-ecsethaj-mokaszin-kia kombó..

2018. júl. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

"A barátaimat annyira nem féltem, mert nekik elég az alkalmi is az átmeneti időszakban."


Itt lehet a probléma, hogy a barátaidnak elég az alkalmi is. Lehetséges, hogy igazából nekik vannak irreális elvárásaik és amúgy akiket ők alkalminak könyveltek el, az a nő simán reális igényű és normális, de nekik ez nem elég, mert valami ideálban gondolkodnak csak (nagyon sikeres, nagyon jól kereső és jóképű férfi simán gondolhatja azt, hogy neki a legjobb jár vagy semmi, viszont soha senki nem lehet számára a "legjobb", mert nem elégszik meg semmivel).

2018. júl. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit irónikus, hogy a "miért nincsenek normális nők" kérdés alatt bemutatjátok a legtuskóbb buta férfi gondolkodást. Reális igényű nőt akartok, amikor kilöknétek a csajt az ajtón, mert nem engedi magát kinyalni?

"Intelligens férfi" az alapján ítéli meg, hogy milyen egy lány, hogy milyen Jó / rossz az ágyban?

Mi lenne mondjuk egy vallásos lánnyal, aki nem engedi magát, amíg el nem veszed? Hogy ítéled meg a "szexuális intelligenciáját"(miii??? 😂😂) ha ki sem próbáltad? És ha mondjuk rosszul szopik, akkor az már buta lesz, és ott van az ajtó neki? Gratulálok a fucklogichoz!

26/F

2018. júl. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a kérdéssel,hogy a sok "sikeres,jóképű" pasi nem feltétlenül jelent megfelelő,húséges,odaadó partnert is. Tehát hiába pénzes és jóképű valaki,ha nem olyan a személyisége,amivel rendes felnptt párkapcsolatot tudna üzemeltetni,addig csak az ilyen felszínes egyéjszakás libák találják meg,vagy esetleg az aranyásók.
2018. júl. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Micur34 ***** válasza:
100%
A barátaidnak is biztos magas az igényük nők terén. Rúzs, szoknya, körömcipő. Akik csak Így képesek aludni is azokkal hosszú távon nem lehet tervezni. Én is kifogom az olyan pasikat, akik magasról tesznek rám. Nem vagyok szép nő vagyis nem tartom magam annak, de ugyan ezt amit kiírtál a pasikra is rá tudom olvasni. Félremennek, becsapnak megcsalnak stb... lelkem is kitettem értük semmi nem volt elég. Most is párkapcsolatban élek de... teljesen totál hülyének vagyok nézve....
2018. júl. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, csak nehéz őket észrevenni. Nekem is csak abból lett kapcsolatom, amikor én kezdeményeztem (a sok kezdeményezésemből egyszer), mivel nálam csak mezei tuskók próbálkoztak. Normális és reális igényű férfiak soha. Bár tény, hogy visszafogott vagyok és még csak nem is tűnök szexéhesnek, mint a barátod mindjárt-exe. Nekem ebből totál úgy jön le, hogy számára is a külső és a szex ami #1, a többi nem lényeg. Egyébként sok normális nő nem tud kezdeni semmit azzal, hogy a férfi ilyen anyagi fölényben van, folyton rosszul érezné magát, hogy nem keres megközelítőleg sem ennyit, és emiatt nem is tud annyi programon részt venni sem. Én legalábbis több ilyet ismerek, magamat is beleértve.


Egyébként többet értek el azzal, ha emberileg ismertek meg nőket, és nem "csajozni jártok". Én sem "pasizgattam", hanem simán csak jóban voltam több emberrel, egy idő után beleszerettem az egyikőjükbe a személyisége miatt, lassan közeledtem felé és most együtt vagyunk. Pedig megtehetném hogy szakítsak olyan apróságok miatt, minthogy neki kevesebb a szexuális étvágya, mint nekem, vagy hogy nehezen van orgazmusa. De mivel imádom minden porcikáját és számomra ő a tökéletes társ, eszem ágában sincs kizárólag szexeszközként tekinteni rá... Ha a barátodnak ez a "normális nő", akit használhat ahogy akar és nincs saját akarata, akkor persze, hogy a valójában normális nők elkerülik.


24/N

2018. júl. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!