Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent, ha a férfi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férfi nagyon érzelmes megnyilvánulásokat mutat egyéjszakás kapcsolat során?

Figyelt kérdés
Nem vadidegenről van szó, ismerem évek óta,csak azt hittem, nem érdeklem, és ezért én is kb csak szórakoztam vele mondhatni, nem vettem komolyan. Teljesen megdöbbentett, ahogy viselkedett az ágyban, és most átfutott az agyamon, hogy teljesen alaptalanul néztem komolytalannak a srácot, mit tegyek most?
2018. júl. 19. 22:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rib. anc az anyád. Az alkalmi kapcsolat része az egészséges emberi természetnek. Enélkül még degeneráltabb és beltenyészettebb lenne a népesség, bár mondjuk már így is eléggé az.
2018. júl. 21. 21:31
 12/16 A kérdező kommentje:

"mit tegyek most" - próbálkozott azóta valamivel? Keresett, esetleg próbált elhívni randevúra?

Annyit mondott, hogy nem érti, miért nem beszélünk többet, és találkozhatnánk gyakrabban is, mert neki ez kevés. Keresni szokott, egy társaságban vagyunk, amúgy is akad beszédtéma, nem ezen múlik most szerintem.

2018. júl. 21. 22:57
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
@12: Ez alapján akkor valószínűleg többet akar.
2018. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha annyira akarna többet, akkor nem sóhajtozva mondaná, hogy nem érti, hogy miért nem beszéltek többet, hanem lépne ő (ha már ennyire akarja). Ez olyan ebből, mintha azt mondaná virágnyelven, hogy dughatnánk többet... Milyen idősek vagytok?
2018. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
30-asok vagyunk. Igazából nem rázna meg, ha nem akarna komoly kapcsolatot, mert én sem szeretnék, nem is lakunk egy városban, plusz rengeteget dolgozok. Csak érteni szeretném a helyzetet. Illetve szeretnék vele találkozni néha. Sajnos kapcsolatra se időm, se igényem nincs, de ez úgy tiszta, ha mindketten így gondoljuk, különben abból sértődések lesznek. Már vannak jelei, hogy valami nem kerek.
2018. júl. 23. 20:06
 16/16 A kérdező kommentje:
Hívott már randira, de letereltem, nem értem rá, amúgy szívesen találkoztam volna vele.
2018. júl. 23. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!