Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiknak barmit csajoknak semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak barmit csajoknak semmit?

Figyelt kérdés
Ahogy mostanaban ismerkedek,latok ezt-azt,feltunt,hogy a pasik(tisztelet a kivetelnek) felprobaljak a fel varost,de a leendobeli parjuktol elvarjak,hogy minel kevesebb partner,lehetoleg nulla egyejszakas,sot ha szuz az a legjobb,mert amugy ribi. De miert is lesz rosszabb a csaj a pasinal ha mindketten kicsapongoak voltak? A kulcsos zaros es hasonlo hasonlatoktol kimeljeket,mert az csak egy ocska magyarazat. (Mielott valaki belekotne,nem volt sok partnerem).

2016. dec. 30. 00:22
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Egy pasival voltam eletemben kedves elso...:D
2016. dec. 30. 00:25
 2/34 anonim ***** válasza:
10%

Erre neked nem lehet válaszolni.

Csak a neked tetsző választ (ez igazságtalanság, és a nők is lefeküdhetnek az egész várossal) fogadnád el, más nem is érdekel.

Ha megfogalmazódott benned ez a kérdés, akkor nem érted, és most nem is fogod.

2016. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Pasi létemre maximálisan egyetértek veled.

Egyébként meg nem mindenki olyan mentalitású.

2016. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
5%
Az egy pasi előttem volt, tehát így már nem vagy jó.
2016. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi gondom azzal, ha egy nő ugyan úgy kiéli magát, mint egy férfi,amíg nincs kapcsolatban. Nekik is ugyan úgy vannak biológiai szükségleteik. Ezt a kulcsos-záras hasonlatot én is marhaságnak tartom.
2016. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%
Na de mondjatok erre logikus erveket, ne csak savazzatok a noket!
2016. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%
Én ezt forditva látom
2016. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
46%
akkor komoly válasz: szerintem ez a nő képpel van kapcsolatban, ami él a társadalomban. a nő valami tiszta, finom valami. azt akibe belefröcskölt a fél város már nehéz ilyennek látni. eleve ez is, hogy a nőbe beleélveznek a testébe. ez sem azonos. egy férfi meg egy tök más fajta valami. durvább, nyersebb, eleve kint van a nemi szerve.
2016. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%
hasonlóak lehetnek az okok, mint ahogy sokkal illúzió rombolóbb egy nő aki összevissza okádik részegen,mint egy pasi.
2016. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Ami kinn van testrészed, az nem lehet koszos, ha megmártogattad olyan emberekben, akikbe előtte beleélveztek?
2016. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!