Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert jelent mas es mast a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jelent mas es mast a csajoknak. Es a pasiknak is a normalis pasi es a normalis csaj fogalma?

Figyelt kérdés
Amige egy pasinak egy normalis lany azt jelenti, hogy nincs rajta 10 kilo vakolat, nem iszik es cigizik, nem rib..coskodik, nem.karomkodik, noiesen csinos es nem plazacica addig a lanyoknak a normalis pasi miert egyet jelent a metroszexualis, egesznapatukorelottallok, nagydumas, folyton porgos es bulizos partyfiuval? Lehet cafolni de ritka az a lany akk nem.ezeket preferalja.
2012. szept. 13. 07:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt most atlagos kinezetu pasikrol es csajokrol beszelek. Amig egy atlahos pasinak ha nem tud felmutatni valami extrat, pl nagyon nagy dumat vagy jo anyagiakat, addig csak a fokent rondabb vagy kisse atlag alatti csajoknal van eselyul es ezeket a csajokat nevezik normalis csajoknak. De egy atlagosan csinos de nem annyira szep lany siman tud szepfiut szerezni maganak barhol es barmikor. Igy a szepfiukat nevezik meg ezek a lanyok rendes sracoknak, mert lejjebb nem adjak es csak ezekkel jonnek osszes es a szebbek kozul is a legszebbeket valasztjak ki. A szep lanyokrol mar nem is beszelek es az igenyeikrol sem, mert az mar a jeghegy csucsa.
2012. szept. 13. 07:39
 2/10 anonim ***** válasza:

"de egy átlagosan csinos, de nem annyira szép lány simán tud szépfiút szerezni magának"

Azt megnézném, mert én pl. nem érném be egy átlagos kinézetűvel.

2012. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha annyira jol nezel ki akkor elhiszem, hogy nem ered be egy atlagossal. De ha pasi vagy es nem nezel ki jol, nincsen nagy dumad, tokeketes belso ertekeid, akkor ha meggebedsz sem tudsz majd szep lanyokat elcsabitani.
2012. szept. 13. 08:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont, hogy nem a "nagydumás, folyton pörgős és bulizós partyfiúk" jönnek be, mivel én inkább csendes vagyok és nem járok partizni...


Mellesleg egy átlagos lány sem tud "fullos" pasit fogni, ha nincsenek meg a belső értékei.

2012. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hunter92 ***** válasza:

"...ritka az a lany akk nem.ezeket preferalja." Nem sok lányt ismerhetsz.

Nem tudsz magadnak nőt szerezni, ezért általánosítasz. Ez az oldal teli van ilyen kérdésekkel. Rengeteg csaj ismerősöm van, akik a te leírásod szerint "normális lányok" és szinte egyiknek sem ezek a típusú srácok jönnek be. Sőt a legtöbbjük undorodik tőle, ha egy pasi egész nap a tükör előtt nyalja magát.

2012. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyan jó hapsi vagyok, hogy minden csajt lenézek, hogy ők nő létükre miért nem tudnak legalább fele ilyen jól kinézni. Páratlan vagyok és embertelenül szexi. Sajnáltam.
2012. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én beérném egy átlagossal, de az az igazság, hogy ami Mo-n átlagos, az valójában átlag alatti! Nézzetek körül az utcán, az embereknek gyakorlatilag pénze sincs átlagosnak kinézni, akinek van, olyat alig látsz a tömegközlekedési eszközön.


Ami Mo-n átlagos férfiban: ápolatlan haj,hosszú,vagy félhosszú, nem borotválja az arcát, nincs vasalva a ruhája,susogós nadrágot hord, magasra van felhúzva a retrófazonú nadrágja és régitípusú futócipőt hord, vagy koszos cipőt.


Ami szerintem átlagos lehetne, az egy alsó-középkategóriás,nem feltűnően öltözködő,de azért azt hordja és olyan méretben ami jól áll neki,rövid hajú,normálisak a fogai és tiszta vasalt ruhája,cipője van.Ilyenből a napi 100 férfiból maximum 2-őt látok egy nap az utcákon és a tömegközlekedési eszközökön.Elszomorító ugye?

Nálam az ideál ez lenne és beismerem, hogy a 180cm feletti férfiak tetszenének,akiknek szélesebb a válluk mint nekem és nem pálcikák,de nem is gyúrósak,hanem egészséges testalkatuk van és nem kopaszodnak!

2012. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:

Nah a 7 valaszolo tipkusan leirta a masik vegletet, ami a noknek kell:

180 cm magas,sportos, intellektualis de egyben humoros, mindig ingben jaro, akta-tologatot.

S fgolamam sincs mirol beszelsz. Par hete folyamatosan jarnom kellet a varost s figyeltem az embereket. S felhosszu v hosszu haja kb 100 pasibol 2-3nak volt. Direkt figyeltem mert ha tul sokat latok akkor levagatom.

2012. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na pont hogy az aktatologatók nem jönnek be :D
2012. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Marpedig amit leirtal az fokent az aktatologato bankar pasikra jellemzo. A kopaszodassal meg mi a bajod? Azert kopaszodok mert mellette sokat edzek es sok bennem a tesztoszteron, amire erzekenyek a hajam. Ettol meg ugyanilyen erteku pasi vagyok. Sot lehet jobb mint az atlag. Amugy is csak kicsit mikiegeresedek igy nem nagy merteku. De jol oltozok es szepek a szemwim is, tetszem a lanyoknak. Ez olyan dolog ebbe a kopaszodasba belekotni, hogy neked miert nincs extra nagy melleid, miert van a derekadon egy kis narancsbor vagy terhessegi csik, stb. Szoval hatrabb az agarakkal.
2012. szept. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!