Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiknak barmit csajoknak semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak barmit csajoknak semmit?

Figyelt kérdés
Ahogy mostanaban ismerkedek,latok ezt-azt,feltunt,hogy a pasik(tisztelet a kivetelnek) felprobaljak a fel varost,de a leendobeli parjuktol elvarjak,hogy minel kevesebb partner,lehetoleg nulla egyejszakas,sot ha szuz az a legjobb,mert amugy ribi. De miert is lesz rosszabb a csaj a pasinal ha mindketten kicsapongoak voltak? A kulcsos zaros es hasonlo hasonlatoktol kimeljeket,mert az csak egy ocska magyarazat. (Mielott valaki belekotne,nem volt sok partnerem).

2016. dec. 30. 00:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

Én elég sok férfival voltam már, és nem bánom egyáltalán.

Először is, ha nem tudja, akkor nem fáj neki. Ő meg aztán megállapítani ezt semmiből nem fogja, mert az ostoba közhiedelemmel ellentétben egy nő nemi szervére ugyan olyan hatást gyakorol az, ha 20 pasival volt, mintha egy pasi dugta 5 évig. Ha alapból szűkebb, akkor szűk marad, ha kicsit tágabb, akkor tágabb marad. Ennyi.

A másik, hogy nem értem milyen alapon lenne undorító, ha valakibe beleélveznek. Vagy ha valakibe egy pasi 1000-szer beleélvezett, az jobb, mintha 5 pasi ötször? Az meg a másik, hogy egy alkalmi partnerrel szokás óvszert használni. Ennélfogva, ha a "tisztaság" alatt azt értjük, hogy valakibe nem élveztek bele, akkor talán egy szabatosabb lány "tisztább", mint egy kapcsolatban élő.

A harmadik pedig, hogy egy magát valamire is tartó lány nem fekszik le minden jött-menttel (ez inkább a férfiakra jellemző, no offense). Egy nőnek ugyan úgy flörtölnie, csábítania kell, ha egy kiszemelt férfival akar lefeküdni.

Hányingerem van ettől az álszenteskedéstől, még nem volt olyan komoly kapcsolatom, amiben ez alapján elutasítottak, lenéztek volna. Tehát ezek csak üres szövegek, ha egy ilyen szentfazék punci közelébe jutna, 1500 %, hogy meg sem fordulna a fejében elutasítani a lányt, csak azért mert az 4 fiúval többel volt, mint ahány nővel ő. Ismétlem, ha a lány nem mondja el neki, akkor valószínűleg rá sem jönne soha.

Soha nem csaltam meg senkit és nem szedtem össze semmilyen nemi betegséget (ami megjegyzem könnyen megeshet akár egy koszos WC használatától is).

Falra tudok mászni attól, hogy ez még mindig téma. De persze engem ez már nem érint, régóta boldog párkapcsolatban élek egy érett, normális férfival, aki magasról tesz arra, hogy mit csináltam a kapcsolatunk előtt...

2016. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
13%

#21 tehát, akivel most vagy ő tudja, hány férfival voltál? mert az elején azt mondod, hogy el sem mondod. csak az a kérdés, hogy ha szerinted ez semmit nem jelent, akkor miért titkolózol.


egyébként ez a nem tiszta ez nem szó szerint értendő, még egyszer mondom.

2016. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%

#22

Légyszi idézd már azt a részt, ahol azt mondtam, hogy ÉN titkolózok a barátom előtt, és nincs tisztában azzal, hogy hány emberrel voltam?

Igen, jól látod, ilyen rész nincsen. :)

Kötekedésnek elég gyenge volt!

2016. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%

#19: Akkor a pár barátodon kívül ideje lenne másokkal is megismerkedned! :)

#21: Ne nevezzük már csábításnak az 5 perc sminket és az 5 perc táncot.


Vártam, hogy le leszek pontozva. Örülök, hogy nem a gyk-sok véleménye alakítja a valóságot. Szánalmas az itteni női felhozatal.

2016. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
13%

#23

"Én elég sok férfival voltam már, és nem bánom egyáltalán.

Először is, ha nem tudja, akkor nem fáj neki."


Ez a rész leginkább így érthető.

2016. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%

24-es, húha, ez aztán nagy cáfolata annak, amit írtam! Gratulálok!

25-ös, általánosságban írtam le egy tényt. De hogy megnyugodjon a kis lelked, igen, tisztában van vele.

2016. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
32%

#26: Ha elolvasod az előző válaszom, akkor láthatod, hogy mit írtam: Tök mindegy, mit írok, úgyis eldöntötték az egyenjogúság nevében jó páran és semmi sem változtat a véleményükön.

De tessék...

Én sem mondtam, hogy tágabb lesz valaki sok pasitól és undorítónak sem tartom, ha valakibe sokat élveztek.

A csábításra meg reagáltam. Gondolom te valami több napos csábítást nyomsz le, keresve a srácot és hasonlók. Ja, nem. Akkor ezen mit cáfoljak, ha te nem cáfoltad a reakcióm? :)

Külön viccesnek szoktam tartani, amikor valaki előadja, hogy rengeteg pasival volt, de ő kiegyensúlyozott és boldog. Valahogy, a környezete ritkán tartja annak az ilyen lányokat... Általában szimplán kiégettek, lelkileg labilisak, érzelmileg kiéltek. Aztán valami kidobó szerű sráccal összeállnak a nagy boldogság jegyében, becsúszik a gyerek, aztán pár év múlva a válás.

De tényleg felesleges érvelni. Önismeret kéne hozzá. És szerencsére a valóság még mindig engem igazol, különben a kérdés sem született volna meg.

2016. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
54%
Ja és 24-es. Talán ha a férfiaknak nem lenne elég két hosszú láb és két mell ahhoz, hogy teljesen készek legyenek, akkor esetleg a nőknek is nagyobb kihívást jelentenének. De ez is persze a nő hibája. Te vagy a vicc, nem a női felhozatal. :D
2016. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
63%

# 27

Jól van, akkor csak szólok, hogy én azért feküdtem le több emberrel, mert megtehettem. Mert élveztem, mert felnőtt ember vagyok szabad akarattal. Jelzem, hogy egy felnőtt nő számára a szex nem valami lelkileg megterhelő, félelmetes dolog, mint azt ahogy a középkori agyadban elképzeled. De tudom, ostoba, korlátolt férfival vitatkozni a legfeleslegesebb dolog. Szóval nem is teszem.

2016. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
32%

#21: -Ezt a "nem tudja nem fáj" gondolkodást nem szeretem, mert nem az őszinteségen alapul. Szerintem felesleges belemenni egy ilyen kapcsolatba, mert az nem társ, aki előtt titkolózni kell.

-Valóban szokás, wc után kezet mosni is az, meglepően sokan nem tartják be.

-Volt egy kedves lánybarátom, akinek egy időben szokása volt buliba lemenni és szobára vinni szép fiúkat. Amikor először láttam kb annyit néztem ki belőle, hogy max. 1-2 fiúval volt életében. Sok lány csinálja ezt, csak eltitkolják.

-Mivel még nem voltam nővel, a sztereotípiák szerint egy kiéhezett valaki vagyok, viszont utasítottam már el ez miatt lányt. Utólag kiderült, hogy 95% elkaptam volna tőle valamit. Olyan ismerősöm is van, aki telefonon kapta az infót, hogy a lány komolyan nemi beteg és így fekszik össze mindenkivel szórakozásból, ne foglalkozzon vele, szerencsére megúszta. Vigyázni kell.

#29: Szerintem nem a felnőttség jele az, hogy valaki nem tulajdonít jelentőséget a szexnek, hanem jellem kérdése. Nincs lenézés, meg semmi, de én nem ilyen vagyok és nem is ilyen társat keresek.

(Én egy másik válaszoló vagyok, csak nekem is 63%-om van)

2016. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!