Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiknak barmit csajoknak semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak barmit csajoknak semmit?

Figyelt kérdés
Ahogy mostanaban ismerkedek,latok ezt-azt,feltunt,hogy a pasik(tisztelet a kivetelnek) felprobaljak a fel varost,de a leendobeli parjuktol elvarjak,hogy minel kevesebb partner,lehetoleg nulla egyejszakas,sot ha szuz az a legjobb,mert amugy ribi. De miert is lesz rosszabb a csaj a pasinal ha mindketten kicsapongoak voltak? A kulcsos zaros es hasonlo hasonlatoktol kimeljeket,mert az csak egy ocska magyarazat. (Mielott valaki belekotne,nem volt sok partnerem).

2016. dec. 30. 00:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%

A "nem tudja, nem fáj" tényleg rossz hozzáállás.


Mégis emlékszem olyan kérdésekre, amikor a pasi megkérdezi, elmondja-e, hogy prostikkal szexelt, és ott a többi pasi mantrázza ugyanezt.

2016. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
16%
volt itt egy kérdés, hogy egy pasinak a nők mennyi százaléka lenne OK egy franciára és volt aki a nők 90%-át jelölte meg :D szóval baromi nagy dolog egy nő részéről, ha elmegy valakivel. tényleg különleges ettől, hogy elviszik :D
2016. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32%

#28: Pont erről beszéltem: Egy nőnek nem nagy kihívás elcsábítani egy férfit. Pont ezért nem is nagy dicsőség 100 férfival lefeküdni. Egy srácnak viszont valóban hódítani kell. Neki pont ezért dicsőség 100 csajjal lefeküdni.

A szövegértelmezéseden meg javíts, sehol sem írtam, hogy ez a nők hibája! :D Ja, biztos én vagyok a vicc, amikor az itteni nők folyamatosan minden második hapsit nőgyűlölőnek állítják be, folyamatosan irreális válaszokat írnak. Ja... Majd, ha minimális önkritikára képesek lesznek az itteni frusztrált csajok, akkor majd elismerem, hogy én vagyok a vicc.


#29: Gondoltam, hogy azért feküdtél le annyi emberrel, mert megtehetted. Máshogy nehéz is lett volna. :D Köszi, hogy ezt a nyilvánvaló logikai dolgot közölted! :D

Felnőtt korban, bizonyos helyzetekben semmi gond. De valami véletlen folytán úgy érzem, hogy fiatalon kezdted, aztán csak próbáltad a dologgal pótolni azt, amit belül nem éreztél okésnak. Természetesen most bármikor előadod, hogy tök jó minden. De majd pár év múlva térjünk rá vissza. :)

Az agyam nem középkori és ostoba, korlátolt sem vagyok azért, mert te képtelen vagy 5 percnél komplexebben gondolkodni. Esetleg, ha kicsit jobban képes leszel reagálni a válaszaimra, mint pár mondat kiragadása, akkor lesz értelme vitáznunk is.

2016. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
53%

"Egy nőnek nem nagy kihívás elcsábítani egy férfit."


Szerintem neked van egy definíciód, hogy ki számít nőnek.

2016. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!